Szok Meblomarket Elżbieta Walkowiak

Starogard Gdański

Opinie o Szok Meblomarket Elżbieta Walkowiak

iwo
użytkownik zarejestrowany

a ta firma to przypadkiem nie prowadzi już działalności pod inną nazwą? i chyba dokładnie pod szyldem Empir o ile dobrzer sprawdziłam. taka nazwa się świetla już na ich stronie internetowej i nie wiem co myśleć o tym

Hhhhh

Wszystkie negatywy kasuja haha taka firma gdzie reszta postow

JOLKA

Witam.... gorąco polecam ten sklep miła obsługa duża wiedza dobre ceny .Mój zakup jest udany a ja bardzo zadowolona dziękuję i pozdrawiam.

hiiii

To jest cyrk na kolkach

zadowolony klient

Ludzie piszecie złośliwie czy co ja tam całe mieszkanie meblowałam jestem bardzo zadowolona nie mam zastrzeżeń !!!!! wszystko poszło sprawnie POLECAM POLECAM POZDRAWIAM

hania 23stg

Kupiła ostatnio meble i tapicerkę osobiście jestem zadowolona wbrew opinii innych polecam

Stracone nadzieje

Sklep "Szok " to prawdziwy szok !!! Zamówiłem kuchnię na wymiar. Osoby odpowiedzialne za pomiary owszem dotarły na miejsce i dokonały pomiaru w wiadomy tylko sobie sposób. Nie sporządzono szczegółowego rysunku który odpowiadałby projektowanej kuchni. W efekcie otrzymałem meble zupełnie niezgodne z zamówieniem. Co gorsza z dwóch różnych partii producenckich bo fronty różniły się odcieniem. Dowożono mi je na raty licząc na to ,że nie dopatrzę się różnicy w odcieniu . Gdy zgłosiłem reklamację zapewniono mnie ,że poprawią zamówione szafki na zgodne z pomiarami dowiozą brakującą szafkę której to nie uwzględnili w swoich zapisach i w związku z tym źle docięli jeden blat. Mija dwa miesiące a ja nadal nie mam kompletu mojej kuchni pomimo zapewnień ,że w trybie expresowym zostanie to poprawione. To po prostu S Z O K . Pani z obsługi sklepu to wyjątkowo niekompetentna osoba która chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co robi. Dokonując pomiaru planowanych mebli ponosi całkowitą odpowiedzialność ,też materialną za przyjęte zamówienie. Nie polecam !!! Traktowanie klienta "per Ty "mogą sobie darować .nie jest to forma przyjęta w standardach handlowych.

krycha3673

Witam wbrew tym wszystkim opinia co tu pisza mysle ze co niektuzy sa zlosliwi dla mnie ten salon jest ok. I napewno tam wruce . Pozdrawiam wszystkich klijentow i personel .

ADAM
@krycha3673 11.03.2015, 09:20

KRYCHA POPRAW ORTOGRAFIĘ "NIEKTURZY" PISZEMY NIEKTÓRZY A SŁOWO "WRUCĘ" PISZEMY WRÓCĘ , "KLIJENTÓW" PISZEMY KLIENTÓW. LEPIEJ NIE ŁAP SIĘ ZA OPINIE W INTERNECIE LUB JEŻELI TAK BARDZO PRAGNIESZ SIĘ WYPOWIADAĆ TO POLECAM SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY. NIE RÓB SIARY Z JĘZYKA POLSKIEGO.

bart

nie polecam meble nietrwałe nietrwałe,naprawdę to jest szok zero odpowiedzialności

tomasz

Smród papierosów na samym wejściu, a pan co rozwozi towar bardzo niesympatyczny , nie polecam tego sklepu

paula006

Zdecydowanie NIE POLECAM tego sklepu, pierwszy zakup trafił na reklamacje i nie było żadnych problemów oprócz długiego czasu oczekiwania, za to za drugim razem najpierw przysłali sofę w innym materiale niż był zamawiany to po dwóch tygodniach czekania przyjechali z następną a gdy teraz ją reklamowałam okazało się że muszę za reklamację zapłacić bo płyta pękła od ciężaru (widocznie łóżka z tego sklepu nie są przeznaczone do spania )

anka

Zdecydowanie polecam duzy wybór fajna obsługa polecam

milena 9363

Polecam bardzo dobry sklep maja tanie kanapy jak i meble

slepy930

Zdecydowanie polecam ten sklep zrobilem tam zakupy poraz 2 i jestm bardzo zadowolony obsluga znakomita.Dziekuje za pomoc we wniesienu mebli polecam polecam polecam

Janka

Można polecić sklep jest duzy wybór obsługa fajna ja jestem zadowolona pozdrawiam

Jola

Zakupiłam w tym sklepie meble do salonu oraz rogówkę jądrem zadowolona doradztwo super pozdrawiam personel

EWA

Ja jestem zadowolona wbrew tym opiniom polecam polecam

mama

Wszystko ładnie, pieknie ale jak cos sie stanie to diabel nie ruszy... Kupilam rogowke, po dwoch miesiacach od normalnego uzytkowania sie zarwala i tak juz czekam na oddanie mojej(niby naprawionej) czesci rogowki od kwietnia a mamy pazdziernik. Lekka przesada. Jestem tym tak samo oburzona jak i faktem , że wchodzisz do sklepu, a jakas pani na dzien dobry mowi mi na ty i jak do najlepszej kolezanki sie zwraca. Jak dla mnie koszmar...

kasia

Czytając opinie na temat tego sklepu jestem zaskoczona gdyż zakupiłam meble tam kolejny raz.zawsze miło mnie obsłużono..z kolejnego zakupu jestem bardzo zadowolona.meble na każdą kieszeń...polecam .....polecam....

Michał

Czytałem opinie tego sklepu i nie byłem pewny ale się jednak zdecydowałem ze względu na ceny. Na meble trochę poczekałem ale jestem z nich zadowolony. Daję pozytywa.

Jolanta .K

Zakupiłam rogówkę czkałam około 14 dni ale było warto .....Polecam dobre ceny

Carolya

Zdecydowanie nie polecam!!!!to samo co w poprzednich opiniach: dlugi czas oczekiwania, nie kompetentna obsługa, odór fajek na wejsciu, wyłączony telefon.Ogólem masakra. kąśliwe uwagi pod adresem kobiet,które same same sobie chca zmontowac meble:) Wszystkie pozytywne opinie chyba wystawiają sobie sami pracownicy sklepu, bo prawdę mowiąc w tej firmie nie można znaleść żadnych pozytywów. Bardzo nieprofesjonalnie! Prezencją obsługa też nie grzeszy.

DORA

POLECAM zakupiłam kanapę jestem zadowolona

joanna

Zakupiłam meble w tym sklepie tanie i fajne POLECAM

Marek

Miła obsługa kupiłem rogówke dobra cena polecam

karola

Sklep dla klientów z małą kasa obsługa dobra jestem zadowolona polecam

popu

szukam osób niezadowolonych z usłu tego rzekomo sklepu, chociaż tak bym tego nie nazwała, proszę o kontakt na maila carmen__88@wp.pl

KLientka

Zdecydowanie NIE polecam! Obsługa beznadziejna. Meble na 100% miały być przed świętami- nawet były już na samochodzie i do mnie jechały!! Lecz nie dojechały... (usunięte przez administratora) Doradztwo przy wyborze mebli - żenada!Mebli nie mam do tej pory ( przeszło miesiąc od zakupu), telefonów wykonałam dziesiątki i za każdym razem ręce opadają. Nie mogę sobie wybaczyć co mnie skusiło wchodząc do tego sklepu. Jeśli macie słabe nerwy to przestrzegam przed panią W. Jak sama nazwa meblomarketu "SZOK" wskazuje - można doznać tam szoku ale negatywnego.

Kupujący

Odradzam wszystkim, bardzo długi termin realizacji, niekompetentni pracownicy, pomyłki w zamówieniach. Zapłacisz a potem czekasz i czekasz, a towar miał być po kilku dniach.

EWA 34

Zakupiłam kanape i meble jestem zadowolona polecam...

Jadzia com

Miła obsługa kupiłam tanie meble ładne.

kasjo

Ja jestem zadowolony kupiłem tanią rogówkę polecam

Jadźka

Dziwne, ze wszystkie opinie dodane w tym samym czasie. Zdecydowanie nie polecam. czas oczekiwania i obsługa beznadziejna.

Mariola1970

Ładny i ciekawy sklep, miła obsługa. ps. nawet kawę dostałam:)

Pablo

Polecam. Jestem zadowolony

Zdzisława kowalska

Ciekawe meble nie drogie,sklep godny polecenia..

Jolanta Konkol

Sklep fajny ciekawe promocje ,miła obsługa..Polecam

NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o Szok Meblomarket Elżbieta Walkowiak - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szok Meblomarket Elżbieta Walkowiak