PHT KIKAS

Radom

Opinie o PHT KIKAS

dany

Witam może ktoś powiedzieć o tej firmie co tam słychać na tą chwile ,a może wie ktoś gdzie zatrudniają podwójne obsady

Harry Potter

Zarobki do 5tys magnes to rutyna auta trupy spedycja dno..i cygaństwo na każdym kroku jeśli czegoś nie przypilujesz jesteś obciążony. ..

kierowiec

Jeżdżę obecnie w kikasie i nie nazekam. Wiele się pozmieniało, płacą za postoje a plotki sa że stażowe dojdzie. Starzy kierowcy powracali więc chyba gdzie indziej wcale nie jest lepiej. Kasa w miare na czas i nie zdarzyło mi się zebym dostał mniej niz 5,5 tys a jeszcze w domu posiedzialem co by mi sasiad zamieszania nie robil.

Wiśnia
@kierowiec 14.07.2016, 13:45

Chyba jesteś ze Zborzennej !

Fizyczny
@kierowiec 14.07.2016, 13:45

jak dostałeś stażowe czy kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

sas

co to jest 4 5 tysięcy seba to ile dzienna dieta wychodzi,odjąć podstawę tj.zaużmy 5000 tys odejmij podstawe 1700 to równa się 3300 zł 110 zł diety za granicą dziennej inaczej 180 godzin miesięcznie=18 zł na godzine pracy a spanie w kabinie jak obliczyć MOZE TY SEBA WYLICZYSZ bo Mnie już zbrało pieniędzy inne firmy płacą 50-65 euro dziennie

mariusz

kikas to porarzka

on
@mariusz 05.01.2016, 19:07
kikas to porarzka

a gdzie spędziłeś te noclegi kolego?

Zostaw opinię o PHT KIKAS - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHT KIKAS