Opinie o AG+ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AG+. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AG+ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AG+ w Warszawa

Aldon

Polecam ! Bardzo mili ludzie.

@Agnieszka, napiszesz coś więcej? Twój komentarz jest bardzo ogólny i w tym momencie niewiele wnosi do dyskusji. Polecasz, ale czy możesz podać jakieś szczegóły? Wypowiadasz się z perspektywy pracownika czy klienta? Jestem ciekawa i pewnie inne osoby też były by wdzięczne za informację o tej agencji. Piszą na stronie, że zapewniają profesjonalne szkolenia, faktycznie tak jest? Jak je oceniasz?

Agnieszka
@Monika

@Monika Wszystko jest tak jak na ich stronie. Praca na elastycznym grafiku, zleceń mają sporo. Pieniądze są na czas, jeśli nie to informują o tym i piszą o zmianie terminu wypłat. Ja szkolenia nie potrzebowałam, ale pytałam dla koleżanki i jest taka możliwość tylko muszą mieć większą grupę chętnych osób. Ogólnie polecam - ja jestem zadowolona. :)

Agnieszka.M

Polecam - Agnieszka

Kelnerzyna

Jako jedyna Wypłacalna agencja w Warszawie. Czasem trzeba czekać parę dni dłużej na kasę, ale chociaż jest... A nie jak u konkurencji -.-

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Piotr.L

Jak najbardziej na tak - Mili ludzie i pomocni. Pozdrawiam Piotr

pracownik2211

Moim zdaniem to porażka pracowałm w Achland na dziale chemia ludzie trzymajcie się od tego działu jak najdalej Pracownik Achan Ursynów nie wytłumaczy co masz zrobić dostajesz paletę i sam musisz znaleść produkty do rozłożenoa a jak się pomylisz to krzyczą i upokażają ostżegam trzymajcię się od tegojak najdalej

Pan Zbigniew - Auchan
@pracownik2211

Ludzie tragedia.nie dbaja o pracownika- byleby mieso dotarlo do pracy i zapierd.lalo za marne pieniadze (bo proponuja 8zl/h)nie odprowadzaja skladek , staraja sie upierd.lic za co tylko sie da.spoznienie do pracy chocby 2min to 150zl kary,brak chocby jednej czesci w stroju 150 zl.nieobecnosc 250zl.maja stale niezgodnosci w liczbach godzin- oczywiscie na niekorzysc pracownika.koordynatorzy to zwykle tluki i kretacze. A najgorszy jest caly pseudo szef (rzekomo prokurent) bo podobno ma takie dlugi miedzy innymi w skarbowce ze nic nie moze na siebie miec;) zlodzieje Nie polecam Piękne oszczerstwa i pomówienia... Nigdy w tej Agencji nie widziałem stawek poniżej 10zł netto... A kary jak wszędzie są, a za nie odpowiedzialność się ponosi konsekwencję. Co do stroju jeśli nie ma się jednej części to tragedii nie ma ale zapewne Pan nie posiadał wgl nic i przyszedł w klapkach kubotach haha Panie pracowałem tam i sobie chwaliłem lecz na tą chwilę nie mają pracy w Auchan`ie, a szkoda bo miła Pani Iwona tam pracuje i zawsze służy pomocą. Pozdrawiam i polecam !

@Pan Zbigniew - Auchan

To co Pan napisał to zwykłe brednie i oszczerstwa. Nigdy nie mieliśmy stawki poniżej 10zł/h netto. Co do kar, trzeba uważnie czytać umowę, a później żalić się że są kary. Na koniec dodamy, iż nie zajmujemy się dawaniem pracowników do Super marketów. Pozdrawiam

Piotr-kelner

AG+beznadziejna,złodziejska agencja ,bezwzględnych głupich cwaniaków.Nigdy więcej współpracy z takimi kiciarzami .Myślę że kiedyś dosięgnie ich sprawiedliwa kara!

@Piotr-kelner

Dziękujemy za tak owocny >> HEJT

Adrian

Jak najbardziej na + Czasem jest opóźnienie z wypłatami lecz zawsze jest o tym informacja. Pozdrawiam Adrian.

@Adrian

Dziękujemy :)

Hubertosss

Witam jestem Hubert. Pracuję sobie dorywczo co jakiś czas w AG+. Firma spoko, oferują staż płatny, fajne zlecenia i elastyczny grafik. Stawki trochę małe ale jak ktoś chce dorobić to polecam.

@Hubertosss

Dziękujemy :)

Aleksander

Dobra firma i uczciwa. Stawki sa przyzwoite. Polecam ;)

@Aleksander

Dziękujemy ;)

Kelnerzyna

Po dzisiejszej sytuacji chciałbym wypowiedzieć się na temat tej agencji. Stawki owszem, nie są złe. Praca w wybranych przez siebie dniach, też super, pozwala to na dostosowanie się do grafiku uczelni, tudzież innej pracy. Ale sytuacja która dziś mnie spotkała, to jest jakieś kompletne nieporozumienie. Razem z kolegą, podając dyspozycyjność, zaznaczyliśmy że konkretnego dnia możemy być do konkretnej godziny(14), z przyczyn osobistych, ewentualnie jeśli nie byloby takiego zlecenia, w ogóle go nie brać. Na miejscu zlecenia, od koordynatorki dowiedzieliśmy się nie ma opcji wyjść o zaznaczonej godzinie(14), i musimy wziąć nadgodziny(conajmniej do 16:30). Bardzo było to nam nie na rękę, aczkolwiek jako że wyrozumiali z nas ludzie, zgodziliśmy się. Zrobiliśmy swoje, i do domu. Po 4 dniach, dostaję telefon od Pani z Ag+, z zapytaniem dlaczego nas nie bylo do 18. Próbowałem kulturalnie wytlumaczyć że przecież w dyspozycyjności podawaliśmy że możemy być do określonej godziny, ew. w ogóle nie brać zleceń, Pani zaczęła mi wmawiać że mówiliśmy do 18, mało tego rozmawiała z koordynatorką powyższego zlecenia, i nie zostaliśmy dłużej, pomimo że tak czy siak wzięliśmy nadgodziny. Kasa spoko, ustalanie grafiku również, ale zapierdol jaki mają w kontaktach z koordynatorami to jakaś inna bajka.

@Kelnerzyna

Dziękujemy za komentarz i wyrażenie swoich uwag co do naszej pracy. Cały czas pracujemy nad poprawą komunikacji między koordynatorami, a pracownikami. ;) Pozdrawiamy.

KamilKelner

Miło, fajnie i przyjemnie. Stawki do 15zł/h netto i do tego wypłaty regularnie.. Nie to co u konkurencji... Polecam Kamil.

@KamilKelner

Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy :) :)

Patyn

Jedna z większych agencji pracy w Warszawie. Jak wszędzie, sa problemy czasem ale nie zmienia to faktu że agencję oceniam na 4* Pieniadze są ok, pracy mają sporo, minus dla koordynatorów - czasem ciężko się dogadać... Pozdrawiam.

@Patyn

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Co do koordynatorek, zwróciliśmy uwagę na to i mamy nadzieję że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Pozdrawiamy :) :)

Igor

Ja również słyszałem sporo dobrego o agencji. Czy wiecie coś o pracy za granica z nimi?

@Igor

Nie wysyłamy ludzi do Pracy za granice. Pozdrawiamy. :)

Arbuz

Mega agencja. Wszystko na czas i luźny kontakt. Polecam ????

@Arbuz

Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy :) :)

Bardzo dobra Agencja. Pozdrawiam. Kasia

@Kasia

Dziękujemy za miłe słowa. Mamy nadzieję że dalsza współpraca będzie również owocna. :) :) :)

MateuszŁ

Dobra agencja, dużo zleceń, dobra płaca Jak chcesz dorobić gdy chodzisz do szkoły - Polecam.

Paweł Kucharz

Paweł Kucharz - Polecam, dobre stawki i szybka gotówka.

Ula

Polecam pracę, wypłaty zawsze na czas i stawki ok.

Ivanna***

Jestem zadowolona. Wszystko ok, jedyne co czasem mala liczba zlecen. Bardzo duże grono młodych osób przez nich przechodzi. Polecam ***

Zostaw merytoryczną opinię o AG+ - Warszawa

• Jak się pracuje w AG+?

Zobacz opinie na temat firmy AG+ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AG+?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AG+?

Kandydaci do pracy w AG+ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AG+