Opinie o Eurostep Polska Sp. z o.o. w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eurostep Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurostep Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurostep Polska Sp. z o.o. w Pabianice

jak widać piszą tu o zmianach na lepsze ale cos bez konkretów, podobnie jak poprzednika mnie również praca by interesowała ale jako logistyk. Z rok temu taka oferta widniała ale pytanie czy teraz też zatrudnienie w tej formie byłoby jeszcze możliwe? ktoś się już orientował? Jakie są zarobki? muszę się rozeznać by wiedzieć czy się angażować

Kris Nowy wpis

Jak wygląda proces rekrutacyjny? Na jakie zarobki można liczyć

Ula Nowy wpis

6 miesięcy temu ktoś pisał o zmianach na lepsze, o czym konkretnie była wtedy mowa? I przez tych kilka miesięcy takie inne mogły zajść, o których warto porozmawiać, żeby wiedzieć przed aplikowaniem? Rozmowa w jaki sposób i z kim teraz jest prowadzona?

Pracownik Nowy wpis

Super warunki, wypłata na czas. Od czasu zmiany właściciela wszystko pomału zmienia się ku lepszemu. Warto polecić takiego pracodawcę!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eurostep Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kaczuszka

Warunki pracy znacząco się poprawiły odkąd powstały poniższe opinie. Zdecydowanie polecam tego pracodawce. Pensja zawsze na czas. Ubrania robocze/ochronne zawsze zapewnione. Wszyscy mili i uprzejmi. Zero problemów

Olga
@Kaczuszka

A można się dowiedzieć kiedy konkretnie doszło do tej zmiany własności? Jeszcze w listopadzie było inaczej, tak? Jak wdrażanie tych wspomnianych zmian przebiegało, co oprócz atmosfery oraz sytuacji odzieży mogło im ulec?

Kaczuszka
@Olga

W listopadzie zmienił się Prezes. O wszystkich problemach można z nim rozmawiać otwarcie. Dbają o pracowników.

Olga
@Kaczuszka

no i jakie te problemy tu występują, że trzeba o nich mówić? czyli od listopada zaczęli tu dbać o ludzi, tak? to w jaki sposób do dziś to się przejawia?

Arthur Kaptein

Szanowny Czytelniku/były pracowniku, Przykro nam, że pojawiły się negatywne opinie na temat naszej firmy. Przepraszamy za to co wydarzyło się między Eurostepem a Tobą w przeszłości. Informujemy, że Eurostep został w ostatnim czasie przejęty przez Arthura Kaptein właściciela firmy Quartzline BV, firmy podłogowej z Holandii. Od przejęcia firmy w zeszłym roku wiele się zmieniło, zarówno w zakresie sanitarnym teraz wszędzie możecie znaleźć czystą wodę. Zadbano też o dobro, wygodę i bezpieczeństwo pracowników skorygowano pensje, zakupiono nowe ekspresy do kawy, naprawiono ogrzewanie, zbudowano nowe laboratorium. Zapisaliśmy receptury i pilnujemy obecnych standardów, poprawiamy infrastrukturę firmy oraz warunki. Krótko mówiąc, pracujemy na wszystkich frontach, aby uczynić Eurostep lepszym miejscem pracy. Arthur Kaptein.

Warunki od czasu nowego właściciela stanowczo lepsze! Wszystko zmierza ku lepszemu. Wynagrodzenie na czas, warunki pracy bardzo dobre.

Potwierdzam, od kiedy jest nowy właściciel warunki się poprawiają. Pieniądze na czas, lepsze wynagrodzenie, w najbliższym czasie mają być podwyżki - zobaczymy. Z jednym handlowcem nie da się dogadać, ale to szczegół.

Iwona

Firma ma obecnie nowego właściciela. Atmosfera w Eurostepie jest ok. Ludzie którzy tam pracują nadają temu miejscu fantastyczny klimat. Zawsze chętnie udaję się osobiście po odbiór towaru.

Patryk

Jeden z najgorszych pracodawców w regionie. (usunięte przez administratora) brak rzetelności, ciągłe czepianie się o byle co, bardzo słaba pensja. Traktują człowieka jak śmieć. Praca przy ostrej chemii bez odpowiedniego zabezpieczenia, wyciągów a nawet badań wstępnych. Wszystkich wpychają na zleceniówkę. Szef, który zarazem jest technologiem ciągle miesza w receprturach produktu przez co brak powtarzalności i jakiejkolwiek jakości.

Weronika
@Patryk

Czym objawia się brak rzetelności z ich strony? A słaba pensja to znaczy ile, najniższa krajowa?

Misiosław

Znowu szukają laboranta, ciekawe czemu ? Gdyby może podnieśli pensję to, ktoś by tam chciał pracować.

Ferdek

Idealnie to nigdzie nie będzie, ale czas docenić dobrą firmę, dbająca o swoich pracowników bo pandemia wszystkim zagraża.

Ala
@Ferdek

W jaki sposób firma dba o pracowników?

Czy pracodawca Eurostep Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Eurostep Polska Sp. z o.o.?

Xxx

8-16 biuro 7-15 produkcja, laboratorium

Michalina

@xyz a napiszesz z jakiego powodu?

xyz
@Michalina

kasa to jest masakra, idą do biura chcąc coś załatwić to osoby tam pracujące nigdy nic nie wiedzą i nie potrafią pomóc z jednej strony nie ma co się dziwić ponieważ dla pracodawców takie coś jak szkolenia, podnoszenie kompetencji pracowników to czarna magia jakby jakiś wytwór z kosmosu. Dla nich jakikolwiek rozwój nie ma znaczenia więc jeśli ktoś liczy na rozwój, podnoszenie kompetencji nawet nie tylko dla siebie ale również dla firmy to nie ma na co liczyć bo to się nie stanie. Z panią prezes nie można się dogadać, ona ludzi to ma za nic, uważa że skoro płaci im te marne grosze to są na każde jej skinienie i mają robić co zechce a jak nie potrafi się z kimś dogadać to od razu straszy prawnikami. Nawet klientów uważają za (usunięte przez administratora) ponieważ myślą że jak raz sprzedadzą produkt który miał kolor niebieski a przy drugim zamówieniu jakiś inny to klient się nie zorientuje że to nie jest to samo. Nie ważne co sprzedać ważne żeby było sprzedane. Tak jak poprzednicy pisali woda nie nadaje się do picia,a nawet strach umyć ręce żeby jakiegoś syfa nie załapać, zimą ogrzewanie praktycznie nie działa a jeśli już działa to tylko w nocy i z samego rana a później jest wyłączane więc jest zimno. Ogólnie to wstyd jest komuś mówić co się dzieje w tej firmie żeby inni nie uznali Cię za jakiegoś nienormalnego ponieważ dzieją się tam rzeczy w które ciężko nawet uwierzyć.

Gutek

Pewni jesteście, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Idealnie to z całą pewnością nie jest nigdzie więc może przesadzacie z narzekaniem?

xyz
@Gutek

Z całą pewnością jest tak źle a nawet gorzej....

Kasa bardzo slaba, tak jak warunki tam panujące, ogólnie chaos, brud i smród. Woda w kranach nie nadaje sie nawet do mycia rąk. Pani Prezes nie szanuje pracownikow, szef oszczedza na wszystkim. Myslą, że jak placą pracownikom to mogą wymagac doslownie wszystkiego, jak mycie po sobie szklanek, kibla czy samochodu.

Wojciech
@Marcin

Jest aż tak źle z warunkami pracy? Obecnie w firmach raczej nie zdarzają się takie warunki pracy. Możesz poprzeć jakoś swoje zarzuty?

.....
@Marcin

Niestety muszę się zgodzić z tą opinią. Warunki pracy to tragedia aż dziwne że ta firma przechodzi kontrole, brak poszanowania pracownika, nawet woda nie nadaje się do umycia rąk czy kubka .... Żenada omijajcie tą firmę z daleka bo szkoda zdrowia i nerwów za tak marne grosze....

XY

Warunki żenujące,kasa żenująca,brak poszanowania pracownika!!!wszystko na NIE!!!(usunięte przez administratora)

Bogna

Słyszałem, że firma jest spoko. Podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

Lobo

Żywice jakość tragedia. Wszystko żółknie po roku a gwarancji żadnej. Wykonawcy z tego co słyszałem i widziałem maja problemy przez Eurostep. Współpraca tez masakra

Łukasz
@Lobo

Popieram żywica do niczego mam duże doświadczenie w metaakrylach ale ich to jest tragedia nie polecam a pomoc techniczna zero

Zostaw merytoryczną opinię o Eurostep Polska Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Eurostep Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurostep Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurostep Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Eurostep Polska Sp. z o.o.