Opinie o Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.

spirk

Nie polecam! Kompletny nieprofesjonalizm. Zarobki sa male, pracy jest bardzo duzo. Praca jest bardzo nudna i meczaca. Nawet jako dla pierwszego doswiadczenia - nie polecam!

Zdegustowana

Krania, zlej te firmę. Absolutnie nie warto. Ja otrzymałam tekst, że "księgowość trzeba czuć", jakoś w mojej obecnej firmie nikt nie narzeka na mnie i moje kompetencje. Unikaj tej firmy.

krania

Znalazłam ofertę pracy do nich: Coordinator Facilities and Office, czy ktoś może mi napisac, czy warto aplikowac? jak duża rotacja jest na tym stanowisku, jak aatmosfera w pracy? Z góry dziękuję

KRK
@Msti 13.10.2016 21:41
Firma jakis dramat ! Rotacja jest bardzo duża. Traktują pracownikow jak śmieci. Wynagrodzenie tez nie rekompensuje strat wynika...

MSTI: Jakieś bzdury wypisujesz. Pracuję w tej firmie prawie dwa lata, jedna osoba została zwolniona ze względu na kompletny brak wyników i szwędanie się po firmie. Zarobki przyzwoite. Co do odejść, odchodzi może 1-2 osoby na miesiąc, co przy 150 osobach nie jest zbyt dużą rotacją.

KRK2
@KRK 13.12.2016 15:20

1-2 osoby? Okres sierpien 2014 do sierpien 2015 ochodzilo po 5-7 osob miesiecznie. Wieczna rotacja i rekrutacja. Jedna osoba nabawila sie jak sama mowi - depresji. Naprawde troche samokrytycyzmu.

DANCE

Z dedykacja dla firmy "Im bardziej jest dokręcana "śruba" pracownikom, tym gorzej dla firmy. Niestety nie wszyscy menedżerowie zdają sobie z tego sprawę." (usunięte przez administratora)

Rotacja

Az mnie dziwi, ze nikt nie napisal tutaj o sporej rotacji pracownikow - byly miesiace, gdzie 6-7 osob odchodzilo, co na firme z ~110 pracownikow jest spora iloscia...

pia

Syf, nie polecam, bałagan, podkopywania- jak dobrze wchodzisz w d....to masz miło, jak masz tylko ciut honoru i własne zdanie- polecam uciekać jak najprędze, jedynie finansowo są wydolni i jak uda Ci się na start wynegocjować dobrą stawkę, to tak zostanie...aaa..i można jeść te ich produkty

Rety

Nie warto.

Zostaw opinię o Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.