Eurostep Polska Sp. z o.o.

Opinie o Eurostep Polska Sp. z o.o.

Wanda

@Robert Pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom odpowiednie narzędzia pracy i odzież, zależnie od środowiska pracy. Czy otrzymałeś te rzeczy na swoim stanowisku? Czy próbowałeś zgłaszać swoje uwagi na ten temat przełożonemu? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna, czy pamiętasz ją jeszcze?

Tomasz

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że mała, spokojna, normalna firma. Po jakimś czasie okazuje się, jednak co innego. Całkowicie niezrozumiałe decyzje podejmowane przez zarząd, chaos i bałagan. Pani Prezes, która nie za bardzo zna swoich pracowników i nie ma bladego pojęcia co należy do obowiązków poszczególnych pracowników a także nie wykazuje należytego szacunku do nich. Mało higieniczne warunki panujące na produkcji, woda z kranów, która nie nadaje się do zrobienia herbaty oraz wykorzystywanie pracowników. Efekt- duża rotacja. Szkoda tylko niektórych fajnych ludzi pracujących tam.

Robert
@Tomasz 02.01.2018 20:21

Niestety warunki panujące w tym zakładzie pozostawiają wiele do życzenia, przez kontakt z chemią "pisząc to łagodnie" można dostać i popsuć swoje zdrowie które mamy jedno! Byłem, zobaczyłem i podpisuje się pod w/w kolegą. Oszczędności, bhp czy układy? :) i wykorzystywanie to norma. Szkoda tylko niektórych fajnych ludzi pracujących w miejscu gdzie czas się już dawno zatrzymał...

Opinie dotyczące pracy w Eurostep Polska Sp. z o.o. to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Możecie opisać świeżą sytuację EUROSTEP POLAND? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Lolek
@Administrator 23.02.2018 16:52

Tak na szybko w trzech słowach: (usunięte przez administratora) Kiła. Mogiła.

Brajanek

Znaleźli już jakiegoś Jelenia na handlowca?

Marcin

Tam nie działa zasada "BHP". Szef każe bo pieniądze mają się zgadzać! Nie jedna osoba odeszła z powodów zdrowotnych, możesz być kolejny...

Lobo

Żywice jakość tragedia. Wszystko żółknie po roku a gwarancji żadnej. Wykonawcy z tego co słyszałem i widziałem maja problemy przez Eurostep. Współpraca tez masakra

lkj

no chyba są tutaj benefity. Bynajmniej kilka lat temu były, mój znajomy tam pracował i był naprawde zadowolony z tych dodatków. A zmeiniając temat jak sie tam w ogóle pracuje? Jest spoko atmosfera??

Biko

Eurowstyd. Tak powinna sie firma nazywać. Jakość żywic to porażka a prace odradzam,

ziomuś

żenada i strata czasu na tą firmę

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie EUROSTEP POLAND? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw opinię o Eurostep Polska Sp. z o.o. - Pabianice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurostep Polska Sp. z o.o.