Panorama II Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Panorama II Sp. z o.o.

pol

bałtyk, na czarno nie ma co pracować bo przede wszystkim nie masz ubezpieczenia, nie masz nic kompletnie.

gggg

Bo szef firmy uważa, że jest najmądrzejszy i zaciera małe, grube rączki jak mu się uda kogoś wyrolować. Firma ma potencjał ale traci na tym jego podejściu

Nick

To prawda, wykorzystują ludzi, a gdy robota skończona, to ,,kopa w [usunięte przez moderatora]" i szukaj wiatru w polu

luis

Zgadzam się z opinią iż to firma nie godna polecenia, o swoje pieniądze trzeba walczyć w sądzie , a zdarza się że i tak ich nie dostaniesz, tylko dużo obiecują, że zapłacą, a potem kopa w [usunięte przez moderatora] i wynoś się

mome

firma karygodna i tyle w temacie. Firma która działa sama sobie, z nikim sie nie liczy, kasy nie dostaniesz chyba że w sądzie, ale nie można im odpuszczać!!! ten rok to chyba koniec panoramy. Ludzie walczcie o swoje bo potem może być za późno!

minimax

Daj sobie spokój z tą firmą, tyle ci powiem

asta

Tak, pracodawcy dobrze traktują pracowników, jeżeli ci dają z siebie dużo. Można liczyć na dobre premie.

Zostaw opinię o Panorama II Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panorama II Sp. z o.o.