Opinie o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi w Września

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi w Września

piotras

Lipa

jaga

anonim straszyc to możesz dzieci kominiarzem. Wiem, ze post jest sprzed dwóch lat ale mam to gdzieś. Urażeni, ze ludzie potrafią napisac prawdę, ze sie buntują? To DLACZEGO w PUP Września niemal co dwa tygodnie jest Bimexowskie ogłoszenie o prace jeśli tam jest tak dobrze? Kończą sie czasy robienia ludzi w balona. JAK DBACIE TAK MACIE. Bez poważania. I leć sobie z tym nawet do papieża.

admin

Bo po prostu brak słów :)

zdziwiony

Co tak cicho? po ostatnich wydarzeniach powinno tu kipieć:)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
C

NIE WYGLĄDA TO DOBRZE PANIE [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!

Klient

Przesyłka z grzejnikiem dotarła,jednak wcześniej nie było odzewu na moje pytanie: kiedy dotrze.Zamówienie opłacone w poniedziałek,a dostawa w piątek(miało być do 2 dni).Dodatkowo na grzejniku widać wgniecenie i na pewno nie z winy kuriera,a teraz firma zrzuca winę na to że nie sprawdziłem przesyłki.Wina jest po ich stronie ewidentna. Nie polecam zakupów z tego sklepu,a nie ich oferty z allegro -moja opinia nie jest jednostkowa -sprawdźcie przesyłkę i w razie wykrycia jakieś wady odsyłajcie do tej firmy!

jak tobie tak żle to dlaczego tam pracujesz nie bądz śmieszny albo zastanów się co piszesz

Beniu 17

cd4. Mój komentarz odnosi się bezpośrednio do stanu faktycznego jaki panuje w firmie według mojej oceny, starałem się nie naruszyć dobrego imienia nikogo kogo wspomniałem w komentarzu ani wpłynąć negatywnie na interesy przedsiębiorstwa, jeżeli ktoś traktuje moją wypowiedź za obrazę oznacza to że nie zrozumiał i polecam przeczytać jeszcze raz całość. -art. 54 Konstytucji RP z późniejszymi poprawkami -wyrok Sądu Najwyższego z dn. 28 września 2000 r. (V KKN 171/98)\" Pozdrawiam Admina

Beniu 17

cd.3 [usunięte przez moderatora]- miłe usposobienie ale brak poszanowania dla pracownika. Tutaj cytat: "Chłopacy zapłacą" zorientowani wiedzą o co chodzi. [usunięte przez moderatora]- raczej miły, czasem przekręca powiedzenia, jeżeli ty załatwisz wszystko o co cię prosi masz w nim przyjaciela. [usunięte przez moderatora] - mogę mało powiedzieć o niej raczej przyjazna osoba, z rzetelna wiedzą na temat zarządzania firmą. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem jeżeli ktoś poczuł się urażony, bardzo przepraszam starałem się uzmysłowić każdemu w firmie i wszystkim chętnym do pracy jak jest w naszej firmie. Mój komentarz odnosi się bezpośrednio do stanu faktycznego jaki panuje w firmie według mojej oceny, starałem się nie naruszyć dobrego imienia nikogo kogo wspomniałem w komentarzu ani wpłynąć negatywnie na interesy przedsiębiorstwa, jeżeli ktoś traktuje moją wypowiedź za obrazę oznacza to że nie zrozumiał i polecam przeczytać jeszcze raz całość.

Beniu 17

cd.2 Wynagrodzenie płatne czasami w ratach i nikt (nawet kierownik) nie potrafi wcześniej o tym poinformować. Wrócę do sprawy kierownika, nie posiada rzetelnej wiedzy na temat kierowania tak dużą liczbą osób w firmie(nie radzi sobie a frustracje przelewa na pracowników) rozumiem że szef stawia przed nim wymagania ale to nie powód do takiego zachowania. PS. Jeżeli coś w firmie jest nie tak, zawsze za to odpowiada kierownik, jeżeli coś jest źle zrobione albo nie jest zrobione w ogóle, to jest twoja wina. Takie są realia rynku pracy. PRZEMYŚL TO! Muszę przyznać że wypowiedzi poprzedników na temat szefostwa były zbyt obelżywe. [usunięte przez moderatora]- trzyma firmę twardą ręką bez tego nie utrzymali by się na rynku, ale zapomina że sukces zapewniają mu pracownicy. To MY dla ciebie zarabiamy! [usunięte przez moderatora] - miłe usposobienie ale brak poszanowania dla pracownika. Tutaj cytat: "Chłopacy zapłacą" zorientowani wiedzą o co

Beniu 17

cd. Tematami szkoleń są wąskie grupy produktów pochodzących z oferty organizatora, pracownik nie otrzymuje żadnego świadectwa o ukończeniu szkolenia. (Prawdziwe szkolenia odbywa tylko szef i kierownictwo.) Fundusz socjalny (nie istnieje) Pracownicy nie otrzymują zgodnie z przyjętym zwyczajem rynku pracy paczki na święta (nawet dzieci pracowników), jeden z nas kupił paczkę dziecku aby to mogło powiedzieć w przedszkolu że "tata pracuje w fajnej firmie". Umowa o pracę: -typowa umowa -minimum + premia Niepokojące są za to załączniki. Nadgodziny nie są wypłacane (czasem część) raczej można wykorzystać je do wyjścia w proporcjach 1h pracy=1h do wyjścia a nie jak jest zapisane ustawowo 1h=1,5h. Każdy prezent nawet imienny od dostawcy dla ciebie musisz oddać pracodawcy pod rygorem zwolnienia. Wynagrodzenie płatne czasami w ratach i nikt (kierownik) nie potrafi wcześni

Beniu 17

Muszę przyznać że we Wrześni nie ma firmy w której można się więcej nauczyć, Bimex rozwija wiedzę techniczną. (koniec pozytywów) Nie polecam pracy w tej firmie można nabawić się nerwicy ( pracując we Wrześni) tylko i wyłącznie z winy kierownika. Zarobki w Bimex oscylują NIECO powyżej średnich zarobków we Wrześni. Oczywiście obietnice wyższych zarobków są, ale ja przez parę lat się niczego nie doczekałem (pomimo rozwoju i usilnych starań dla firmy). Rotacja jest straszna od chwili gdy odszedł Magazynier [usunięte przez moderatora], towar na magazynie zalega, w tym samym okresie odszedł [usunięte przez moderatora]. najbardziej ogarnięty sprzedawca, od tego momentu zaczęło źle się dziać w firmie. Koledzy o których wspomniałem zrezygnowali z powodu kierownika (nie jestem zdziwiony ich rezygnacji). Szkolenia sponsorowane są przez organizatorów szkoleń czyli dostawców towaru, a nie pracodawce jak ktoś źle wspomniał. Tematami szkoleń są wąskie grupy produktów

:-((

rysiek z klanu z wizytą na plebani

widze ze cieniasy wystraszyły sie ze ktos z szefostwa pogroził palcem i postraszył prawnikiem. Swoją drogą dziwie sie żę mój poprzedni wpis został usuniety a przecierz zawierał tyle prawdy o Firmie i Rodzinie. Tej prawdy na pewno można by napisać na łamach tego wspaniałego portalu dużo więcej ale chciałbym żeby miało to poparcie kolegów nadal pracujących i nie było usuwane zbyt szybko przez administratora. Trochę faktów mam w pamięci ale o tym może w przyszłości. Sięgając właśnie pamięcią w przeszłość przychodzi mi coś do głowy Pomyślecie sobie ile razy czuliście się w tej firmie jak złodzieje?Na pewno każdy z was tego doświadzył. Pamiętajcie jednak że złodziej to ktoś kto kradnie małe kwoty, natomiast ktoś kto wyłudza duże kwoty nazywany jest biznesmenem. Poniżej link do ciekawego artykułu http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,9858963,ABW_zatrzymalo_szesc_osob__Wyludzili_dotacje_z_UE_.html Oczywiście szczerze ufam że wasze szefostwo nic takiego na sumieniu nie ma i mieć nie będzie i oc

TO JA

to ja - nie mylić z byłym kierownikiem!

TO JA

zamiast straszyc lepiej pomyslec gdzie lezy problem... wg mnie potrzebne bylyby male zmiany przede wszystkim zatrudnienie godziwej osoby na stanowisku kierowniczym- inteligentnej,mającej podejscie do ludzi a także budzącej zaufanie, osoby do ktorej mieliby respekt i szacunjek pracownicy a takze klienci . Jak jest wiemy wszyscy.. Mam nadzieje ze osoba ta ktorej tyczy sie ten post przeczyta go i zwolni miejsce osobie która poradzi sobie z tym stanowiskiem a są takie w firmie. Pozdrowienia dla szefostwa .. zawsze znajdzie sie ktoś taki komu coś nie pasuje

rr

moje zdanie o firmie i pracy w niej: na wrzesińskim rynku pracy nie znajdziesz pracodawcy oferującego pracę w tak prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie, które zapewni tak szybki rozwój osobowości i pozwoli w takim stopniu pogłębić wiedzę i umiejętności techniczne. Wiadomo, że w każdym miejscu pracy wymagana jest dyscyplina i zorientowanie na sukces, dlatego dla tych dla których ciężka i efektywna praca nie stanowi problemu jest to doskonałe miejsce do rozwoju

klient

nie rozumiem o co tyle szumu o to że osoby dodające wpisy poza faktycznie żałosnymi epitetami napisały 90% prawdy o firmie? Rozumiem że właściciele chcą zjeść jak najwięcej z torta jakiego oferuje handel lecz niestety w dzisiejszych czasach nie tylko liczy się to ile kto ma w kieszeni ale również a może przede wszystkim kogo się zatrudnia i kto pracuje na tzw wizerunek. Zastanówcie się ludzie czy osoby dodające wpisy napisały głosno to co myślą tylko na tym forum czy też te opowieści niestety krążą po prowincjonalnym (czyt. wiejskim) wrzesińskim rynku pracy. Może czas zacząć pracować na niszczony wizerunek poprzez stworzenie godziwych warunków zatrudnionym ludziom i nie myślę tu wyłącznie o wymiarze finansowym. Atmosfera poszanowania, jawne zasady, traktowania wszsytkich według zasług i tego co potrafią, jak umieją sprzedać produkt klientowi a nie według tego jakie informacje przyniosą itd. Czy nie warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem bo skoro pojawiło się tu tyle wpisów to zn

WRZ

Czasem robię zakupy w bimexie. I nie narzekam, ale czytam gorsze komentarze o różnych Wrześinskich firmach, np. o [usunięte przez moderatora]. I tam nikt nie starszy żadnymi prawnikami itd. Nie rozumiem tego podejścia. Wkońcu istnieje coś takiego jak wolność słowa. Szczególnie w internecie. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi - Września

• Jak się pracuje w Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi?

Zobacz opinie na temat firmy Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kościuszki 14
    Września