Opinie o KSB Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KSB Grupa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KSB Grupa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSB Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

Mirek

Spokojnie Ludziska nie ma sie co spinac . Jest jeszcze TVN i inne stacje telewizyjne które niebawem odwiedzą naszą ukochana firme i wtedy wypromujemy ich na cała polske :) Pozdrawiam

hans kloss

czyli bez zmian -ekspansja na wschod niezagrozona ha ha. Klasyka polskiego biznesu na wykorzystanie i wzbogacenie sie na dotacjach unijnych

kaczor
@hans kloss

Nic wiecej nie powiem wystarczy sprawdzic koneksje rodzinne..Pozdro dla kumatych

xxx

Trzeba w mediach zrobić im reklamę jacy są zajebiści. Tak dalej być nie może.

antek

albo jakos zachachmącą i dalej beda oszukiwać

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KSB Grupa Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
antek

pociągnął pociągnąl , ludzie nie chcą sie zwalniac nie wiem z jakiego powodu , znowu wyplat nie maja a oni tylko korzystaja

krt

Byl ktos na licytacji?

samik

Licutacja trwa w siedzibie firmy.

jakubiuk

jutro licytacji nie będzie

oko

Jutro o 13 licytacja.

kaczor

Niech zbadaja kwestie przetargu na robote w Czerewkach. Tam dopiero beda jaja.

pzeciwko kurest..wu
@kaczor

Może coś więcej o tych czerewkach.jezeli da się to wykorzystać gdzieś w mediach to pisz.ja tym (usunięte przez administratora) puki żyję nie daruje.

romek-atomek

Po co do sądów pisać jak to nic nie da bo zawsze znajdą się osoby które dadzą się złamać, podejść...Koniec firmy nieuchronny, trzeba liczyc na kompetentnego syndyka który to poukłada...

Łukasz
@romek-atomek

Dobrze gada polać mu

podlasiak
@romek-atomek

Ekspansja była teraz będzie padakancja. Ale na nartach pewnie się spotkamy w Sylwestra w Zakopcu.

XXX

do wszystkich oszukanych pracowników powinny pzyjsc listy z inspekcji pracy o skierowaniu wniosku o ukaranie do sądu. W sądzie muwic jak było ile się robiło i w jakich warunkach.nie szczędzic brygadzistow jak wezmą ich za mordy to powiedzą ze były prowadzone 2 listy z godzinami jedna w razie inspekcji a druga niejawna z godzinami ponadliczbowymi z których powinniśmy być rozliczeni.a jak będą się wypierac dostarczy się odpowiednie zdjęcia list obecności godzin i stawek.

john

Nie zdozom oddać budowy a tu już ściany pękają ,posadzka ,w kanałach gnojowych pęknięcia .czy to normalne?Nie polecam to amatorka a nie firma budowlana .teraz patrz i płacz ile to lat postoi

kruszon

Hejterka zajebista ale co to ma wspolnego z pokrzywdzonymi pracownikami i inwestorami?

gazeta

Zobaczymy jak stacja TVN rozstawi się na parkingu u nich i przybędą wszyscy oszukani . Krzysiu Andrzeju juz niebawem.my was wypromujemy.z oszukanymi ukraincami też jesteśmy w kontakcie.maja dużo do powiedzenia.

Licytowane rzeczy na e komornik bielsk podlaski licytacje roman Jakubiak tam wszystko jest

ziutek
@ja

Kto się wybiera na licytacje ręka w górę??????

aparatczyk
@ziutek

Wielka ściema ta cała licytacjia,wpłacą pare złotych i dalej odwlekanie agoni. Z tego co słychać to prywatnie mają się dobrze, żadnego kryzysu nie widać.... Robotnik dalej dymany wedle przepisów unijnych... Pozdro dla kumatych...

rudy

Czyli licytacja wstrzymana?

A ja tam do poki co jeszcze pracuje na hali i mysle że jednak to ruszy a jak nie ruszy no to troche lipa ale na ksb świat sie nie konczy , do poki co nie są mi winni ani jednej złotówki , pozdrawiam

podwykonawca

Lans,wykorzystywanie rolnikow i pracownikow-reklama i slaba jakosc uslug. Tyle w temacie.

olo
@podwykonawca

jak tam DUNAJE ,na wlodawie zarobili na oborze hahaha. wydymali was bez mydla.kazdy gospodarz powinien tak umowy sporzadzac .za opuznienia grube kary. i tu na zero wyszlo dobze wam tak to za oszukiwanie ludzi.RYBEŃKI.

paprykarz

Licytacja nie wplynie na zaplate zaleglych pensji pracownikom. To zaleglosci wobec hurtowni,lesingodawcow i podwykonawcow. A pracownik? Na szarym koncu,takie chore prawo.

Zostaw merytoryczną opinię o KSB Grupa Sp. z o.o. - Warszawa

KSB Grupa Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 70 ocen.
  • 7/1
    17-100 Warszawa