CREDITEXPRESS INKASSO Poland

Opinie o CREDITEXPRESS INKASSO Poland

anja

Ale co niektóre osoby bdury piszą. Przecież nie od dzisiaj wiadomo , że zasły duże zmiany. Zostały same kompetentne osoby. Na święta duże bony upominkowe pieniężne, premie są coraz większe. Dobry socjal, nowe miejsce jest super. A kto odszedł-wiadomo Ci co średnio dawali sobie radę.

wrotko

Zarobki bardzo niskie, premia ? Jaka premia ? Kilka złotych dorzucili do wypłaty ( dzisiaj była ). Otoczenie kiepskie, wszędzie razi ten czerwony kolor, po 8 h przy komputerze wzrok się pogarsza. Zero jakichkolwiek wskazówek, musisz wszystko sam i sam . Odchodzę jak coś lepszego znajdę , masakra jakaś i tyle.

embra

Ja zaczynałam jeszcze w transcomie a dokładnie pod koniec jego zywotnosci...moze mam minimalne porownanie..ale zmienilo sie naprawde duzo w tak krotkim czasie. Praca jak każda inna - tu i gdzie indziej trzeba pracować, nikt pieniędzy też za darmo nie daje. Podwyżki -owszem są, ale w zamian oczekują lepszych wyników, lepszej pracy - JAK W KAŻDYM MIEJSCU. nie wiem jeszcze jak jest z tzw ścieżka rozwoju... tu chyba cięższy temat...jesli w ogole jest...ale cała reszta jest ok. Miejsce w końcu takie, w którym chce się pracować, całkiem nowe stanowiska..wszystko nowe. Zobaczymy co dalej...jak na razie jest ok. Pochlebne opinie są wystawiane na podstawie tego jaki jest stan faktyczny...i pokrywa się to z rzeczywistoscią na dzien dzisiejszy.

bbb

Nie ma to jak dodawać pochlebne opinie, nie mające pokrycia w rzeczywistości. Mam znajomych, którzy tam zostali i nie są tak entuzjastyczni co ty. No chyba, że ci figuranci co sobie lecą do lizbony.

muchomorek

Zgadzam się co do słowa ze żwirkiem !

koba
@muchomorek

opowiedz o suficie w damskiej toalecie

trelemorele

normalnie druga anglia, hehehe a to ciekawe pare miesięcy i takie zmiany. CHyba dobrze ci płacą za ten pr a prawda boli co nie. Dziwne, że większość dobrych pracowników poodchodziła więc o czymś to świadczy. Tylko wiadomo kto pozostał. A do pracy przyjmują jak leci, bo inni wolą konkurencję.

żwirek
@trelemorele

trelemorele po co się wypowiadasz, skoro już tu nie pracujesz? To prawda, że przez pół roku firma zmieniła się do niepoznania. Mamy nową siedzibę w nowoczesnym, eleganckim biurowcu, wszystko pachnie świeżością, a także atmosfera pracy jest zupełnie inna niż w dawnym Transcomie. Nie ma co porównywać tych dwóch firm, bo to niebo a ziemia. Podwyżki, premie - to wszystko idzie w dobrym kierunku. I wyprzedzając złośliwości - nikt nie płaci mi za PR, to szczera opinia. :-)

babajaga

Premie są spore i one bardzo zachęcają do pracy i do robienia wyników. Z resztą w każdej pracy musisz wyrabiać normy. Firma bardzo się zmieniła na lepsze. Nie ma co porównywać z tym co było. To jest teraz nowa firma i jest godna polecenia. Warunki socjalne i warunki pracownicze są na wysokim poziomie.

trelemorele

Tiaaa 1.000 zł premii a to ciekawe bo oni to chyba tylko na zlecenie zatrudniają. Kto był mądry to uciekł.

izunia

1000 zł premii ;-)

izunia

Firma spoko, zmieniła się nie do poznania. Zarobki są o wiele lepsze, praca jest taka jak w każdym cal center. Miejsce ładne, zadbane. Jest system premiowania i można zarobić nawet 1000 zł jeśli masz wyniki.

embra

nowe miejsce fakt ladne czyste w koncu normalne, nikt nad Toba nie stoi w czasie rozmowy i nie strofuje Cie gdzie w innych firmach jest to na porzadku dziennym, placa jest ok bo zaszly duze zmiany..jesli masz wyniki (gdzie w kazdej pracy tak naprawde pracujesz na swoja place) dostajesz premie..przy osiagnieciu targetu a nawet podwyzke jesli sie wykazujesz w dalszym ciagu..tak wiec tragedii nie ma. duzo zmian - na lepsze z racji przejecia transcomu przez creditexpress

kaw

to chyba mylisz firmy transcom skonczyl sie dawno temu teraz sa w nowym miejscu sa nowi ludzie i calkiem spoko placa

luk

syf kiła i mogiła. omijać szerokim łukiem

noname

Proponuję poszukać informacji na temat firmy Transcom to ten sam target. Zwalniają a szczycą się dobrymi wynikami hehe kto mądry odszedł czyli i klientela i pracownicy. W większości opinie prawdziwe, marne zarobki, w Santanderze przyjmują 50 osób w tygodniu a tutaj 1-2 a w ten czas się zwolni. Kto co lubi.

Zostaw merytoryczną opinię o CREDITEXPRESS INKASSO Poland - Wrocław

• Jak się pracuje w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CREDITEXPRESS INKASSO Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Kandydaci do pracy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CREDITEXPRESS INKASSO Poland