Steel Car Jacek Twardowski

Opinie o Steel Car Jacek Twardowski

Piotr

Czy może ktoś wyjaśnić mi jaka jest przyczyna takiej ciszy? Słyszałem sporo dobrego o firmie.Mam chęć na pracę tu.

Agata

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat pracy w Steel Car Jacek Twardowski? Jakie są gwarantowane warunki zatrudnienia? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? W sieci nie znalazłam nowych ofert pracy.

dfghbjn

@Bór sądzę że tak - nie raz korzystałam z ich usług i muszę przyznać że jestem całkiem zadowolona. Moi znajomi maja także bardzo podobne odczucia do moich, wiec firma wydaje sie być wporządku całkiem.

Zasada

Odnośnie montaży haków - trzeba mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie, bo bardzo często fabrycznie firmy nie wyposażają samochodów w haki, czasami nawet nie robią technologicznych otworów na haki, więc trzeba się bawić w wiercenie i skrawanie zderzaków :) Mimo wszystko w Warszawie jest to możliwe. Ciekawe tylko za jaką kasę.

Mirabel

Jeżeli nigdzie nie ogłaszali takiej potrzeby to ja na Twoim miejscu napisałbym do nich. Może w ten sposób też można zdobyć jakieś aktualne informacje o nich. Z tego co widzę to czy to pracownicy czy kandydaci raczej niechętnie się wypowiadają na temat pracy - a szkoda. Informacje o rekrutacji zawsze by się przydały.

Anita

Profesjonalna i solidna firma, szybko i profesjonalnie zamontowali hak holowniczy w moim samochodzie, to profesjonaliści w każdym calu, polecam ich usługi

Asia

Hak Galia to haki wykonane z najlepszej jakości materiałów, montuje się je bardzo szybko i bez problemów. Dzięki skorzystaniu z usługi warsztatu Steel Car jeżdżę teraz samochodem z przyczepką i mogę zabrać więcej ze sobą towaru z hurtowni. Polecam.

Bonn

Polecam tą firmę. Mają bardzo duży wybór haków do wielu modeli aut. Każdy znajdzie coś dla siebie.

mmm

Zamontowali mi hak Galia na śruby i jestem zadowolony.

Czechu

Solidna i profesjonalna firma. Montaż haku przebiega starannie i z dbałością o auto klienta, polecam.

timon

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Montaż haku odbył się szybko i sprawnie.

Seba

wytrzymały hak. Montaż staranny widać, że robiony z dbałością o samochód

Karol

mają niezłe ceny i spory wybór.

Paweł

są świetnie zaopatrzeni. spory wybór haków zarówno do dostawczaków jak i osobówek. profesjonalna firma

Zostaw opinię o Steel Car Jacek Twardowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steel Car Jacek Twardowski