Opinie o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi w Września

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi w Września

XYZ

Pracowałem i pracuję warunki pracy oraz wynagrodzenie oceniam na bardzo wysokim poziomie -OK może jeszcze nie takie jak np. w Warszawie ale spokojnie porównywalne z zarobkami np. w Poznaniu , pracodawcy, kierownictwo oraz współpracownicy super , osobiście szczerze zachęcam i polecam każdemu pracę w tej firmie. Podsumowując Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi to przyjazna firma w której warto pracować , oprócz naprawdę wysokiego jak na standardy Wrzesińskie wynagrodzenia, znakomitej atmosfery i warunków pracy pracownik o ile tylko chce i wykazuje zaangażowanie w pracę ma ze strony pracodawcy zapewniony ciągły rozwój kariery, tutaj można naprawdę szybko awansować -warunek jest jeden trzeba po prostu chcieć pracować i chcieć się rozwijać W mojej ocenie to najlepsza firma, nzjlepszy pracodawca we Wrześni, a nawet w Wielkopolsce, który najwięcej inwestuje i przede wszystkim dba o pracownika

@XYZ

Zdecydowanie zgadzam sie, to ze pracuję w tej firmie i jaką drogę przeszedłem jest idealnym dowodem na to co pisze przedmówca

Maja

@Pracownik To świetnie! Cieszymy się, że również i Twoja współpraca z Bimex jest udana. Jednak, wzorując się na @XYZ powinieneś napisać nam trochę więcej o tym pracodawcy, tak, abyśmy mogli lepiej go poznać z Twojej perspektywy. Długo już tam pracujesz?

Bessa
@XYZ

Tak piękna laurke mógł tylko napisać ktoś z właścicieli lub ew. Klecha. Nie udzielalem się nidgy w tej dyskusji ale krwawienie z oczu mnie zmusiło. Jako były długoletni pracownik mogę powiedzieć tyle, że kilka lat temu było ok. Jeśli komuś zależało mógł się rozwijać i osiągać wyższe zarobki. Natomiast od momentu odejścia byłego głównego kierownika coś pękło, atmosfera coraz gorsza, obietnice bez pokrycia, nawet mniejsze lub większe przekręty na niekorzyść pracowników przestały kogokolwiek dziwić. Najbardziej doświadczeni pracownicy z perspektywami odeszli, produkty które były silnym filarem firmy wycofane, za to można zjeść śniadanie z innymi fachowcami, kupić jednorazowke do golenia ew czajniczek. Tylko czasami nie proś o porządną nasadke 13 bo pewnie dostawa się spóźnia.(swoją droga stworzenie osobnego działu zakupów jest naturalnym procesem natomiast wykonanie ?Bareja dał lajka) Btw wycofanie min. Kt, bety i kilku innych produktów to miły prezent dla innej rodzimej firmy. Powodzenia MT

@Bessa

Skoro już zabierasz głos w dyskusji, to zawsze pamiętaj posługiwaniu się kulturalnym językiem. Winą za wszelkie niepowodzenia obarczasz nowego Dyrektora, który przecież dopiero się wdraża w sprawowanie takiej funkcji. A jak długo konkretnie tam pracowałeś?

Bessa
@Maja

Obawiam się, że nikt żadnego nowego dyrektora nie obraża gdyż nikogo takiego nie zatrudniono...

Maja.... WHO ARE YOU ?

Ta cała maja która się tu wypowiada to jedna wielka ściema więc jej nie słuchajcie tylko bierzecie pod uwagę to co piszą pracownicy.... maja to jawne i perfidne zagranie szefostwa by wybielić obiektywne opinie innych... WSTYD !!!!

Ouuu

Nie polecam... firma rodzinna...? No tak bo pracuję w niej cała rodzina " szefostwa " i na tym kończy się cała otoczka i atmosfera rodziny... pracowników klepią po plecach po czym bez uprzedzenia z dnia na dzień potrafią zwolnić lub nie przedłużyć umowy. Zarobki bardzo średnie jak na powierzone pracownikom zadania... NIE POLECAM NIKOMU TEGO MIEJSCA PRACY.

@Ouuu

Przedstawiasz Nam w bardzo złym świetle firmę Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi jako miejsce pracy. Ale na pewno posiada on i jakieś plusy, których może nie chciałeś dostrzec. Jak długo się tam zatrudniałeś? Może orientujesz się, czy są skłonni do przyjmowania osób, które poszukują tylko tymczasowego zajęcia?

Xyz f...ck

Oczywiście że te piękne jednak nieprawdziwe słowa napisał któryś z kierowników oczywiście pod naciskiem szefostwa ???????????? totalna bzdura, wypłaty beznadziejne , atmosfera słaba no i szef który z dnia na dzien zwalnia swoich pracowników..... naprawdę nie polecam

@Xyz f...ck

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale każda konkretna osoba może mieć zupełnie różne doświadczenia - nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. Dlatego proszę, abyś jednak starał się nie być tu tak jednostronnym. Wiemy już, iż Tobie wynagrodzenie, jakie oferuje Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi nie do końca odpowiada. A czy dostajecie może jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
XYZ

Praca w firmie BIMEX Sp.j. Hurtownia Narzędzi to nie jest moja pierwsza praca więc mam porównanie jak było w innych firmach a jak jest w Bimex-ie i choć jest to moja czysto subiektywna opinia i ocena pracodawcy to według mnie Bimex jest jedyną firmą dostrzegającą w pracowniku człowieka a nie tylko tańszą lub droższą siłę roboczą. System wynagrodzenia i premiowania w tej firmie wygląda następująco – wynagrodzenie podstawowe plus premia uznaniowa, czyli najbardziej sprawiedliwy system wynagrodzenia pracownika . A jeśli chodzi o dodatki poza płacowe i pakiet soocjalny - oczywiście w tej firmie to standard, otrzymujemy gratyfikacje pieniężne za sprzedaż, często organizowane są przez pracodawcę wyjazdy integracyjne dla pracowników oraz liczne imprezy firmowe na których zawsze panuje atmosfera wzajemnego szacunku na co pracodawcy i kierownictwo tej firmy kładą szczególny nacisk -wzajemny szacunek i poczucie wspólnoty nie ważne kto jest kim jaką pełni funkcje jesteśmy jedną drużyną i nikt się nie wywyższa i to jest piękne w Bimex-ie

@XYZ

@XYZ Takie merytoryczne i wyczerpujące wypowiedzi, jak Twoja, pomagają w sposób szczególny osobom, które chciałby rozpocząć pracę w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Bardzo szczegółowo opisałeś nam warunki zatrudnienie, oferowane przez tego pracodawce i na pewno zachęciłeś nimi wiele osób do aplikowania. Wiesz coś zatem na temat ewentualnej rekrutacji?

Maja

@XYZ To niezwykle ważne, żeby być tak zadowolonym z pracodawcy, jak Ty jesteś. Piszesz, że zarobki w Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi są na odpowiednim poziomie - ale opisz nam w szczegółach system wynagrodzenia i premiowania w tej firmie. A co z dodatkami pozapłacowymi i pakietem socjalnym - są one osiągalne?

Maja

W dalszym ciągu Wasze komentarze skupiają się na usługach firmy Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Bardzo proszę, żebyście opisali ją jako pracodawcę. Może warunki zatrudnienia w ostatnim czasie uległy znacznej poprawie i dlatego właśnie warto tam aplikować? Serdecznie Was proszę o aktywne uczestnictwo w dyskusji.

Maja

Ostatnie komentarze na tym wątku opisują świadczone usługi przez firmę Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Może któryś z użytkowników forum jest albo był tam zatrudniony i zechciałby nam o tym opowiedzieć? Pamiętajcie, że Wasze opinie mogą realnie pomóc tym, którzy są zainteresowani tym pracodawcą.

Magda

Czy ktoś wie co dzieje się z przemiłym Panem Jackiem z serwisu...?

Maciej

Od pewnego czasu regularnie oddawalem sprzęt do serwisu Bimex i byłem bardzo zadowolony jednak to co teraz się tam dzieje to jakieś nieporozumienie. Nie polecam .

Gutek

Może ktoś z pracowników napisze kilka zdań o pracy w firmie? Czy warto starać się o pracę ?

Osa

Byłam ostatnio zgłosić reklamację i jestem rozczarowana obecną obsługą i jej brakiem świadomości. Mam nadzieję że Pan obsługujący punkt przyjęć szybko wróci z urlopu.

Maja

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy Bimex i może wypowiedzieć się na temat przebiegu rozmowy rekrutacyjnej? Czy warto wysłać swoje CV do tej firmy? @Ostatni zakup, czy poinformowałeś pracownika o możliwościach zwrotu towaru wynikających z praw konsumenta? Warto zapoznać się z aktualnymi przepisami Ustawy o Prawach Konsumenta. Być może dany artykuł nie podlegał pod możliwość zwrotu/wymiany?

Ostani zakup

Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie. Wybór towarów coraz mniejszy a i ceny wysokie. Jednocześnie sklep nie przyjmuje zwrotów towaru, co przy niektórych rodzajów artykułów powinno być bezwzględnie możliwe ( może nie pasować ). Osoba , która odmówiła mi zwrotu nie znała się na tym co robi - a więc odmowa zwrotu jest tam z góry narzucona.

Maja

@Były Monitoring w miejscu pracy, to temat, który często wywołuje dyskusję. Pracownicy zapominają popatrzeć na to z punktu widzenia bezpieczeństwa pracownika. Mobbing, to poważny zarzut w stronę pracodawcy i wymaga konkretnych dowodów. Wcześniej należy o tym poinformować pracodawcę. Czy w trakcie swojej pracy, miałeś okazję uczestniczyć w szkoleniach i w jakiś sposób podnieść swoje kompetencje, czy to dobre miejsce do rozwoju w handlu?

@Maja

Mam wrażenia udawana Maju, że jesteś kimś conajmniej z kierownictwa Bimex Sp.J. lub właścicielem co panie RN, WP, lub KP

Maja

@Były Napisałeś, że problemem jest płynność dostaw. Czy próbowałeś wspólnie z zespołem jakoś usprawnić ten proces? Czy poza tym jednym aspektem, udało Ci się dostrzec w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi jakieś plusy? Jak oceniasz wynagrodzenie i warunki pracy w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi?

@Maja

Mają klapki na oczach, próby zmian to walenie głową w mur. Dlaczego odchodzą pracownicy nawet z 12 letnim stażem pracy? Kadra jakby mogła to by batów używała. Uwielbiają monitoring i śledzenie pracownika oraz podsłuchują pracowników między regałami. To podchodzi pod mobbing. Lubiłem pracę z klientem najbardziej z profasjonalistami, ale w tej firmie tylko patrzą żebyś na nich robił i niech dalej sprzedają mopy i suszarki, a nie tak jak twierdził RN, że chińszczyzny nie będzie tylko naprawdę pełen profasjonalizm. Gdzie to jest panie RN i WP ????????

Były

Pracowałem, tragedia, zmienia się ale na gorsze. Tylko ci co wam chcą wyprać mózg, żebyście na nich robili się tam dobrze czują. Zaopatrzenie żenada. Kazali kłamać, np. właśnie się skończyło lub właśnie czekamy na dostawę. Wieczna walka o konkretny towar. Zawsze pseudo dział zakupów i magiczny kierownik uważali, że oni wiedzą lepiej co ma być w sklepie. Idźcie jak Chcecie, żeby wam rzucali piłeczki i Miśkiewicz jak piesków to polecam.

Wiktor

Interesuje mnie praca w firmie. Rzadko piszecie i niezbyt pozytywnie. Poradźcie coś , może są jakieś zmiany w dobrym kierunku?

On

Maja w tej firmie można rozwinąć żagle i kazdy pracownik Ci to powie, oczywiście mowa o tych, którzy myślą poważnie o pracy a nie o tych co przychodzą na chwilę. Nie chce rzucać imionami ale gdyby było źle to czy nadal widywalibyśmy tych samych ludzi co 10 czy 15 lat temu? Owszem wiele jest nowych osób ale wiele ikon pozostało w firmie choć czasem nie są widoczni bo zmienili stanowiska Krótko mówiąc ja sobie chwalę i w firmie jest wiele takich osób jak ja

Gutek

Czy jest jakiś powód braku wpisów od dawna?

TONNY
@Gutek

PONIEWAŻ ZWOLNIŁA SIĘ JUŻ WIĘKSZOŚĆ TYCH KTÓRZY CHCIELI COŚ ZMIENIĆ,ALE OCZYWIŚCIE BETON.... JA NA SZCZĘŚCIE JUŻ TEŻ.....

Zostaw merytoryczną opinię o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi - Września

• Jak się pracuje w Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi?

Zobacz opinie na temat firmy Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kościuszki 14
    Września