Opinie o Jarosław Borowiecki Bor w Łobodno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jarosław Borowiecki Bor. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jarosław Borowiecki Bor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Borowiecki Bor w Łobodno

Czy w Jarosław Borowiecki Bor występują paczki/bony świąteczne?

Oczywiście że jest pomieszczenie socjalne do przebierania z szafkami do każdego pracownika ,kuchnia z jadalnią z której można w każdej chwili korzystać bez problemu. Odnośnie warunków zatrudnienia ustalane są one z szefem indywidualnie.

Przeczytałem w wątku, że co do warunków pracy ustalane są one indywidualnie. Zapewne za jakieś normy jak chociażby rodzaj umowy dla pracowników. Umowy to te o pracę, zlecenie, jest jakiś w ogóle okres próbny na początek?

Czy w Jarosław Borowiecki Bor występują paczki/bony świąteczne?

jak urlopu nie płaci to paczki dostaniesz?

Jeśli chodzi o paczki na święta to otrzymujemy je jak co roku. Każdy jest zadowolony :)

No to na bogato? A co poza okresem świątecznym, na ile, jako stolarz byłbym tu z wypłaty zadowolony i z samych warunków pracy na stolarni? Macie pomieszczenia socjalne, do przebierania się, trzymania rzeczy osobistych, a także osobne pomieszczenie, by coś zjeść na przerwie i wypić herbatę?

Pracownik Nowy wpis

Czym w Jarosław Borowiecki Bor zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jagoda

Przeczytałam opinię sprzed roku, że firma nie płaci za urlop, czy nadal tak jest? Zastanawia mnie powód tego. Czyli w grę wchodzą tylko urlopy bezpłatne?

@Jagoda

Urlopy są płatne.

Czyli urlop płatny w 100%, tak? Nic nie zabierają? A nie ma problemu z ustalaniem terminu urlopu? Jeśli chodzi o 2-tygodniowe wolne, to samemu się decyduje, kiedy chce się je mieć? ;)

Urlopy są pełnopłatne, nie ma problemu z terminami urlopów, wolne ustalają wcześniej pracownicy, trzeba tylko odpowiednio wcześnie zgłosić jeśli chodzi o dłuższy urlop.

Firma Jarosław Borowiecki Bor poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Agata

Bardzo ładne i praktyczne meble. Jestem bardzo zadowolona jako klientka. Warto było czekać na wyznaczony termin realizacji gdyż mam nieustawną kuchnię. Pan przy pomiarze spisał się na medal, rozwiał moje wątpliwości i wiele doradził, na pewno sama bym nie obmyśliła lepiej. Szczerze polecam :)

Sylwia
@Agata

Ale doradzał co do układu, czy ilości szafek? Jakie to rady były?

Agata
@Sylwia

Pan przy pomiarze po wysłuchaniu mnie na czym najbardziej mi zależy, rozrysował projekt mebli, zadawałam wiele pytań, on rozwiał moje wątpliwości, wprowadziliśmy kilka poprawek tak abym mogła w pełni wykorzystać kuchnię. Doradził zarówno układ jak i ilość szafek i faktycznie kuchnia jest dużo bardziej funkcjonalna.

W zime przelała się popiół po 2 razy z pyłem żeby było oszczędnie. Zero umowy. O wypłaty trzeba się prosić albo czekać, nie polecam

Joanna
@Adam

Zero umowy? I żaden z pracowników nie zgłosił jeszcze tego do pipu?

@Joanna

Jestem nie pierwsza i podejrzewam nie Ostatnią osobą która tak tam pracowała. Byłem tak dobry czas temu i myślę że nic się nie zmieniło. Ogólnie firmy nie polecam

Szef
@Adam

To jest oszczerstwo i zostanie zgłoszone do odpowiednich organów! A dziwne, że po telefonie który dostałem od gowork.pl z ofertą pozytywnego wizerunku za bagatela 500 zł/miesiąc netto zaczęły się wyssane z palca wpisy i podpisy "osób". Czas, żeby się temu przyjrzał odpowiedni organ i na to się paragraf znajdzie. Nie pozdrawiam.

Joanna
@Adam

A oprócz braku umowy coś jeszcze ci nie pasowało w firmie? Albo może jakieś plusy jednak tam były?

Xyz

O zarejestrowanie trzeba się prosić a jak już się dostanie umowę to ani chorobowe ani urlop jest nie płatny.

@Xyz

Czemu nie są płatne? Tak stanowią zasady zawarte w podpisywanej umowie?

ABC
@Xyz

Jak się miesiąc pracuje to tu to tam, to nie oczekuj wiele xyz ????

@ABC

Czyli to jednak wina niektórych pracowników, że jakość pracy tak tutaj właśnie wygląda?

Mati

Polecam pracę w tej firmie. Płaca adekwatna do umiejętności. Co do godzin pracy można się dogadać. Wypłata zawsze jest, więc nie ma na co narzekać.

@Mati

A na jakim etacie jesteś? Bo widziałam, że można podobno na częściowym ale niby godzinowo wychodzi tyle samo roboty. Wiesz coś o tym?

@Małgorzata

@Małgorzata ja jestem na cały etat

@Mati

Rozumiem, czyli wszystko ok masz. A o z tymi nieścisłościami, o których ludzie tu pisali?

@Małgorzata

U mnie jest wszystko w porządku, wiec nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie o nieścisłości. Może konkurencja, może ktoś z zazdrości pisze, może ktoś specjalnie wstawia negatywne opinie żeby za jakiś czas oferować swoją pomoc w usunięciu negatywnych opinii za drobne pięć stówek. Ci którzy piszą powinni wiedzieć o kogo mi chodzi. Chcą pisać niech piszą. Pozdrawiam ;)

Beata

Meble bardzo dobre jakościowo i starannie wykonane, zadbano o każdy detal. Jestem bardzo zadowolona.

Łukasz

Polecam pracę w tej firmie tworzącej meble z pasją

Edek

Warunki pracy i płacy zgodne z wcześniejszymi uzgodnieniami. Polecam.

Wojtek

Polecam firmę Borowieccy. Rzetelność i dobra atmosfera. Polecam w 100 %

@Wojtek

A co sądzisz o wpisach innych, bo widzę, że nie mieli zbyt dobrego zdania na temat atmosfery?

Pracowałem w tej firmie przez jakiś czas. Jeśli chodzi o szefa i jego podejście do pracownika jest karygodne... Brak kultury osobistej oraz żadnego szacunku. Organizacja pracy to parodia przestawianie rzeczy z miejsca na miejsce albo wykonywanie tak bezsensownych prac których nie da się opisać. Godziny pracy bardzo różne lecz są do dogadania. Jeśli chodzi o wypłatę to często nie było wypłaconych pieniędzy na czas tylko zaliczki lecz zarobki całkiem niezłe. A jeśli chodzi o umowę to najlepiej żeby nie poruszać tego tematu bo zaczynają się wyliczenia ile kosztuje pracownik. Ogólnie praca dla kogoś o mocnych nerwach i odporności psychicznej, bo po słuchaniu szefa jego wizji i planowaniu pracy na warsztacie albo montażu opadają ręce... Przemiał ludzi jest bardzo duży ze względu na szefa i jego podejście do wszystkiego. Ogólnie nie polecam zakładu pracy

Łucja
@Anonim

To jak zarobki dobre, a nie na czas, to chyba warto poczekać... Ile takiego opóźnienia zazwyczaj bywa?

Szef
@Anonim

Oskar informuję cię, że twój wpis jest to zniewaga ścigana z art 216 kk. Karygodne jest twoje zachowanie, konkretnie nieobecność w pracy bez żadnych informacji, to jest brak szacunku i to świadczy o kulturze i wychowaniu! Przejawem kultury jest tolerowanie sytuacji przeze mnie! Jak się uczysz, to robisz rzeczy bezsensowne, a ignorancją jest oceniać za swoje czyny innych. Żeby brać wypłatę co tydzień, trzeba być w pracy w piątek, a nie przyjść i powiedzieć, że ja musze iść do domu. Zero odpowiedzi na sms, telefon kiedy mr pracownik łaskawie się zjawi w pracy. Nikt tobie żadnych wyliczeń nie robił bajkopisarzu! Tak trzeba mieć mocne nerwy dla takiej osoby jak ty i nie raz ręce opadły na widok twojej pracy. Ogólnie nie polecam osoby pracownika Oskara Z.

Oczekujemy na nowe informacje jeśli chodzi o firmę Jarosław Borowiecki Bor w miejscowości Łobodno. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie pracujące.

to opinia nieroba

@Piotr

To chyba raczej zachęcanie admina :D Z Twojego tonu domyślam się że masz coś do powiedzenia o firmie. Jako kto? Pracownik? Jeśli tak, to super. Ja tu zaglądam żeby sprawdzić czy kto nie napisze ile zarobi tu stolarz :)

Krzychu stolarz

Niepolecam tej Firmy.Problemy z wyplatami.Rejestracja na 1/4 etatu .A praca po 10-12 h.Praca na przestarzalym sprzecie.i Szef który zna sie na wszystkim i na niczym.

@Krzychu stolarz

Jak sie domyslam Damian N. niepozbyty pracownik roku, co potrafi wszystko i nic. 8h pracy to dla cb za dlugo, moze zajmij sie zawodowo to czym lubisz, czyli klatkami do golebi i nie marnuj nikomu cennego czasu. W ktorej to juz pracy jestes pietnastej, pomysl nad tym dlaczego?

Pan pikus

Nie polecam na zakładzie (usunięte przez administratora) po 10H człowiek ma tyle pylu w płucach że może s r a c deskami. PROBLEM z umową a jak jest to na 1/4 na całym zakładzie tylko 1 osoba ma na cały etat. Wyjazdy na montaże gdzie klient na dzień dobry mówi ze panowie mieli być miesiąc temu. Szef jeden z najglupszych ludzi których w życiu poznałem brak kultury i logicznego myślenia i te jego wizję i głupie roboty. Matka szefa totalna wieśniara rodem z PGRu. Co to atmosfery to rotacja non stop młoda ekipa w porządku stara to tylko tapicer normalny gość. PozO stała dwójką to jeden gość co ma humory jak baba w ciąży a drugi chyba donosi bo wszystkiego słucha jak świnie grzmotu. Ogólnie firma dobra na max 2 tygodnie żeby się pośmiać bo na dłuższą metę szkoda czasu

Czlowiek
@Pan pikus

Z tego co czytam, tylko jedna osoba, która nie grzeszy inteligencja mogla to napisac Andrzej nazwijmy sobie cb Nowak. Ty trudno miales 8h wytrzymac, a co dopiero 10, nie wykazales sie generalnie zadnymi zdolnosciami ani na maszynach, ani manualnymi, dlatego byles tu tak krotko. ile to juz masz tych swiadectw pracy w twojej kilkuletniej karierze - sporo! Odpowiedz na to pytanie dla inteligentnych osob. W zakladzie jest system odpylajacy, ktory trzeba po prostu wlaczyc w trakcie pracy na danym urzadzeniu. Jedno zdanie cie okresla dac ci cnc i zrobie nic.

Czlowiek
@Pan pikus

jest nieprawdziwa

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Borowiecki Bor - Łobodno

• Jak się pracuje w Jarosław Borowiecki Bor?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Borowiecki Bor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Borowiecki Bor?

Jarosław Borowiecki Bor
  • Bolesława Prusa 46