EUROSTEP POLAND

Pabianice

Opinie o EUROSTEP POLAND

Brajanek

Znaleźli już jakiegoś Jelenia na handlowca?

Marcin

Tam nie działa zasada "BHP". Szef każe bo pieniądze mają się zgadzać! Nie jedna osoba odeszła z powodów zdrowotnych, możesz być kolejny...

Lobo

Żywice jakość tragedia. Wszystko żółknie po roku a gwarancji żadnej. Wykonawcy z tego co słyszałem i widziałem maja problemy przez Eurostep. Współpraca tez masakra

lkj

no chyba są tutaj benefity. Bynajmniej kilka lat temu były, mój znajomy tam pracował i był naprawde zadowolony z tych dodatków. A zmeiniając temat jak sie tam w ogóle pracuje? Jest spoko atmosfera??

Biko

Eurowstyd. Tak powinna sie firma nazywać. Jakość żywic to porażka a prace odradzam,

ziomuś

żenada i strata czasu na tą firmę

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie EUROSTEP POLAND? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw opinię o EUROSTEP POLAND - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROSTEP POLAND