MHM Milicz sp. z.o.o

Opinie o MHM Milicz sp. z.o.o

To nie ja

Pozdrawiam Miśka ????

Były pracownik..

Porażka,na produkcji wielki pan Kazimierz rżnie wielkiego majstra a z pracowników robi idiotów.. Maszyna która powinna stać w muzeum nadal jest używana,a pracownik dostaje opierd... że nie potrafi ustawić, maszyna rok produkcji 1980.. Tzw ryfel(byli pracownicy będą wiedzieć o co chodzi) tak samo,dociski rozjeba... a brygadzista Kazimierz opierd... pracownika bo deski wybiera na końcu a sam ustawić jej nie potrafi.. O panu plewie to już nie wspomnę kierownik od siedmiu boleści,poucza pracownika który robi na ryflu 3 lata jak ma noże założyć,w dodatku odwrotnie!! A jak mu zwrócisz uwagę to patrzy jak na debila... Podstawy stolarstwa się klaniaja.. A zarobki to porażka przez duże,,P" NADGODZINY a jak nie chcesz przyjść w sobote to już wielki foch pana kazimierza... Niemiec wywalil szmelc,a polak niech się meczy..

kwasior

Porazka,jak patrzysz na tego co tak przejdzie sie po hali pokazujac jakies miny skwaszone to wykrzywianie warg to znowu nosa ani me ani be ani pocaluj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] drugi znowu chodzi jakby w pory narobil rznie typowego podlaskiego cwaniaczka jak tylko te dwie postacie zobaczyc to sie rzygac chce nie mowiac o depreshi.

Zuza

Ostatnio zarobki szkoda gadac Coraz więcej aut z towarem wyjeżdża a pensje szkoda gadac Teraz rządzi nowy wiece i wprowadza nowe zasady na złość ludziom od 1 lipca godziny pracy od 7do 15 do tej pory 6do 15 nieraz szło się godzinę predzej zeby moc coś załatwić Nowemu wiece to nie w sos wiec postanowił nas ukarać Zrobił 8 godzinny czs pracy ale i tak posiedzimy do 15 Porażka w tym zakładzie ...

lazur

łuski, z tego co mi wiadomo to jak produkcja musi iść to nie masz wolnego i ewentualnie masz płacone w formie nadgodzin. Nie wiem jak dokładnie finansowo to wygląda, ale generalnie na zarobki w takich sytuacjach świątecznych nie powinno się narzekać

ROBACZEK

Praca w tej firmie to porażka, pracownik ma za.... i siedzieć cicho, zero szacunku i poszanowania. Zarobki bardzo kiepskie, warunki również. Praca po 56 godz w tygodniu i ciągle mało. Nie polecam, liczy się tylko zysk, pracownik się nie liczy......

Pracodawca nie zwraca uwagi na prace. Wieloletnie kwalufikacje itp.Wywala bo tak mu sie podoba.Zostawia tylko garstke.

as

najnowsze wieści - od maja szykuja się zwolnienia grupowe ok 100 osób

pracuś

Jeśli jesteś osobą, dla której honor to sprawa drugorzędna i nie zależy ci na zachowaniu godności osobistej, bądź po prostu lubisz siedzieć przez 8 godz. ze spuszczoną głową, a pojęcia takie jak: mobbing, c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo, dyskryminacja, ignorancja (usunięte przez administratora) są ci obce, to zapraszam do firmy MHM. Tam księgowa zatroszczy się o to, żebyś w praktyce poznał/-a znaczenie każdego z tych pojęć i poczuł/-a się „jak u siebie”.

troy

księgowa(usunięte przez administratora)ludzie przez nią odchodzą-mowi im ze woli zeby zostali zwolnieni i ich pensja poszla do jej kieszeni. Brak polityki anytmobbingowej w biurze, nie wiem jak na produkcji

Zostaw opinię o MHM Milicz sp. z.o.o - Milicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MHM Milicz sp. z.o.o