Opinie o Impuls Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Impuls Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Impuls Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe w Gdańsk

Marcel Nowy wpis

Czy jest jakiś autobus który wiezie na adres firmy ?

donatan Nowy wpis

Atmosfera jest dla mnie najważniejszą cecha przyszłej pracy. O tej firmie różne słuchy mnie dochodziły w tym temacie , ale mam nadzieję , że te pozytywne opinie są tymi bliższymi prawdy. Widziałem że szukają obecnie nowych osób w impulsie. Aplikowaliście?

nikt Nowy wpis

Nie wysyłaj tylko jedz do właściciela!

kiki

Podpisuję się obiema rękami i nogami pod w/w wypowiedziami. gościu swojego czasu startował do spółek skarbu państwa, może już w jakiejś jest. n [usunięte przez moderatora] nie wiem jak ta firma funkconuje skoro non stop ktoś do nich donosi do PIPu. [usunięte przez moderatora] Gościu powinien w pierdlu siedzieć. Nie wiem dla jakich firm on jest kontrahentem, chyba ślepi zlecają mu produkcje czy badania, wystarczy wejść na teren zakładu - syf kiła i mogiła

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Impuls Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Kolego chyba z 3 miesięcznym opóźnieniem :)

Byly pracownik

Ostrzegam! Wynagrodzenie wypłacane z miesięcznym opóźnieniem, bardzo dużo biurokracji, nieprzewidywalny właściciel - w każdej chwili możesz stracić pracę. W firmie brakuje pieniędzy na WSZYSTKO! Stary sprzęt, ledwo sie wszystko trzyma kupy...

work

(usunięte przez administratora). Koleś musi z czegoś żyć. Pewnie tu nie zapłaci, tam nie dopłaci i wyjdzie na swoje. Z pracą jest jak jest ale radzę omijać.

Ewelina

Z własnego doświadczenia wiem że jest to firma \"widmo\" ,czy oni gdzieś te produkty sprzedają?? [usunięte przez moderatora] ,wykorzystywanie funduszy z UE , Pefron i na dodatek z Ministerstwa Ochrony środowiska.Koleś musi mieć mega wtyki że funkcjonuje.Hołota,chamstwo [usunięte przez moderatora] Nie idzcie tam!

ops

Kolego [usunięte przez moderatora] czy ty tam kiedykolwiek pracowałeś że takie bzdury piszesz jak tak to na jakim stanowisku ?

Filip

Unikaj tej firmy jak ognia ! Zarobki są bardzo niskie, bardzo duża fluktuacja kadr i beznadziejny, [usunięte przez moderatora] i skąpy właściciel.

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe - Gdańsk

Impuls Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe