Opinie o Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o. w Kraków

Member Service

I don't speak Polish, so I will keep it short. I was working for the Member Service Department and all I can say is - please don't do that. Biggest chaos I've ever seen, hard job and the salary is a joke. I don't recommend it.

Barbara
@Member Service

How much do they pay? You said that work here is hard, so did u do overwork hours often?

bbb

Jak wygląda praca na stanowisku Customer Service Representative with European Languages? Jakie są Wasze opinie? Jak wynagrodzenie? Jakieś dodatki za języki?

Aaa
@bbb

Praca na sluchawce, wysokosc dodatku jez w zaleznosci od jezyka z jakim sie jest zatrudnionym

???
@Aaa

A Jeśli chodzi O Customer Service Representative with Polish, to również infolinia? Praca z min. 2 dniami w biurze w tyg czy mizna 100% zdalnie?. Jaki poziom j. Ang jest wymagany ?. Zastanawiam się czy wysłać CV.

Marzena
@???

A na co chcesz wysyłać, jest jakaś oferta? Będę wdzięczna za informacje, jeśli mają coś teraz dla osób szukających pracy.

Czy Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kiedy powrót do biura?

at all

Beznadziejna firma złe zarządzana i do tego bardzo nie transparentna - nie polecam.

@at all

A doprecyzujesz trochę to wspomniane zaradzanie? :(

Nothing at all
@Anna

W skrocie styl zarządzania: dziś biegniemy w lewo, po czym dzień później: jednak biegniemy w prawo.. chaos, dezinformacja , bardzo słabe zarządzanie projektami , brak zarządzania zmianą , dowodzący skupieni na sobie i swoich celach.. takie obserwacje z ludu..

xx

Hej, na jakie zarobki można liczyć jako Junior Accountant a na jakie jako AR/OTC Accountant? Proszę o podanie widełek jeśli wiecie. 7000 brutto jest realne?

Aktualny Accountant
@xx

Nie ma szans na takie stawki. Senior accountant w ap/ar nawet tyle nie ma. Najwyższe stawki to 6900 brutto na seniorze. Junior 4600 a accountant 6k.

Julia
@Aktualny Accountant

Czy z chwilą przyjęcia i początków na takich stanowiskach też dostaje się takie kwoty? Czy mniejsze?

Aktualny Accountant
@Julia

Dostaje się takie same stawki

Marzena
@Aktualny Accountant

To dobrze raczej a jest szansa na podwyżkę późnej jak się popracuje?

@Marzena

Zastanawiam sie nad aplikacja do tej firmy, czy pracownicy wrocili juz do biura?

przestan pisac to samo na wszy
@Kasia

przestan pisac to samo na wszystkich profilach firm w krakowie, bo hurtowo dostaje powiadomienia

@przestan pisac to samo na wszy

No ale to dziewczyna już się zorientować nie może? :( Praca w biurze chyba jest na tyle elastyczna, że w różnych firmach wygląda podobnie, to warto szukać w wielu miejscach. Tu w sumie też tak standardowo wygląda?

przestań pisać to samo na wszy
@Anna

Wystarczy wejść na ich ogłoszenia o pracę, a Kasia obserwuje te same firmy co ja i wrzuciła 15 komentarzy o tej samej treści na 15 profili firm w Krakowie, no jak jakaś ograniczona.

@przestań pisać to samo na wszy

No widać gust podobny macie, może byście się dogadali na wspólną pracę tutaj.xd Ale chyba już została przez Ciebie spłoszona. :( A na 15 profili, które obserwujesz ta tutaj, na którym miejscu u Ciebie w rankingu jest? ;p

XD
@Anna

herbalife obserwuje tylko dlatego, że w tym syfie pracowałem kiedyś i lubię sobie poczytać o przepalonej menażerce xD

@XD

No to fajnie hobby masz Ci powiem.xd Czyli na temat warunków niczego pozytywnego od Ciebie się nie dowiem? ;p

Bardzo nieprofesjonalne standardy prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Nie wiem czy problem leży po stronie HM czy rekrutera odpowiedzialnego za proces. Aplikowałam kilkakrotnie w ciągu ostatnich lat i problem był ten sam. Pomimo umówionego terminu rozmowy był on wielokrotnie odwoływany tuż przed interview i zmieniany. W efekcie zrezygnowałam z dalszego udziału w procesie. Brak elementarnego szacunku do kandydata i jego czasu. Pracownicy generują negatywny candidate experience i employer branding.

XXX

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.?

Czy ktoś orientuje się, kiedy pracownicy wrócą do biur?

Angela

Beznadziejnie, 6000 brutto przy znajomości 3 języków obcych i doświadczeniu w ssc. Na rozmowie b niemili, jak pod ostrzałem, stwarzają mega stresujaca atmosferę, język weryfikuje osoba z siedziby zagranicznej, sama robi masę wrecz śmiesznych bledów nie będąc native speakerem a tobie daje feedback że język na poziomie c1 jest u nich niewystarczający. Przerost formy nad treścią, już na rozmowie widać że to (usunięte przez administratora) a nie poważna firma.

@Angela

Czy pracownicy wrócili już do biur?

Sara
@Angela

A ja spotkala się z taką samą sytuacja :)

Zdegustowana

Kompetencje nowej menedżerki AP wołają o pomstę do nieba.???? przecież ta Pani nie ma żadnej wiedzy o procesie, nie mówiąc o umiejętnościach w zakresie zarządzania zespołem. Ciekawe jak dostała to stanowisko?

Obserwator
@Zdegustowana

Zgadzam się całkowicie, niestety odnoszę to samo wrażenie - słuchając Jej można wyczuć niepewność i niewiedzę. Zero praktycznego wsparcia.

XD
@Obserwator

Kiedyś, żeby być seniorem w AP trzeba było mieć lata doświadczenia, a wy macie tam seniorkę, która była pomocą biurową XDDD genialne!

Karotka

Niestety od jakiegoś czasu firma systematycznie "schodzi na psy". Coraz gorsi menedżerowie, którzy nie mają pojęcia o kierowaniu zespołem; awanse, które nie mają merytorycznych podstaw ,a służą jedynie osobom, które menedżer lub dyrektor lubi. Promowani są osobnicy, którzy nie mają własnego zdania i na ślepo i bez zastanowienia podejmują decyzję, które to następnie odbijają się bardzo negatywnie na zespołach, ale które "podpowiedział" dyrektor lub menedżer. Niektóre osoby z kadry kierowniczej pomimo ciągłych problemów z zespołem i którzy dodatkowo non stop są raportowani do HR dostają awanse, a pozostali którzy mają doskonałe relacje z pracownikami, ale przy tym swoje własne zdanie idą w odstawkę. Prawdziwi fachowcy są spychani na boczny tor i kierownictwo ląduje w rękach osób z przypadku i które nie znają w ogóle procesu - wszystko to powoduje to, iż atmosfera jest coraz gorsza. Ciągłe projekty, których nikt z nikim nie konsultuje, "usprawnienia", które tylko dokładają pracy i wszechobecny chaos z tym związany - wybierane są najtańsze rozwiązania byleby zaoszczędzić i przyznać sobie potem wysokie premie za dopięcie budżetu. Coraz więcej tasków i nieprzemyślane migracje. Szkoda, bo firma była bardzo fajna. Nie polecam.

GL Accountant
@Karotka

W 100% się zgadzam. To już nie to samo, co kiedyś. Firma niby stawia na pracownika, ale tak naprawdę traktuje się nas jak wymienialne trybiki w maszynie i jak pionki na szachownicy. Po zmianie kierownictwa zmienił się styl zarządzania i liczą się tylko osoby bez jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego - tylko udają , ze przejmują się danym problemem, a tak naprawdę wypomną Ci najmniejsze potknięcie przy ocenie rocznej. To nie ludzie popełniają błędy, ale proces nie działa. Kiedy to wreszcie zrozumiecie?

Zielona
@GL Accountant

Popieram powyższe. Natomiast moja opinia dotyczy tylko finansów, bo co do operacji, to nie chce się wypowiadać.

Palaczka
@Karotka

To prawda. Nie wiem, jak Operacje, ale w Finansach źle się dzieje. Najlepsi ludzie odchodzą,a promowane są miernoty. Czas się zwijać.

Zaciekawiony
@Karotka

Jak to możliwe że osoby które są uznawane za problematyczne jeszcze pracują? Wcześniejsze posty świadczą ze były zgłaszane do HR. Dodatkowo cześć z nich awansowała teraz na wysokie pozycje. Czy HR by na to pozwolił jeśli mieli by zle opinie?

Palaczka
@Zaciekawiony

Od zawsze pewna osoba jest na wysokim stanowisku i cieszy sie z tego, ze sie podlizuje gorze z Londynu ;) a ze jest najbardziej niemila, wulgarna, chamska, prostacka osoba jaka wiekszosc z nas w swoim zyciu zawodowym poznala - to inna kwestia. Wychowala sobie tez przy sobie druga melepete, ktora byla sympatyczna dziewczyna, ale zle towarzystwo sprawilo, ze jej rowniez wredna i arogancka. Panie potrafia mimo uplywu lat obgadywac po Krakowie bylych pracownikow np. sprzed 5-6 lat a nawet i wiecej i wydaje im sie, ze do ludzi to nie dochodzi co mowia o innych i jak sa niesprawiedliwe w swoich ocenach.

Z herbalife odeszli najlepsi ludzie, teraz ogarniętych można policzyć na palcach jednej ręki. Promowane są miernoty, które wchodzą w (usunięte przez administratora)menadżerom i dyrektorom. Wielka szkoda, bo kiedyś firma była bardzo fajna, ale jak widać pora się zwijać.

stary znajomy
@Andrzej

nigdy ta firma nie byla fajna, bo toleruje przepaloną menadzerke, ktora na papieroskach rpzed budynkiem c obrabia od lat kazdemu (usunięte przez administratora) i zionie nienawiscia. pozdrowienia dla niej, bo wiem ze czyta

@stary znajomy

To ze ktoś pali papierosy jeszcze źle o nim nie świadczy. Co innego jak plotkuje, bo ja też tego nie lubię w robocie. To atmosfera jest nie za ciekawa? Nie można się dogadać z ludźmi bo jakbym się zatrudniał to wolałbym nie mieć żadnych konfliktów.

stary znajomy do anonima

to ze napisalem o papierosach to taka ukryta wiadomosc o kogo chodzi, a nie krytyka palenia ;) jak widac nie pracujesz/nie pracowales tam i nie jestes w temacie, wiec moze pal gacie, pozdrowienia dla naszej dzielnej menadzerki GLa od papieroskow - byli pracownicy tez cie wspominaja, jak ladnie mowilas "znowu przyjeli de...a do AP/treasury" xD

Kamila

W tym momencie trawaja szczepienia młodych ludzi w kraju, czy w związku z tym, wiadomo cos o powrocie pracowników do biura?

Lopez
@Kamila

Jakie przełożenie mają lub powinny mieć szczepienia młodych ludzi w kraju na powrot do biura, bo nie za bardzo rozumiem? Przecież szczepionka nie blokuje transmisji wirusa i ponadto nie chroni przed zarażeniem.

@Lopez

Wedlug mnie praca nie jest tak efektywna gdy ludzie pracują z domow. Wiele firm w tym z sfer budżetowych pracuje tak jak dawniej, czyli z biur i da się wszystko..

DoPokeballa
@Kasia

Nikt nie pytał o Twoje zdanie, bo np. u mnie w firmie efektywność przy pracy zdalnej wzrosła, i co na to powiesz? Mierzalne badania a nie "według mnie".

Wiecie, czy Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

AHbf

Tak, laptopy mają wszyscy.

P.

Herbalife jako firma jest w porządku. Ogrom benefitów, dodatków itp. Niestety tyle z plusów. Ogromnym minusem jest manager w finansach, który pomimo złych opini dalej tu pracuję od kilku dobrych lat, a nie zanosi się na zmianę. HR zamiatają wszystko pod dywan, bo w końcu to manager, więc go nie wyrzucą. Nie polecam trafić pod skrzydła tej osoby.

CigaretteLady
@P.

Mowa o tym cudzie życia?

Eva
@P.

Ale to w końcu jaki dział ?? Ar, AP, royalties czy GL?

P.
@Eva

ROY

Benia

Czy możecie podać widełki płacowe dla juniora/seniora? Ile można się spodziewać na start z 3 letnim doświadczeniem w finansach?

A jak wyglada praca/płaca w dziale Global Regulatory Affairs i QA?

Czy mógłby ktoś opisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na staż w dziale finansów? :)

Odpowiadak
@Kasia

Zależy do pod jakim managerem staż, ale nie wymagają wiele. Trzeba zrobić wrażenie rozgarniętej osoby i umieć angielski. Wiedzy nie wymagają, testów z excela nie ma. Jak to mówił mój team leader- musisz się spodobać, a lubią wybrzydzać

@Odpowiadak

A czy na rozmowa o staż jest w j. Angielskim ?

Okidoki

Czy ktoś jest w stanie udzielić odpowiedzi , jaką pensje otrzymuje sie na stażu w dziale finansow ? Bede wdzieczna za odpowiedz.

Pumpernikiel

Ja bardzo polecam firmę Herbalife ???? nie wiem jak w dziale finansów ale w operacjach jest bardzo w porządku. Super ludzie, zarobki owszem średnie (Gdzie indziej bywa gorzej) ale atmosfera bardzo fajna. Korpo jak korpo ma swoje dziwne wymagania ale opcja pracy z domu, dodatkowe benefity oraz fajne eventy jak np summer party lub sportowe challenge (dla chętnych) bardzo fajne.

Exx
@Pumpernikiel

Operacje polecam, finanse odradzam. Z roku na rok pogrążają się w co raz większym chaosie. Zarządzane w sposób niedojrzały, dominują emocje, układy i szukanie haków. Niestety przykład idzie z samej góry..

Elżbieta
@Pumpernikiel

Hej, bardzo interesuje mnie kwestia zarobków na jakie można liczyć w Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre. Wspomniałeś, że są średnie ale może dla niektórych osób będą w zupełności wystarczające. Czy przybliżysz jakiej stawki można się spodziewać?

Niewolnik
@Exx

Podpisuje się pod tym nogami i rękami. Kłamstwo na kłamstwie, przenoszenie pracowników do innych działów i zmyślanie. Managerowie to osoby święte i nie popełniają błędów. Maja pracowników za idiotów i wciskają każdemu inny kit. Do tego dochodzi ciagle robienie za kogoś bo madki są tu czczone. Nie liczy się jak bardzo się starasz ale ile masz dzieci i jakie znajomosci- wtedy awans staje się banalnie prosty. Zwykły szary pracownik dostaje najwiecej roboty i zero szacunku. Ciężko pracowałaś przez cały rok? Bardzo doceniamy twoja prace ale podwyżka należy się osobie po macierzyńskim bo się tak narobiła na tych L4 i innych zwolnieniach

@Elżbieta

Zależy od doświadczenia i pozycji, np w GL płaca więcej. Na stażu dostaje się 20 zł/h jeśli awansujesz w tej firmie to jako accountant wyciągniesz może 5.3k po 2 latach pracy i przez min 5 lat albo i dłużej będziesz tyle zarabiać, bo kolejny awans to senior i wtedy dostaniesz max 15% więcej już z inflacyjnym. Po paru latach doświadczenia w innej firmie obstawialabym 5.5-6k, jako senior zapewne 6-7k max brutto oczywiście

kandydat

Hej, mam kilka konkretnych pytan- czy ktoś z Państwa jest pracownikiem (dział finanse) i jest wstanie podzielić się informacją? 1. Czy w firmie pracuje się na SAP-ie? 2. Czy obowiązuje praca z domu w czasie Covid a jak poza pandemia? 3. Czy obowiązuje roczny bonus- od jakich parametrów/ KPI jest zależny? 4. Czy pakiet luxmed zawiera opieke dentystyczna? 5. Czy w firmie jest parking dla pracowników? 6. Czy firma oferuje szkolenia językowe, dofinansowanie do kursów księgowych, studiów? 7. Benefity- czy firma oferuje kafeterie: bony do sklepów, baz noclegowych itp? W jakim limicie pienieznym miesięcznie/kwartalnie? 8. Szczeble stanowisk: jaka struktura obowiazuje w firmie? Jakie jest najniższe stanowisko i najwyższe? 9. Co wyróżnia Herbalife na tle innych korporacji w Krakowie? 10. Czy pracują tam doświadczeni księgowi? Jakie są widełki wiekowe? 11. Jakie są widełki wynagrodzenia netto na stanowisku Seniorskim w dziale finansów?

Anonimek
@kandydat

Hej, ja pracuje w dziale finansów 1. Używamy tylko Oracle 2. Praca zdalna jest od początku pandemii cały czas praktycznie 3. Roczny bonus jest i jest zależny od performance czyli twojej oceny rocznej 4. Pakiet luxmed jest praktycznie najwyższy, ten przedostatni z pakietów 5. Parking jest ale nie ma na tyle miejsc żeby wszyscy dostali, maja głównie managerowie/ może seniorzy 6. Są bezpłatne lekcje językowe i do tego jakieś szkolenia z księgowości głównie, ewentualnie excel z comarchu 7. Miesięcznie jest 100 zł bonów do wybranych sklepów (zalando, carrefour, apart itp) 8. Struktura dość płaska: stażysta, junior, senior, team lead, manager 9. Na pewno nie wysoka płaca, chwala się atmosfera. Może wysoki pakiet lux medu i te benefity 10. Ludzie maja od 20 kilku lat do nawet 45 11. Niewiele, jedyne opłacalne stanowisko to stażysta a potem coraz gorzej z płaca. Podwyżki 15% to max i tylko przy awansie na stanowisko wyżej. Tak to tylko inflacyjne

Jak jest z pakietem medycznym w Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Herba

Pakiet jest w Luxie. Można dołączyć rodzinę.

Czy wiadomo kiedy pracownicy wrócą do biur?

Elżbieta
@Marcin

Podbijam Twoje pytanie, może wrócili od nowego roku? Widziałam wiele ofert pracy w centrali krakowskiej Herbalife, w tym te dla Customer Service z językami europejskimi i azjatyckimi. Czy wiesz, na jaką stawkę może liczyć kandydat z hiszpańskim?

Ewelina
@Elżbieta

Nie wrócili. Powrót do biura może za rok.

llll

Laska, ach laska się nic nie zmieniłaś :). Nadal jesteś tak niemiła i niesympatyczna. Ale Karma kiedyś do Ciebie WRÓCI

Madka
@llll

"znowu musze uczyc" "juz mi to ciazy" "przestalam palic bo jestem w ciazy" "nogi mnie bola chyba pojde na l4"

Laska2
@llll

Haha karma nie wrocila jeszcze bo jest supervisorem całego AP, wiec wszyscy klękamy i kłaniamy się w kuchni. ale patrzeć tylko patrzeć az oczy beda przecierać bo osoby zostawiają w hr opinie zostawiaja

Zostaw merytoryczną opinię o Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.