Opinie o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi w Września

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi w Września

W związku z pomówieniami i obraźliwymi sformuowaniami skierowanymi pod adresem kadry zarządzającej i kilku pracowników personalnie informuję, że przekazałam sprawę do prawnika, który w naszym imieniu występi z prośbą o udostępnienie IP komputerów i danych osobowych osób, które obraźliwie wypowiadają się na forum niszcząc wizerunek firmy i osób w nią zaangażowanych, a następnie zgłosimy sprawę o naruszenie dóbr osobistych do prokuratury. Zanim napiszesz, dwa razy pomyśl, pozdrawiam ar

bimex mam w dupie

D R O D Z Y K O L E D Z Y I K O L E Ż A N K I Bądźcie cierpliwi bo firma się rozwija i wypłaty przy takim rozwoju firmy na pewno wzrosną. Musicie jednak zrozumieć że firma cały czas inwestuje w nowe punkty sprzedaży i przecież pamiętacie niedawny kryzys. Fakt że wypłaty mieliści wypłacane w kilku ratach ale to dzięki Wam firma mogła zakupić grunty w Poznaniu i Wągrowcu i przejąć Jarocin. Wy też jesteście częścią tej inwestycji jeździcie przecież na szkolenia, gdzi nocujecie w najlepszych hotelach, otrzymujecie ubrania do pracy, możecie pić wodę, macie cukier do dyspozycji, używać papieru toaletowego - to wszystko nie jest za darmo. Dotacje z Unii. Myślicie że każdemu one są przyznawane na piękne oczy? Nie, załatwienie dotacji zawdzięczamy (usunięte przez administratora)uszczypnąć troche do własnej kieszeni.. Cóż my kupiliśmy samochody ale dla Was też coś zostanie dowiecie sie o tym przy okazji dzielenia się opłatkiem w Wigilię. To wszystko dla Waszego dobra. Bierzcie przykład z

anonim wyżej zachwalający firme to pewnie któraś z władczyń (usunięte przez administratora)obstawiam (usunięte przez administratora)by sobie nie poradziła z taką ilością słów :) z tego co wiem to bonus był na święta w postaci (usunięte przez administratora)y w galarecie (usunięte przez administratora)Z punktu widzenia klienta oceniam lepiej brico tam chociaż chłodno obsługa tu i tu do kitu ale nie ma sie co dziwić chłopakom i (usunięte przez administratora) nie ma co pracować. pozdr

CZYTAM TO CO PISZECIE I SZCZERZE TO RZYGAĆ SIE CHCE NA TO NARZEKANIE JAK SIE KOMUŚ NIE CHCE PRACOWAĆ TO NIECH SZUKA INNEJ MOŻE LEPSZEJ PRACY A NIE ZABIERA WŁAŚCICIELOWI JEGO CENNEGO CZASU. JAKA PRACA TAKA PŁACA JA STARAM SIE NAJLEPIEJ JAK POTRAFIĘ I NIE NARZEKAM. MAM BEZPOŚREDNI KONTAKT Z KLIENTEM POTRZEBNE NARZĘDZIA DO WYROBIENIA ZAŁOZONEGO OBROTU I CO ZA TYM IDZIE BEZPOŚREDNI WPŁYW NA TO ILE ZAROBIĘ. A WIERZCIE MI PRZY MOICH UMIEJĘTNOŚCIACH DA SIĘ ZAROBIĆ GODZIWĄ WYPŁATĘ. JEŚLI JESTEŚ CZŁOWIEKIEM KTÓRY ROZUMIE, ŻE ABY ZAROBIĆ TRZEBA SIE WYKAZAĆ TA FIRMA TO IDEALNE DLA CIEBIE MIEJSCE. BEZPOŚREDNI KONTAKT Z SZEFEM, JASNE KLAROWNE ZASADY, SAMOCHÓD I TELEFON DO DYSPOZYCJI A RAZ NA JAKIŚ CZAS NIEZŁY BONUS OD FIRMY ZA WYROBIONY OBRÓT. NIE BIERZCIE NA POWAŻNIE TEGO CO INNE OSOBY PISZĄ!POLECAM WSZYSTKIM PRACĘ W FIRMIE BIMEX WE WRZEŚNI NAJPRĘŻNIEJ ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE W REGIONIE. POZDRAWIAM

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
belzebub

Pracuję w firmie ponad 10 lat i obserwuję jak na przestrzeni ostatnich kilku, z firmy odchodzą najbardziej wartościowi pracownicy, którzy swoją wiedzą potrafili perfekcyjnie doradzić niezorientowanemu klientowi. To co się w tej chwili tu dzieje można nazwać totalną żenadą. Brak podstawowych pozycji na regałach sklepowych - osoba pełniąca tak ważną funkcję w firmie jak koordynowanie stanu i obrotu towaru na sklepie znalazła się na tym miejscu całkiem przypadkiem (2-letni staż pracy w firmie...).(usunięte przez administratora)!! A miałem go za inteligentnego.... (usunięte przez administratora)to co dzieje się na sklepie a jakimś cudem klienci kilkanaście razy dziennie błądzą pomiędzy regałami w poszukiwaniu jakiejkolwiek informacji od kompetentnej osoby. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że klienci mocno skarżą się na obsługę - a ludu jak na taki sklep w nim zatrudnionego jest naprawdę co niemiara(usunięte przez administratora)wypatrując między regałami kierownika, żeby na czas kied

Rzeczywiście...wszystko co zostało napisane powyżej to prawda. Miałem okazje pracować kilka dni w bimexie na tzw. okresie próbnym. Firma całkowicie jest ukierunkowana tylko i wyłącznie na zysk. Kierownik sklepu to(usunięte przez administratora) Powtarza non stop jakieś wyuczone regułki z firmowych szkoleń. Natomiast jeden z właścicieli jak napisał ktoś powyżej ma chyba jakieś kompleksy z dzieciństwa. Ogólnie nie polecam nikomu tej firmy, nabawiłem się tylko lekkiej nerwicy i zaniżyła mi się samoocena. Krótko po tym zdarzeniu pogorszyło mi się tylko zdrowie. Chciałbym podziękować za to kierownikowi sklepu i jednemu z właścicieli (usunięte przez administratora)

tojaś

Powyżej święta prawda o firmie!!. (usunięte przez administratora)nawet dla dobrze wykonujących swą pracę. Motywowanie w stylu "staraj się z całych sił a za parę lat zobaczymy..." Tak faktycznie w tej firmie można się tylko garba dorobić. Pracuję tu już 12 lat i od tych 12 lat obiecuje mi się stabilizację a żyje cały czas na poziomie szczura kanałowego... Nie polecam wręcz odradzam. pozdrawiam

A.K

ciekawi mnie pierwsza wypowiedź na temat firmy Bimex Sp.J. Hurtownia narzędzi. (usunięte przez administratora)a osoba pisząca wypowiada się w rodzaju męskim. Wydaje się, że pierwsza opinia pisana była przez totalnego(usunięte przez administratora)- pasuje ona niestety do jednego z w(usunięte przez administratora)z branży narzędziowej, a jego wiedza techniczna zatrzymała się na poziomie piątej klasy szkoły podstawowej. Jeśli czyta to jego wspólnik pytanie - jak można tolerować tak (usunięte przez administratora) w przypadku kluczowej osoby w firmie?!?!(usunięte przez administratora)i z kierownikiem(usunięte przez administratora)ic sobą nie reprezentuje, nie licząc bogatej przeszłości odnotowanej w opasłych tomach organów zajmujących się przestrzeganiem prawa - zarobki nie najgorsze ale patrząc na pozycję firmy na rynku lokalnym, prowadzone inwestycje i ponadprzeciętny rozwój, wymagania względem pracowników, możliwości finansowe właścicieli to co proponują to rzucane [usunięte przez moderatora]

...

po pierwsze(usunięte przez administratora)u nie pracuje, po drugie firma kompletne (usunięte przez administratora) obiecują Ci złote góry a w rzeczywistości tak nie jest, bedąc przedstawicielem nie otrzymasz nawet podstawowych narzędzi pracy.. telefon z kolegą na spółkę, słabe zarobki, no i nie godny do naśladowania- (usunięte przez administratora)NIE POLECAM szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi - Września

• Jak się pracuje w Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi?

Zobacz opinie na temat firmy Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kościuszki 14
    Września