Usługi Antykorozyjne Grabowski Szczepan

Milicz

Opinie o Usługi Antykorozyjne Grabowski Szczepan

Michał

Zastanawiam się czy jest jakaś przyczyna, że nie piszecie nic na forum? Zasadniczo jak jest dobrze w firmie to ludzie nie piszą, jeśli tak to warto aplikować?

Aneta

@Szymon chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Na jakim stanowisku pracujesz? Będzie to bardzo ważna informacja, gdyż w zależności od zakresu obowiązków oferowane warunki zatrudnienia mogą się znacznie różnić. @cincik masz zdanie odmienne od @Szymon. Z czego to wynika ta różnica? Może pracujecie w innych działach firmy? Chętnie usłyszymy również o Twoich doświadczeniach.

tak

Dobrze, że są doliczane odpowiednie premie, to urozmaica pracę.

Szukasz pracy?

bogdan

Ustawowo chyba jest tak, że może być maxymalnie 6 dni pracy i wtedy obligatoryjnie musi być jeden dzień wolnego. Tak mi się wydaje. Ale jak jest w tych usługach antykorozyjnych to trzeba byłoby już do nich napisać albo zadzwonić. Czy jeśli Pan Szczepan Grabowski zajmuje się także zabezpieczeniem linii energetycznych, to czy do pracy w jego firmie potrzebne są papiery do pracy na wyskokości?

lider

ale rozumiem , że to nie jest tak , że pracuje się praktycznie w kazdy weekend prawda? jakiś zmiany czy coś ? można na to liczyć? i właściwie jeśli jest u nich wolne miejsce to istnieje jakaś rozmowa kwalifikacyjna czy tylko muszę się wykazać swoimi umiejętnościami i doświadczeniem które nabyłem ...?

cincik

witam ja tez tam pracowałem i wiem jak jest a ty szymon niepisz takich rzeczy bo sam sie przekonałes jeki jest

Szymon

Witam. Ja rowniez pracuje od roku u tego pana i potwierdzam powyzszą opinie. Praca lekka nie jest ale za 4 tysiace miesiecznie napewno sie oplaca. Jak wszedzie trzeba sie po prostu przyzwyczaic i rzetelnie pracowac.

Piotr

(usunięte przez administratora) Witam nie zgadzam się z tymi opiniami, ja u tego pana pracuję już prawie rok i nie prawdą jest, że wyrzuca za nic. Owszem wyrzuca ale tylko pijaków, złodziei i nierobów Zarobki są bardzo wysokie największe w okolicy. Koledzy jak się wam pracować nie chce to idźcie na (usunięte przez administratora)albo pod budkę z piwem.

Piotr

Witam nie zgadzam się z tymi opiniami, ja u tego pana pracuję już prawie rok i nie prawdą jest, że wyrzuca za nic. (usunięte przez administratora)

Przemek

Witam was. Zgadzam się z powyższymi opiniami ponieważ sam zostałem wyrzucony parę dni temu ... Po trzech godzinach pracy kazał mi spakować swoje rzeczy(usunięte przez administratora)

Marcin

koledzy odradzam odradzam ja w styczniu zglosilem sprawe do sadu czekam za decyzja i nie dawajcie mu zadnych świadectw pracy swoich bo ich nie odzyskacie uwazajcie tez na tego sławusia tak mmu lize tylek ze pozal sie boze omijajcie go szerokim lukiem. (usunięte przez administratora)

ODP

FAKT PRACA U TEGO PANA TO MINIMUM 12 GODZIN DZIENNIE SOBOTY I NIEDZIELE TEŻ

ANONIM

JA TEŻ ODRADZAM PRACE U TEGO PANA OBIECUJE WIELKIE GÓRY NA POCZATKU WYSOKIE STAWKI A JAK PRZYCHODZI KONIEC MIESIACA TO JEST ZWOLNIENIE BEZ ZAPLATY ZA PRACE BEZ UMOWY I OBIECANYCH PIENIEDZY NA ODZIEŻ OCHRONNĄ TRAKTUJE PRACOWNIKÓW JAK ZA PRZEPROSZENIEM SZMATY WYNIES PRZYNIES POZAMIATAJ A NA KONCU WYPAD CI CO U PANA SZ.G PRACOWALI A NIE DOSTALI WYNAGRODZEN PROPONUJE WIZYTE W SAD PRACY JA JESTEM W TRAKCIE ZAŁATWIANIA TAKIEJ SPRAWY Z TYM PANEM

Marcin

odradzam komukolwiek pracy u tego goscia (usunięte przez administratora) rotacja pracowników srednio 10 tygodniowo nikt nie wytrzymuje tam dłuzej jak tydzien (usunięte przez administratora)dorobic ale garba i nerwowo nie wytrzymac to polecam tam prace istny oboz pracy (usunięte przez administratora)zadnego dnia odpoczynku a co dopiero poszanowanie pracownika (usunięte przez administratora)

ja

proszę o odpowiedz

ja

mam pytanie czy jeszcze zatrudnia Ukrainki chodzi mi dokładnie o nely

Zgodzę się z panem w 100 % . Ten facet ma zero kultury . Po tygodniu pracy każdemu każe [usunięte przez moderatora] bez żadnego wynagrodzenia przy czym jest wulgarny i agresywny .

Zostaw opinię o Usługi Antykorozyjne Grabowski Szczepan - Milicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Antykorozyjne Grabowski Szczepan