Travel Club Lufthansa City Center

Opinie o Travel Club Lufthansa City Center

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Travel Club Lufthansa City Center? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

cmz

axi, warto może samemu zaaplikować - podobno chętnych czasem potrzebują

Netmedia

aaaaa

Szkoda, ze nikt sie nie odwazyl opisac swoje doswiadczenia w Lufthansa

RECRIUT
@aaaaa 24.03.2014 03:31

Krótko: taki wypas jak w Capgemini,Elektrolux,IBM, czy State Street :-)

Zostaw opinię o Travel Club Lufthansa City Center - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Travel Club Lufthansa City Center