Egeris Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Egeris Sp. z o.o.

Weronika

@Wolf, dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności? Uargumentuj swoją wypowiedź. Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej.

Mich

To już kolejne tego typu przedsiębiorstwo - duże, renomowane, znane itd., którego strony internetowej albo nie ma, albo jest tak słabo pozycjonowana, że nie można jej odnaleźć. Strasznie to dziwne :) Może tu się dowiem kiedy będzie rekrutacja?

ala

a ktoś zna nowy adres w POznaniu?

sss

Właśnie przenosi się do Poznania pod nazwą EGERIS POTRZEBUJE TELEMARKETEREK/ÓW za 1000,/zł brutto oczywiście pewnie na śmieciową umowę(usunięte przez administratora)

Wolf

Wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie odsyłam do opinii dot. firmy Protrade - to ta sama firma, tylko nazwa się zmieniła. Generalnie przestrzegam.Chyba, że ktoś chce pracować (a właściwie zap...) jako wolontariusz.

meneo

więcej informacji proszę, od niedawna mam tu zatrudnienie i też mi to wszystko brzydko pachnie i chce miec potwierdzenie...

pracownik Egeris Szczecin

Hej A mogę wiedzieć kiedy dokładnie tam pracowałaś - może się znamy ... Ja chcę podać Pawła do PIPu, fajnie byłoby mieć kogoś na poparcie, [usunięte przez moderatora]

Niunia

PORAŻKA. FIRMA NA NOWY RYNEK 3 W SZCZECINIE, CHOĆBY NIE WIEM ILE RAZY ZMIENIAŁA NAZWĘ NIE DŹWIGNIE SIĘ JUŻ NIGDY TO TO SYF JAKICH MAŁO!!!! ODRADZAM WSZYSTKIM WSPÓŁPRACE ZE [usunięte przez moderatora]

pik

Opinie pilnie potrzebne!

Zostaw opinię o Egeris Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egeris Sp. z o.o.