Sunrise

Bydgoszcz

Opinie o Sunrise

asusx

Witam, Bylem na pierwszym etapie na rozmowie w SS w Bydgoszczy i zostalem zaproszony na 2 etap. Aplikowalem na stanowisko sp. Ds rozwoju rynku po rozmowie p. Agnieszka stwierdzila ze widzi mnie na stanowisku handlowca i podala cztery na ktore ew. moglbym zostac zatrudniony w zakresie od 2000-3500 pln. Ogolne wrazenie podczas rozmowy pozytywne. Jednak po przeczytaniu postow na innym forum wlos sie na glowie jezy i zastanawiam sie czy wogole isc na 2 etap. Moze ktos jeszcze wypowie sie na ten temat .pozdrawiam

Zostaw opinię o Sunrise - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunrise