Monoserve Powideł Stefan

Opinie o Monoserve Powideł Stefan

kimko
użytkownik zarejestrowany

para, nie słyszałem aby w tym momencie gwarantowali premie. Standardowo dostajesz podstawę i ma ci starczyć. Poza tym starzy pracownicy więcej są w stanie powiedzieć

tomek
użytkownik zarejestrowany

@czubak, a Ty skąd właściwie bierzesz takie informacje? no bo j teraz szukałem jakieś nowych informacji o tym w internecie, ale niestety jednak niczego nieznalazłem, a zależy mi na informacji czy da rade spokojnie do nich dojechac autobusem albo komunikacją miejską? bo niestety mój samochód jest w naprawie.

czubak
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi się , że firma jako tako dalej funkcjonuje. Jednak ciężko znaleźć więcej informacji o nich w sieci. Zastanawia mnie jednak inna sprawa. Ile własciwie osób ta firma zatrudnia, bo z tego co się orientowałem zajmują się holowaniami i nie wiem czy to nie jest po prostu jednoosobowa firma. ktoś coś wie na ten temat?

Kasia_13

Mnie sie udalo dostac numer do Powidla, ale glos mowi, ze nie ma takiego numeru: 608-782-112

marian

Kotoś odezwał się na mojego maila pod koneic kwietnia i potem cisza. trzeba się zebrać i zgłosić sprawę hurtem na policę. Jak ktoś coś wie to proszę o kontakt marian.klaczak@gmail.com

K

Mnie udało sie skontaktować z byłym pracownikiem 509719856, ale moich opon tam nie ma.

lukasz

Witam, jesli komus udalo sie skontaktowac z panem Powidlem prosze o kontkat. luke.roland@gmail.com

paweł

Cześć jak ci się udało z nim skontaktować, mam u niego 4 opony. Mógłbyś dać mi jakiś namiar na niego pawel.zielinski@poczta.onet.eu

C

Udało mi się skontaktować z panem Powidłem. Dowiedziałem się z trudem, że sprawdzał i kół nie ma - zaginęły. Jutro idę na policje zgłosić doniesienie o popełnieniu przestępstwa.

J

Z informacji CEIDG wynika, że firma zakończyła działalność. Ja również zostałem na lodzie i nie mogę odebrać swoich opon. Jeśli komuś uda się uzyskać jakąś informację, proszę o wpis tutaj.

kasper1602

Witam, Dołączam do grupy osób z tym samym problemem. Proszę o kontakt: kasper1602@gmail.com - wygląda na to, że trzeba będzie połączyć siły. Pozdrawiam, Łukasz

WJB

Ja mam podobna sytuację. Ustaliłem jeszcze inny nr telefonu, ale jest wyłączony (501 271 588). podobno firma jest w sporze sądowym o zaległe płatności z dystrybutorem opon i ma komornika na karku. Jedna drogą wydaje mi się odnalezienie danych dot. postępowania sądowego i komornika (nie może sprzedać powierzonego mienia) Czy ktoś zgłaszał sprawę na policji o zabór mienia?

Agnieszka

Ja także szukam kontaktu z panem Powidłem - zostawiłam opony w jego magazynie i chciałabym je odebrać. Proszę o informacje

marian

Niestety z moimi też zniknąl bez pozostawienia adresu i kontaktu

Piotr

Witam, Pan Powidel zniknal z ulicy Walbrzyskiej, nie zostawil zadnego kontaktu, informacji . Mam u niego zdeponowane opony , musze je odebrac. Czy ktos ma podobny problem , czy ktos ma kontakt do goscia , czy mozna prosic o pomoc . Domyslam sie ze w pdobnej sytuacji jest kilkadziesiat osob .

Zostaw opinię o Monoserve Powideł Stefan - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monoserve Powideł Stefan