Opinie o Panasonic Marketing Europe GmbH w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Panasonic Marketing Europe GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panasonic Marketing Europe GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panasonic Marketing Europe GmbH w Warszawa

Niki

Czy jest powód, że od dawna nikt nie pisze?

Weronika

@Tym nie możesz nikogo obrażać na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz na temat firmy Panasonic Marketing Europe GmbH. Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie?

Weronika

Czytaliście wywiad opublikowany na naszym portalu GoWork.pl? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,64251,wywiad-aleksandra-pietruszka Możemy się z niego dowiedzieć m.in. o premiach, które przysługują najlepszym pracownikom.

Man

Trochę mnie przekonujesz, generalnie fajnie chyba co?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Panasonic Marketing Europe GmbH? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Senior IT Consultant SAP basis infrastructure
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
karo

słyszał może ktoś z was o jakimś wolnym etaciku w dziale hr w panasonicu co? bo to moja branża to hr, a zawsze też interesowałem się elektronióa i tak się zastanawiam czy teraz szukając roboty nie połączyć jednego z drugim. a nawet jeśli nie mam teraz wolnego miejsca, to może szykują się jakieś zmiany?

bum

Firma się nie rozwija a raczej zwijają ją Niemcy :).Kwestia czasu. Ludzie różni jak wszędzie, ale średnia atmosfera pracy na plus, zależy też od działu/produktu. Beznadziejny HR.

nowy

Mam propozycje pracy z Panasonica w Warszawie do działu sprzedaży warto? Słyszy się różne teraz opinie na ich temat.

Mam pytanie odnośnie stażu dla studentów w Panasonic w Warszawie? Jak to wygląda czy jest możliwość po odbyciu stażu zostać w firmie? Płatny to znaczy ile? Pomóżcie bo niedługo mam rozmowę..

prezes

A kolega bulbes pyta o KAM w jakim dziale? Bo to duża różnica..

bulbes

Cześć, a jak ma się kwestia KAM-ów? targety osiągalne ? są jakieś szanse na prowizje ? pozdrawiam

Zorientowany

Uwazaj, bo atmosfera jest bardzo zawiesista i wszystko zalezy od twojego wyniku sprzedazy. popytaj o poprzednika na tym stanowisku. Niestety wszystko o prezesie to prawda.

zainteresowany

Produkt znam, jego ceny też, realia sprzedaży także nie są mi obce. Wysokość targetu to ciekawa informacja ale rozumiem, że takowej raczej tutaj nie uzyskam. Pytanie, które bardziej mnie interesuje to jak jest z atmosferą pracy

szefu

Duży target. Ciężko sprzedać - sprzęt nie jest tani.

zainteresowany

Witam, Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca w dziale Toughbook? Będe wdzięczny za info.

szefu

Potwierdzam. Brak plusów pracy w tej firmie.

Aldona

Niestety jest gorzej i gorzej. Z kim się nie rozmawia to szuka pracy. Po ogłoszeniu ostatnich wyników firmy wszyscy spodziewają się zwolnień. Na stanowisko szefa działu biznesowego poszukiwany jest kandydat już od kilku miesięcy - nikt nie chce przyjść. Masakra.

Keyser Souse

Spedzilem w firmie poltora roku. Faktycznie po zmianie Prezesa atmosfera siadła jak Gołota w walce z Adamkiem.. Mniej wiecej w przeciagu roku panowania nowego Country Managera 50% skladu odeszla. Z Managerow tylko jeden sie ostał, cala reszta jak to tylko bylo mozliwe ewakuowala sie.. Poza tym sama firma jako miejsce pracy OK, zarobki srednia statystyczna.. Prezio ktory jest cholerykiem narwanym do zmiany i bedzie w porzadku

MrX

Potwierdzam, Od przyjścia nowego prezesa burdel na maks. O czymś świadczy to, że w ciągu pół roku po przyjściu nowego MD 90% managementu zrezygnowało z pracy ... Ludzie sympatyczni, ale zarząd nie wie co robi, bałagan kompetencji, co chwila zmiana strategii...

xyz

Niestety nie robi sobie jaj. Syf i malaria. Notoryczna spychologia, szukanie dupokrytek i zero chęci do pomocy. Prezio bez wizji, duża rotacja, harówka ponad siły łącznie z weekendami. Oczywiście są też fajni ludzie ale ci akurat szukają możliwości ewakuacji. Nikomu nie polecam - wystarczy popytać na rynku a sami się przekonacie.

kk

jaja sobie robisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Panasonic Marketing Europe GmbH - Warszawa

• Jak się pracuje w Panasonic Marketing Europe GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Panasonic Marketing Europe GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panasonic Marketing Europe GmbH?

Panasonic Marketing Europe GmbH