Opinie o Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek w Września

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek w Września

Ankus Nowy wpis

Nie polecam Wojciecha, zostawiłem mu robotę po czym przyjechałem a zostałem panele krzywo położone (brzuchy) mało tego okradl mi budowę z elektronarzędzi i paneli do podłogi. Za późno przeczytałem opinie naprawdę jest bajkopisarzem i (usunięte przez administratora) do tego straszy. O czym telefonicznie go poinformowałem ze ma zwrócić mi pieniądze które zapłaciłem mu do przodu i oczywiście nie ma z nim kontaktu. Jedynie co pozostaje to zgłosić i nagłośnić sprawę i oby inni się nie nabrali na jego bajki. Prędzej czy później trafi na kogoś kto mu nieźle (usunięte przez administratora) .

Inez Nowy wpis

Uważajcie na tego Pana. Umie świetnie bajerować i nie płaci, nasza sprawa będzie mieć finał w sądzie. Mnóstwo długów tego Pana na giełdach wierzytelności.

alvaro Nowy wpis

nie płaci, uważajcie na niego! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

ociaz Nowy wpis

Nie płaci za wykonane usługi. Od listopada 2022 roku nie zapłacił za noclegi 640 zł.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek? Czy kandydat na stanowisko MURARZ powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Września
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Tokarz CNC
AGROKOWALSKI Sp. z o.o.
PanizN

Zamówił we wrzesniu rzeczy na kwotę 500 zł i do dziś nie zapłacił, stracone pieniądz przez tego dziada. Nie polecam

Chciałbym pracować jako Kierowca b w mieście Września. Czy rzeczywiście można zarobić 5800 PLN? W jakich firmach?

Fach

Napewno nie u tego gościa chyba że to jemu chcesz tyle zapłacić! To jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) sprawa jest już w odpowiednich służbach

fachh

Tak jak pisze Pinokio to totalna porażka nie pchajcie się do tego gościa robi ze wszystkich (usunięte przez administratora)pracownikom nie płaci ba nawet pożycza od nich pieniądze , z robót z zleceniodawcami się nie wywiązuje tylko pobiera zaliczki i za chwile go nie ma . Myślę ze sprawę trzeba bardzo szeroko nagłośnić oraz zgłosić gdzie trzeba !

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek w miejscowości Września? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników na temat Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Pinokio

Ta Ala firma to totalne dno szef nie ma pojęcia o robocie pieniędzy nie płaci (usunięte przez administratora) już pewnie kilkanaście osób pobiera zaliczki z budowy poczym znika i nie kończy tej budowy bierze kolejna i tak w kółko to samo nikomu nie polecam pracy u Wojciecha Mielczarka (usunięte przez administratora) i klamce niech zgnije w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek - Września

• Jak się pracuje w Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek?

Usługi Budowlane Wojciech Mielczarek
  • Koszarowa 5 lok. 18