CREDITEXPRESS INKASSO Poland

Opinie o CREDITEXPRESS INKASSO Poland

loki

Nie polecam nikomu. Byłem na rozmowie i proponują umowę zlecenie, nęcą jakimiś premiami a to czyste banialuki. Równocześnie miałem rozmowę w Getbacku i GetinBank i tam przynajmniej umowa o pracę i nie ma ścisku na sali. Szkolenia płatne i wszystko ok. Polecam ale konkurencje.

ikol
@loki

To bylismy na dwóch róznych rozmowach. Ścisku nie widziałem, kazdy ma swoje, czyste i nowoczesne stanowisko, budynek nowy, jak dla mnie warunki najlepsze jak dotad widziałem, nawet w Getbacku nie było tak ładnie jak w Creditexpress. Na rozmowie było bardzo miło, czekam tylko aż się zdecyduja na moja osobę.

stary
@ikol

Dalej piszcie sobie te pochlebne opinie, prawda wygląda inaczej. Gdyby było jak twierdzicie ludzie by tak szybko nie uciekali.

bee
@stary

Pracuje tam i jakos nie widze zeby ludzie uciekali,wrecz przeciwnie,wracaja. Skoro chcesz natluc negatywnych komentarzy upewnij sie ze czerpiesz wiedze z wiarygodnych zrodel. Pozdrawiam

Pracuś
@stary

Sie zwolnij Stary - jeśli ci nie pasuje Pracodawca ... Chętnych na twoje miejsce nigdy nie Zabraknie

Byk
@loki

Polecaj konkurencje jako jej pracownik a nie kandydat .. Dopiero byłeś na rozmowie i jesZcze cie nie zatrudnili a już piejejesz z zachwytu. .. - Żenada. No cóż Tępej KROWIE zawsze sie wydaje że Trawa na sąsiedmim pastwisku jest Bardziej Zielona ... ;-)

LOL
@Pracuś

A to ciekawe, bo słyszałam, co innego - jeśli chodzi o aktualną sytucaję.

Krzysiek

A jaka jest ??

LOL
@Krzysiek

"Bo zaraz wam przyśpieszę!"

Krzysiek

Czyli zmian zero hahaha

Lol
@LOL

Kto teraz sie zwalnia nastepny? Sezon urlopowy a po urolpie wiadomo ze sie ktos spakuje i zwieje z tej pseudofirmy

smerfik

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy od razu dostaje się umowę o pracę czy po jakimś czasie? Na jak długo jest zawierana 1 umowa?

Zapytanie odnośnie ogłoszenia

Hej mam zapytanie do pracowników nt. ogłoszenia o pracę na stanwisko: Młodszy specjalista ds. korespondencji - jak wygląda praca? Jak zarobki? Jak wygląda przeszkolenie itd. Mam doświadczenie na pdobnym stanowisku-myślicie, że warto wysłać CV? Dziękuję

CREDITEXPRESS
@Zapytanie odnośnie ogłoszenia

Wyślij CV na adres praca@creditexpressinkasso.pl Przyjdź i przekonaj się jak jest u nas, zapraszamy do naszego nowego biura.

Szczęśliwy pracownik

hahahaha jaka cenzura, zgłosili niewygodne a jakże prawdziwe komentarze do Administratora. Oj boli krytyka oj boli

...
@Szczęśliwy pracownik

boli to chyba ciebie ze to byl twoj komentarz... nie wiem czy wszystko było prawdziwe bo to jest prawda według ciebie ale na pewno gdyby ktos smial sie ze mnie tylko z powodu mojego wykształcenia i tego ze posiadam stala dobra prace to tez bym odczuła to jako niewygodne, bylo tam pełno twojej zawiści tak jak i teraz. Widac jak najezdzasz na wszystkich i cieszysz sie z tego... współczuje ci

Nie pracujący :)

Przypadkowo zajrzałam na opinię o moim byłym pracodawcy i ja pracowałam jeszcze w Transcomie i za czasów byłego już szefa firma raczej nie inwestowała w pracowników, pokątnie mówiono, że szkoli dla konkurencji i wszelkie negatywne opinie jak najbardziej miały uzasadnienie. Może po zmianach organizacyjnych będziecie mieli coraz lepiej. Ja jestem szczęśliwa, że odeszłam i znalazłam satysfakcjonującą pracę w innej zupełnie branży, gdzie mogę się spełniać, doszkalać, szefostwo jest dostępne dla pracownika. Każdemu życzę podobnej atmosfery i dobrych zarobków. Wszak nikt nikogo na siłę nie trzyma, może warto rozejrzeć się za czymś lepszym i znaleźć swoje miejsce, jak nie w Creditexpress to gdzie indziej. Powodzenia!

Pakowaczka

Ja, A Ciebie nikt nie ciągnie?

@Pakowaczka

Mnie jak widać nie, za to ciebie pewnie tak.

Hahaha ktoś włożył kij w mrowisko i parę osób zabolała krytyka. Kto jest po znajomości w firmie można wskazać palcem, podobnie jak osoby robiące karierę włażąc byłemu już szefowi w t... także. I tak istnieje życie po Transcomie/Creditexpress, w firmach gdzie nie pociągnie Cię kolega, jak ktoś to wyżej napisał. Przykładów można by mnożyć, wystarczy się rozejrzeć. A kto pisze pochlebne także wiadomo, ale w końcu za to im płacą.

nnn
@ja

uderz w stół a nozyce sie odezwa... nikt nie uniknie krytyki, zawsze cos sie komus nie spodoba, ale nie mozna tego robic w inny sposób? chcecie wylewac żale i kłócic sie miedzy soba kto włazi komu w tyłek albo kto ma jakie wykształcenie to moze spotkajcie sie ze sobą i nawrzucajcie sobie nawzajem, poobgadujcie wszystkich bo to jak widac wychodzi najlepiej, a ci co szerza fale krytyki i do tego pracuja nadal w firmie - dlaczego nie jestescie tacy odwazni na codzień w pracy? Firma ma swoje wady i zalety jak kazda, ale zeby tak objezdzac kolegów? nieładnie...

dobra rada

oj szary pracownik pomylił mi sie ze szczęśliwym, w ogóle miało nie być napisane o szarym pracowniku w powyższym wpisie.

dobra rada

Powiem tak, w firmie duzo sie dzieje. Widac, ze jej wizerunek poprawia sie na dobre dzieki osobom, ktorym zalezy na dobrej atmosferze i rozwoju firmy. Poprawa polega na tym, ze ludziom oferuje sie coraz więcej. Standard i warunki pracy są najwyżej i najlepiej oceniany przez klientów oraz pracowników. Zawsze znajda sie osoby, ktore beda zawistne, ze to im sie nie udalo w naszej firmie. Dlatego to od nich pochodzą te złośliwe komentarze. Tak to jest już ze zgorzkniałymi i niespełnionymi pracownikami, ktorzy znależli szczęscie w innej pracy bo zabrał je ze soba kolega - nie ma się tu czym szczycic. Tu można by sie zastanowic nad kompetencjami tych osób, a nie tych, które nadal pracują bo zostały docenione za wkład jaki wnoszą do dzis w nasz zespół - cały zespół = wszystkie działy. Szczęsliwy pracownik i ktos taki to te same osoby, które obecnie pracuja w konkurencji i sa kółkiem wzajemnej adoracji. To one wypisują tu bzdury, które nie maja przełożenia w rzeczywistości. Oczywiście wpisy takich nicków jak moniczka, zebra i jeden z szarych pracowników (bo niektóre wpisy szarego pracownika to wpisy dwóch róznych osób) to osoba, która pracuje u nas i niech ma tą świadomośc że wiemy o kogo chodzi;-) Moja dobra rada dla hejterów - zajmijcie sie własnymi sprawami, może wasze zycie stanie się bardziej kolorowe.

Widzę ze szczęsliwy pracownik jest bardzo dobrze poinformowany w kazdym temacie. Zamiast obsmarowywać wszystkich w internecie radziłbym zająć się pracą, a jeżeli przeszkadza Ci wykształcenie osób pracujących razem z tobą, które tak pięknie opisałeś to pochwal się swoim wykształceniem a co nalepsze stanowiskiem. Nikt nie trzyma cie na siłe, skoro tak Ci źle - złóż wypowiedzenie. Opinie miały dotyczyć firmy i pracy a nie kolegów i koleżanek do których pewnie codziennie się uśmiechasz i wyciągasz ręke. Nielojalnych nikt nie potrzebuje. Gratuluje wypowiedzi.

ktoś taki
@Anonim

Widzę, że co niektórych zabolała prawda. A skoro wg Ciebie opinie dotyczyć mają firmy i pracy, a to chyba pracownicy stanowią podstawę o której piszesz i jak najbardziej tutaj i takie opinie znajdują miejsce tutaj. A co się tak wzburzyłeś/wzburzyłaś-to, że ktoś napisał prawdę? A może, że napisał coś o tobie? I to może jak Ci na górze zajmą się pracą w tym ściąganiem nowych klientów to będzie lepiej. Na szczęście nie stanowię już części tego kolektywu Transcom czy też obecnie Creditexpress i dopiero po odejściu czujesz się doceniam w miejscu gdzie dobrze zarabiasz i możesz się rozwijać. Pozdrawiam.

@ktoś taki

Widze ze odwracanie kota ogonem to jedyne co potrafisz najlepiej. Objechac kogos w internecie to zadna sztuka. Bardziej razace jest to ze ktos kto z tymi wszystkimi osobami pracuje codziennie potrafi tak pisac a potem usmiechac sie i sciskac dlon planujac codzienna wspolna prace. Najlepiej narzekac i lrytykowac. Skoro dochodzi juz do takiej wymiany opinii to proponuje ocenic najpierw samego siebie i swoje kompetencje. Pozdrawiam

Katarzyna

Szanowni Państwo, w związku z informacjami, które otrzymałam od osób powiązanych z firmą Creditexpress Inkasso Poland, czy też Transcom, jakoby wpis użytkownika Szczery dotyczył mojej osoby, oświadczam, iż do tej pory nie publikowałam na forum dotyczących ww firm żadnych treści. Wpis użytkownika Szczery, zgodnie z art 212 kk § 1 (Kto pomawia inną osobę (...)o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku) ma charakter pomówienia.

taki sobie ktoś łoś

tia...awanse i ścieżka rozwoju..chyba tylko w kółku wzajemnej adoracji..

aaa

Nie było w tym roku żadnych bonów - dla nikogo!

Witam, Pracowałam w okresie schyłkowym Transcomu i zostałam, chociaż miałam wiele wątpliwości i byłam na szeregu rozmów u konkurencji - otrzymałam propozycje pracy w innych firmach ale przemyślałam swoje decyzje i zostałam. Bez porównania zaszły zmiany na lepsze w nowej odsłonie Transcomu: Credit Express Inkasso. Nikt nie pogania pracowników,nie naciska na osiąganie wyników (jak w innych tego typu firmach) atmosfera jest przyjemna - nie czuje się tu żadnej presji. Nie wiem, ile to jeszcze potrwa, odnoszę się do tego ze sceptycyzmem, ale na razie jest ok. Mam nieodparte wrażenie, że osoby z byłej kadry przeszły jakieś skuteczne szkolenia z relacji interpersonalnych, bo w Transcomie u niektórych osób na wyższych stanowiskach był z tym bardzo poważny problem. O bonach w tym roku rzeczywiście nie słyszałam - pewnie były przyznane osobom na wyższych stanowiskach - niestety. Ale od czasu Transcomu otrzymaliśmy spore podwyżki i premię na wysokości 1000 zł rzeczywiście są dla najlepszych - poza tym w ogóle rozbudowany system premiowy. Poza tym organizują miłe wydarzenia typu Mikołaj itp. Firma dąży do urzeczywistnienia wizerunku korporacji na wysokim poziomie - choć to początek drogi, to zapowiada się dobrze. Ja się tu czuję na razie ok, choć nie wiem, co będzie dalej... Póki co, polecam, jeśli ktoś ma "plan tymczasowy pracy w tego typu firmie", jak ja. Pozdrawiam wszystkich: tych "za" i "przeciw":)

zebra

Do osoby powyżej-co się tak pienisz? Prawda boli? Kto dostał podwyżki to dostał, stare towarzystwo wzajemnej adoracji i tyle. A przy okazji jak wycieczka do Lizbony?

szary pracownik
@zebra

Skąd tyle zawiści? Pracuj ciężko, to za parę lat też pojedziesz na taką wycieczkę. Nikt przecież za ładne oczy nie został tam zaproszony. Ja tam się cieszę, że moi współpracownicy/przełożeni mogli jechać, mimo że sama wówczas siedziałam w pracy - to, że korpo stać na organizowanie takich imprez dobrze wróży na przyszłość dla nas wszystkich, czy to tak ciężko zrozumieć? Nie rozumiem czego oczekujecie od pracy. Wypłata na czas jest, system motywacyjny jest, nowe wyposażenie jest, przerwa na papierosa co godzinę też jest. Krytykować jest łatwo ale naprawianie świata należy zacząć od siebie.

kowalsky
@szary pracownik

To prawda wyplata jest zawsze na czas a z reguły przed dziesiątym. Jakby w windykacji nie płacili na czas to by znaczyło, ze czas uciekać. Póki co zmiany są, ale tylko na lepsze. A jak solidnie popracujesz to na Lizbone zarobisz jedna premia a nie kilka lat :) Pozdrawiam tych zadowolonych i niezadowolonych

@szary pracownik

Hahaha a to zabawne Wierze ze pozostali w firmie na widok tych szczesliwcow z Lizbony czerwone dywany szykują Dobrze to maja Ci mądrzy co uciekli i raczej wracac by ie chcieli

grudzień

Ludzie, zastanówcie się co Wy w ogóle tu wypisujecie. Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma. Tu, czy gdzie indziej - w każdej pracy będą od Was wymagać. Zawsze będzie ktoś, kto będzie Waszym przełożonym. Tylko potraficie narzekać. Firma bardzo się zmieniła i będzie rosła w siłę. To nie jest żaden pochlebny komentarz, tylko to informacja dla tych co wypisują tu te bzdury. Zajmijcie się lepiej własnym rozwojem i ponarzekajcie sobie we własnych łóżkach. Dziwie się tym co wypisują tu te głupoty, a potem jak co dzień idą do pracy zasiadają przy swoich stanowiskach i nie potrafią docenić tego, że mają pracę, o którą dzisiaj nie jest łatwo i knują jaki tu dodać nowy wpis żeby tylko zaszkodzić … no właśnie komu, chyba sobie samemu. Nie wstyd Wam? Brzydzę się taką postawą bleeeeee.

zebra

Czyli nie jest tak kolorowo jak co niektórzy by chcieli. Wiadomo kto ma dobrze. Trzeba uciekac jak się nadarzy okazja.

embra

Właśnie jakie bony ? ja też nic nie wiem...a to już rozdawali ? to rzeczywiście chyba dla wybranych...

stefan

właśnie... jakie bony? chyba sa tam dwie kategorie pracowników... trzeba wiedzieć pod które biurko wejsc

sssssssssss

Kto dostał te "duże bony upominkowe " to dostał i jaki socjal ? Jestem pracownikiem i o niczym takim nie słyszałem, a tym bardziej widziałem .

1.10.2006

Nie wiem czy was to zainteresuje ale w firmie CREDITEXPRESS INKASSO Poland Sp. z o.o. szukają pracowników. Zajrzyjcie na nową ofertę pracy. Nie wiem ile będzie trwała rekrutacja ale ogłoszenie wygląda ciekawie.   CREDITEXPRESS International została założona w 1999 roku przez wiodących ekspertów w dziedzinie windyk... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5735577?keywords=&region=

Zostaw merytoryczną opinię o CREDITEXPRESS INKASSO Poland - Wrocław

• Jak się pracuje w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CREDITEXPRESS INKASSO Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Kandydaci do pracy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CREDITEXPRESS INKASSO Poland