Consumerview Sp.z o.o

Szczecinek

Opinie o Consumerview Sp.z o.o

Wiesiek

Uważam, że Consmerview to najlepsza firma w naszym rejonie i naprawdę ludzie są zadowoleni, a to za sprawą troski kierowników, którzy zachowują się naprawdę "jak ludzie".

kai7

Consumervie nie wypłaca pieniędzy. To oszuści. Kto zdecyduje się na pozew do sądu? Szukam kogoś z woj.śląskiego.

jaaa

Jeśli lubisz pracować za darmo, pewnie, spróbuj swoich sił ! Pracuję jako TK dla wielu firm, pierwszy raz trafiłam na takiego oszusta.

tk

Są jakieś szanse na odzyskanie od nich pieniędzy? Ktoś próbował skontaktować się z nimi osobiście?

yyy
@tk 15.12.2015 21:08

Ja zamierzam sądownie. Już mija prawie rok od czasu moich audytów. To trwa za długo. Jak zaczną dostawać od oszukanych ludzi wezwania do sądu to się opamiętają.

jhg

Negatywne komentarze nie są dodawane na ich oficjalnym profilu na tym portalu (czyli z lokalizacją Warszawa), tu chyba nie maja wykupionego dostępu skoro negatywy jeszcze nie znikły. Nie masz stawki za godzinę tylko za projekt,ale nie pchaj się w to bo pieniędzy i tak nie dostaniesz (przestają odpisywać na maile i nie odbierają telefonów). Z tego co wiem z innego forum wiele osób tak oszukali.

kai7

witam.sam szukam kogoś kto odważy się na taki pozew. może znasz jeszcze kogoś?

yr

Tak w ogóle czy są tu osoby chętne do złożenia pozwu zbiorowego?

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Przy okazji, szkoda że tak szybko nikną negatywne komentarze, bo ludzie dalej robią za darmo...

roman

W 100% zgadzam się z Jerzym.Od maja nie mam zapłaty za wykonane audyty.Na tel.nikt nie odpowiada,w e-mailach obiecanki i wyznaczanie następnych terminów przesłania zapłaty.A następne audyty są dalej zlecane.Po prostu naciągacze.Wydałem pieniądze na dojazdy do różnych miejsc,czyli zasponsorowałem firmę.Oni za badania wzięli od różnych firm swoją kasę.

Jerzy

Kłamcy i naciągacze. Obiecują zapłatę i zlecają nowe audyty. Kiedy trzeba zapłacić same kłamstwa, obiecanki i ... brak kontaktu. Radzę trzymać się z daleka, żeby nie pracować za darmo.

Chcesz opowiedzieć o zarobkach w firmie Consumerview Sp.z o.o? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Consumerview Sp.z o.o - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consumerview Sp.z o.o