Opinie o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej w Sosnowiec

Mnich

Atmosfera jeszcze gorsza a nadgodziny dalej są a miało niebyć juź .

MeMe

Już nie pracuje,ale atmosfera podobno dalej została.

Monster

Witam a ten pan "karierowicz" P. Murcha dalej tam pracuje i dalej wprowadza "miłą atmosferę"?

eloelo

Masz racje, ale fakt jest taki że skoro mu ktoś pożyczył pieniądze pomógł to powinien sie zachować honorowo i oddać kase. A tak to wychodzi że jest zwykła świnią skoro nie oddał człowiekowi pieniędzy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
CP Consulting Engineering Services
.............

Może i odbiegły od tematu, ale ten temat też jest ważny. Ludzie musza wiedzieć że pracuje z nimi wyłudzacz pieniędzy żebrak Mariusz F. Który pożycza a później się ukrywa i nie oddaje długów. żebraku Mariuszu F. obys zdechł jak najszybciej

Franek

Witam, jak wygląda obecnie sytuacja w Armaku bo ostatnie wpisy odbiegły od tematu? Nadal jest tyle nadgodzin czy jest problem z zamówieniami? Sytuacja finansowa się jakoś zmieniła? Na czym polegały wspomniane błędy kadry zarządzającej?

.........

To żebrak i (usunięte przez administratora) Mariusz F. ma za co sobie kupić piwo? Czy wyżebrał aby mu ktoś postawił

Gucio

To fakt , teraz strasznie chory na L-4 a pod lewiatanem piwko pije.

Kiedy piknik bo nawet plakatu nie ma w tym roku co i jak ?

.............

Jak tam tłusty wyłudzacz pieniędzy żyje jeszcze? Czy już zdechł z głodu żebrak i menel, który lubi wypić ale tylko jak ktoś mu postawi? Woe ktoś gdzie ten złodzie..j teraz mieszka??

Teraz robi rano

.........

Nigdy w życiu nie pożyczajcie Mariuszowi F. nawet grosza, bo najpierw skamle że nie ma za co żyć, że nie ma co jeść. A później nie oddaje pieniędzy i ukrywa się, nie otwiera drzwi i nie odbiera tel. dodatkowo zmienia numer telefonu. Nie pomagajcie oszustowi Mariuszowi F. Ktoś mi powie na jaką zmianie pracuje ten tłusty Z..ł..o..dzie..j?

jaś

Najwaźniejsze źe Marcela zostaje

........

Mariuszu F. żebraku oddaj pieniądze które wyłudziłeś, jesteś ś. m. i.ecie.m bez honoru. Mam nadzieje że komornik juz Cię z domu wyrzucił

Janek

Niech pisze, niech wiedzą zeby mu kasy nie pożyczali skoro nie oddaje a w robocie to ciągle nawalony chodzi

info

Pracuje teraz popołudniu jak masz sprawę do niego podejdź nie piszcie na forum ARMAKU takich rzeczy.

m.f

INFORMUJE WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE ZAMIESCIŁY OSZCZERSTWA, TRESCI NIEPRAWDZIWE, ZNIEWAZAJACE NA MÓJ TEMAT NA FACEBOOKU CZY W KOMENTARZACH NA RADOMSKICH PORTALACH INTERNETOWYCH ,ZE JEZELI W CIAGU 24 GODZIN NIE ZOSTANA OWE TREŚCI USUNIETE - W KAZDEJ SPRAWIE MÓJ ADWOKAT BEDZIE KIEROWAŁ ZAWIODOMIENIA DO PROKURATURY LUB AKTY OSKARZENIA DO SADU ZA ZNIESŁAWIANIE, ZNIEWAZANIE, POMAWIANIE MOJEJ OSOBY i NARUSZENIE DÓBR OSOBISTYCH.uwazaj seba....coś powieść.

seba
@m.f

Obyś zdechł żebraku jak najszybciej, ale życze Ci aby Twoje bękarty zdechły a my i tak sie spotkamy śmieciu

Janek
@m.f

Mariusz nie ośmieszaj się jaki Twój adwokat?? Ty groszem nie smierdzisz w robocie czekasz az Ci ktoś postawi żeby się napić, człowieku nie kompromituj się. Oddaj pienądze które napozyczałeś to nie beda o Tobie pisać proste

AVE

A co się stało że coraz mniej roboty jest z tym że znowu sprzątamy.

PKS

Przyjdź w tygodniu o 12ej i poproś go na portiernie.

seba
@PKS

To on nie pracuje do 14? byłem o 14 pod firmą ludzie z pracy wychodzili a jego nie było. Chyba że wieprzek sie uchlał znów w robocie i nie był wstanie wyjść z pracy

caro

Siema Andrzej z malarni .

Zostaw merytoryczną opinię o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej - Sosnowiec

Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej