Amarg Sp. z o.o. Zakład Produkcji Margaryn

Krzeszowice

Opinie o Amarg Sp. z o.o. Zakład Produkcji Margaryn

Niezadowolony

Nie polecam. Wciąż potrącenia za nie wiadomo co! Nawet odciagaja od wypłaty za używanie odzieży roboczej - a powinna być ona bezpłatna... to jest niezgodne z przepisami przecież. Ogólnie nie polecam - oszuści i krętacze.

lukas

ja sądzę, że praca na 3 zmiany ma swoje plusy. Łatwiej jest załatwiać swoje sprawy, jak np. pracuje się na drugą zmianę czy na nocki.

ajakx

ajax-nie
@ajakx 28.12.2015 21:46
Atmosfera przez taką Aśke kierowniczke jest zła.

Popieram - ta Aśka z produkcji to porażka! Ma cię za nic tylko dlatego, że ona jest tam kimś! Zero szacunku dla człowieka - czy to uczący się czy pracujący od dłuższego czasu. Wypłaty również na raty i ciągłe potrącenia za to i za tamto... Ogólnie NIE POLECAM.

ajax-nie
@ajakx 28.12.2015 21:46

ajakx

Fatalna

aju

Do rita: Za godzinę było 8 zł. Zmiany 6-14,14-22,22-6.

Pocik

Amarg należałoby uznać za stosunkowo młody zakład ponieważ został założony raptem w 2005 roku. Oferują mimo to dosyć wąski zakres produktów - kilka rodzaju margaryny, olei, tłuszczu i frytury. Z czasem może ich oferta się powiększy i trafi do większej ilości odbiorców. Na razie nie jest źle, ale chyba są rzeczy do poprawy?

aju

Amarg jest w Krzeszowicach a ajax w Trzebini wszystko pod tym samym właścicielem. W ajax praca na produkcji jest na 3zmiany(Pon-Sob)trzeba m.in. przekładać 10kg pudełka z masłem, kilku litrowe oleje(można się przy tym spocić). Co do wypłaty to jest jak szef przywiezie, czasem się spóźni lub mu braknie i trzeba czekać(do kilku tyg.). Nie liczcie na kokosy. Umowa to co najwyżej zlecenie. Jak by było dobrze to by nie było dużej rotacji pracowników. Pozdro.

wwww

nie polecam , fatalna atmosfera , pieniadze wypłacane w ratach!!

mmm

Firma Ajax w Trzebini to to samo? Słyszałam że zarobki nie najgorsze, ale jak z atmosferą?

Są jakies przyjęcia? i jak atmosfera? jak kierownictwo? i szefostwo?

neli

czy w tej firmie ktos pracuje lub pracowal jak tam jest pozdrawiam

dostawca

Witam wszystkich którzy myślą o pracy w tej firmie.Rotacja w tej firmie o czymś znaczy czyli krótko mówiąc Ukrainka nadal rządzi a mianowicie psycha wam szybko siądzie i się zwolnicie.Następna osoba to Pan kierownik miałem okazje widzieć go w akcji jak opierniczał pracownika byłem w szoku bo dla mnie nie pracownika był uprzejmy ale to co pisze musicie sami przeżyć Powodzenia

iza

witam dajcie znać jak tam jest staram się o pracę w tej firmie dziękuje pozdrawiam.

paula

Oki to czekam bo jestem ciekawa jak tam jest...

Gosia

Ok, napisze, ale już teraz wiem, że choćbym nie wiem jak dobrze było, to jak nie będzie nikt dojeżdżał z Trzebini, to rezygnuje...

paula

Gosia - 2012-11-01 11:22:06 Witam. Czy ktoś może się wypowiedzieć, na temat pracy w firmie Amarg? Jutro będzie mój pierwszy dzień pracy w tej firmie, i chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś może dojeżdża z Trzebini, czy pozostaje tylko mini bus.. Proszę o w miare szybką odpowiedżHej jak byś mogła napisać jutro po pierwszym dniu pracy, jak w tej firmie jest to bym była wdzięczna bo mysle nad ta praca pozdr

Gosia

Zostaw opinię o Amarg Sp. z o.o. Zakład Produkcji Margaryn - Krzeszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amarg Sp. z o.o. Zakład Produkcji Margaryn