Mapro Polska Sp. z o.o.

Opinie o Mapro Polska Sp. z o.o.

Natalia

@adamzdecydowałeś się na aplikację na to stanowisko? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się zarówno o procesie rekrutacji do Mapro Polska Sp. z o.o., jak i o tym jak wygląda praca w firmie jako przedstawiciel handlowy. Co możecie doradzić osobom, które obecnie zastanawiają się nad aplikacją?

adam

Strasznie tu cicho, a chyba dają jakieś nowe oferty pracy. Mam pytanie bo widzę, że powyżej wspominacie coś o stanowiskach przedstawicieli handlowych wie ktoś może czy dalej mają jakieś etaty na to stanowisko

Jak wyglądają benefity w firmie Mapro Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest się dostać do firmy? Napisz w komentarzu o swoim pierwszym wrażeniu!

Zostaw opinię o Mapro Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mapro Polska Sp. z o.o.