Panorama II Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o Panorama II Sp. z o. o.

Marta
użytkownik zarejestrowany

@obserwatorbudownictwasportowego każdy może wyrazić tutaj swoją opinię, po to jest to miejsce, ale rzeczywiście każdy powinien ją uzasadnić. Możesz dodać na jakie warunki można liczyć tak realnie w firmie odnośnie, np. zarobków i socjalu? Takie informacje na pewno będą przydatne dla innych.

ja sie ciesze
użytkownik zarejestrowany

Oj chyba nie jest jednak tak ubogo @afkon bo pracownicy dostają jakieś premie świąteczne, a dla mnie to już jest coś. W dodatku robota jest na umowę o pracę.

kuksu

ty Wilh ile ci dali żebyś pisał takie wpisy -pomyśl ilu oszukali

@kuksu 23.06.2015, 16:20
ty Wilh ile ci dali żebyś pisał takie wpisy -pomyśl ilu oszukali

ale dno

Oszukany

Panorama II to dzisiaj Panorama Obiekty Sportowe z Piaseczna,teraz robią boisko na gdańskiej Zaspie można podjechać

jola lojalnościowa
użytkownik zarejestrowany

też mnie bardzo interesuje czy ta firma jeszcze funkcjonuje na rynku bo nie wiem czy składać do nich papiery o pracę czy nie.budowa obiektów sportowych i wszystkie sprawy z tym zwiazane to moje wielka pasja, zależy mi właśnie na takiej branży i tej firmie. możecie opisać ostatecznie co się dzieje z panoramą II?

Mk

Proszę o informację gdzie obecnie firma Panorama prowadzi jakąkolwiek inwestycję,moja firma została oszukana na sporą kwotę,znam też osobiście właścicieli min.dwóch innych firm także pokrzywdzonych przez grubego prezeska. ppiieerroo@wp.pl

gość
@Mk 28.10.2014, 15:57

boisko Świnoujście Warszów

Orlik

Oszuści nasza firma wykonała dwa lata tremu usługę do dzisiejszego dnia ani złotówki zapłaty właśnie otrzymaliśmy prawomocny wyrok mam nadzieje ze od tych oszustów uda się ściągnąć wynagrodzenie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

8x4
@Orlik 20.10.2014, 09:50

proszę o kontakt wiem gdzie wykonują budowę można na nią siąść i sciągnąć wierzytelność tel.(usunięte przez administratora)

toja

firma nie płaci podwykonawcom lub płaci z opóżnieniem

@toja 24.03.2015, 21:14
firma nie płaci podwykonawcom lub płaci z opóżnieniem

zgadzam się że Panorama II to problematyczna firma ale pewnie przerobią się na Panorama 3 lub 4 i dalej będą bimbać

Stachura

Jestem podwykonawcą PANORAMY od 15 lat. Firma dotrzymuje swoich zobowiązań. Nie toleruje oszustów wśród podwykonawców. Zamiast skomleć, róbcie dobrze co macie w umowach. Zamiast kombinować. Wtedy będzie OK

zyczliwy

tel do wlasciciela - prosze bardzo, na pewno nie odbierze 504222661

gość

boisko w Świnoujściu

zainteresowany

Jesteśmy firmą, która została oszukana przez Panoramę II. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje gdzie aktualnie prowadzą roboty byłbym niezmiernie wdzięczny za podanie lokalizacji.

bebebe

Pracowników?Hahaha chyba dla pracodawców!

Rambo

Tak czy owak firma daje sobie doskonale radę. Z tego co wiem wygrała już w tym roku 20 przetargów. W tym kilka naprawdę ciekawych.

toja
@Rambo 19.05.2014, 22:07
Tak czy owak firma daje sobie doskonale radę. Z tego co wiem wygrała już w tym roku 20 przetargów. W tym kilka naprawdę ciekawy...

zgeadza się Panorama w Piasecznie to oszukańcza firma

gim

Firma jest totalnym bankrutem kapitał nowej spółki to 4x1250zł i już wyjaśniam: założyli nową spółkę z rejestracją w Wielkiej Brytani która składa się z 4 podmiotów z kapit 1250zł. Wszystkie 4 spółki są zarejestrowane pod jednym adresem.Panowie chcąc uniknąć wierzycieli i ZUSu wymyślili sposób jak to obejść. Powodzenia tym którzy się z nimi zwiążą finansowo :) biorą udziały we wszystkich przetargach a ryzyka nie ponoszą żadnego.Wystarczy pogrzebać w rejestrach założycielskich i internecie.A tak założyli też oddział w Piasecznie bez pracowników tylko adres.:)) totalna kpina

Rolek

Fajna firma, fajni ludzie. Polecam.

Michał Poszalski

Ja pierdziele fajne rzeczy tu pisza szkoda ze nikt niejest na tyle uczciwy aby sie przedstawic. Pracowałem dla Panoramy niepowiem były poslizgi ,wykonywałem nalerzycie prace z godnie ze sztuka budowlana. Kar zadnych niedostałem jak narazie niemam poprawek po sobie monitoruje boiska mojego wykonania. a to ze nie uregulowali mnie za zeszły rok płatnosci i jednej fakturki za ten ,to nic nieszkodzi powiadomiłem ich kilkakrotnie wiedza ze sa zgłoszeni do KRD i sadu .Wiec badzcie uczciwi w wykonywaniu prac.

SOCCER
@Michał Poszalski 15.11.2013, 19:08

Michał, ależ Ty jesteś naiwny

niko

Zgadzam się szemrana firma

Rolek

Super firma. Super ludzie. Uczciwi, a to rzadkość w tym biznesie.

kitek

Firma krętaczy, byłem podwykonawcą, wiem że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w firmie mają straszny. Ogólnie odradzam. Czy to prawda że zmienili nazwę? Warto wiedzieć by wchodząc do współpracy z nową firmą nie pojawiły się stare problemy.

Wieći ciąg dalszy

Aha, zapomiałem jeszcze dodać że wysprzedali cały sprzęt i samochodu żeby nie było z czego ściągnąć długów. To nie są pomówienia, to są realne fakty żeby przestrzeć kazdego kogo można!

Nick

PANORAMA II to oszuści, podwykonawcom nie płacą, wykorzystają i wyp....., sobie kasę wypłacą , a inni niech zdychają, robiłem dla nich , mam rodzinę na utrzymaniu, jak potrzebowali to obiecywali zapłacić wszystko, a teraz wyp....i nic nie dostałem, jeszcze wielkie żale no i kary....

demon

Np w warszawie na okopowej, w Łasku dla mostostalu wawa jeszcze kilka budów ciągną

ewa

A tak z czystej ciekawości...co ta firma teraz buduje i gdzie?

Zenek

To prawda pozwalniali ludzi. Ale w budownictwie teraz wszędzie ciecia. Ale jak byłem tam zatrudniony to nie płacili tym podwykonawców co dawali ciała, spóźniali się i robili źle. A tak być powinno.

Miroslavek

NO TO STAŁO SIĘ! Pozwalniali ludzi na budowach, wyprzedają majątek. Kadry biurowe też pozwalniane. Telefony od podwykonawców się urywają. O czym to świadczy? Hm....

panoramion

Nie płacą podwykonawcy, dowalają kary, bieganie po sądach to jest norma. Zresztą taka opinia chodzi po całej polsce bo w całej polsce robią boiska. W hurtowniach to samo, nie popłacone fv za materiały, ludziom nie płacą i komornik na komorniku siedzi. Odradzam każdemu, zresztą popytajcie, zbadajcie sami rynek to zobaczycie że słowa te nie są bez pokrycia. NIE RYZYKOWAĆ!

Wiedza

Co potrzebujesz wiedziec?

mikelen

Ktoś coś może napisać szerzej ale tak od serca anie jakieś paplaniny? Jest to dla mnie istotne w tej chwili.

kuksu

firma nierzetelna prosze bardzo wszystkich pokrzywczonych o napisanie na adres nierzetelnafirma@o2.pl aby współnie podjąc kroki prawne.

kotwbutachnaboisku

A ja się zgodzę z wypowiedziami powyżej ale żyć z czegoś trzeba i nawet za marne grosze ale trzeba. Tak to niestety jest że duży może więcej. Uczciwie mówiąc nie jest tak źle ale super też nie jest. Tylko to pracowanie w weekendy i najlepiej jeszcze w święta mnie dobija...

nie ty jeden.

nantess

Jedno jest pewne, na podstawie tej firmy straciłem zaufanie do firm z Trójmiasta. Robiłem dla nich podbudowy pod boiska i układanie kostki brukowej, były zmiany w projekcie i dodatkowy zakres ale kasy nie dostałem i jeszcze nałożyli mi takie kary za opóźnienia mimo że zakres się zwiększył i siłą rzeczy powinni mieć na na uwadze. Tak to jest jak sie chce zarabiać uczciwie, no ale moja przestroga mam nadzieje komuś pomoże.

ObserwatorBudownictwaSportowego
@nantess 24.01.2012, 13:45

Nantess nie wierzę, że byłeś bez winy. Jeżeli była podstawa do wystawienia kar, to nie ma o czym gadać. Nie wiem, jak działała Panorama II, ale Panorama Obiekty Sportowe jest naprawdę rzetelną firmą. Za każdym razem jesteśmy oficjalnym Podwykonawcą, za każdym razem jesteśmy rozliczeni, a wszelkie roboty dodatkowe są omawiane na bieżąco. Jeżeli jesteś fair w stosunku do kogoś to On jest fair w stosunku do Ciebie. Taką zasadę uznaję i taką ze strony Panoramy spotkałem.

Zostaw opinię o Panorama II Sp. z o. o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panorama II Sp. z o. o.