Leśna Restauracja Dariusz Oleksiak

Ożarów

Opinie o Leśna Restauracja Dariusz Oleksiak

Paulina

A jak przedstawia się Leśna Restauracja Dariusz Oleksiak w 2017 roku?

misiek

wydaje mi się, że u nich to naparwde dobre sa stawki jeśli chodzi faktycznie ojedzenie, wiec pod tym względem na pewno na plus jest u nich w restauracji.

tomek

mi się wydaje, że pod kątem wynagrodzeń to jest jednak tak, że konkretnie macie już jakieś dane na ten temat, ale dobrze by było, żeby przede wszystkim jakiś pracownik zabrał głos w tej sprawie, bo inaczej to kiepsko moim zdaniem może to wyjść. Dajcie znać jeszcze jak sprawa wygląda po zakończeniu tych dyskusji.

? Ale o co chodzi.

Arkon

Tak i ja myśle. Nuda i bzdura nikt tu nic nie powiedział ciekawego. Piana i bzdury. Ktoś tu jest kretynem?. Ale tak czy inaczej fajnie jest pogadać o starym pracodawcy. Wygląd restauracji i ogólny antyrakietowej . Is ok co wy na to ?

Anon

Ta dyskusja wyglada i pachnie nuda

Slon

Bardzo dziwne

Dziwne

J23

Zaplecze i magazyn

J23

Któregoś dnia dostałem polecenie aby posprzątać zaplecze. Bardzo mnie to zdziwiło gdy polecenie to dostałem od szefa a nasze zaplecze sie spalilo dwa dni wcześniej .

Słoń

Szydzenie z opinii innych jest mało oryginalne.

Anon

Dobre? Ktoś tu ma poczucie humoru.

Słoń

Warunki były dobre i nikt nie powinien narzekać. Chyba ze jest malkontentem.

Prawie wszyscy

Ale nie wszyscy?

Dodo

Ci co sie budziło szybko odeszli

Anon

Nic nie mozna było zrobic

Słoń

Warunki fatalne i praca ciężka . Ale cóż można było innego wtedy zrobic jak nie próbować przetrwać tego ?

Anon

Ze było nudno i mało ciekawie. Każdy dzień długi jak włoski makaron. Nudy

Tzn jak?

W123

Myśle inaczej

Bylo bardzo super

Tak

Pamietamy, było ok

Teresa

Czy pamiętacie jak super bar mieliśmy?

Wspaniale

We

Byly super

Anon

A co myślicie na temat kolorów w restauracji?

Absolutnie sie zgadzam

Macie racje

Tomasz

Ja także sie zgadzam

bodo

ja tez tak uwazam

Był zawsze ok

Tomasz niewierny

Ja także sie zgadzam, o co tu chodzi?

Zgadzam sie

Ani

I wiedzy jaka można by wykorzystac. Co kto coś chce tu powiedzieć ?

Ani dobrych intencji

Hophop

Wiedzy

Wiesiek

I nie ma o tym pojęcia

Wiesiek

Napewno nigdy nie pracował

TruteTo

Ok, można sie spierać do końca roku. (usunięte przez administratora) był zawszeok dla współpracowników.

Robert

Może ?

Trute

To prawda ale trochę jest w tym prawdy. Ile bóg tylko wie.

Domek

Tak, bzdury są czytane przez miliony ludzi.

Body

Chm ja myśle inaczej

Anonim

Zgadzam sie z twierdzeniem iż nie było żadnych złych zachowań Pana (usunięte przez administratora). Wszystko było ok.

(usunięte przez administratora) zawsze dobrze dbal o pracownokow

Stasiek

Mozna długo szukać w internecie i znaleźć kupę klamstw o kimś. Internet daje wiele wolności. Każdy może pisać co mu sie podoba.

Anonim

O ile znamy nasze narodowe wady polakow to napewno opinie pracownikow nie są wiarygodne

Anonim

Bo może nigdy nie pracował?

Zostaw opinię o Leśna Restauracja Dariusz Oleksiak - Ożarów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leśna Restauracja Dariusz Oleksiak