Opinie o Warsaw Plaza Hotel w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Warsaw Plaza Hotel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Warsaw Plaza Hotel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warsaw Plaza Hotel w Warszawa

Służbista

Wy się podniecacie wpisami a inny maja to w (usunięte przez administratora) wy tracicie humor a inny się śmieją odsyłam do lektury

Pawel

Pani Aneto każdy powinien mieć czas żeby się wykazać i poprawić hotel. Zaraz moze się okazać że znalazł się ktoś lepszy od pani

Damian
@Pawel

Żenujące to jest! Jak wy nie potraficie o niej zapomnieć. Jak w Wiśle (usunięte przez administratora) wyleje to tez winna będzie Aneta?????? Z jakim ilorazem inteligencji mamy tu odczynienia. A matko!!! Żenada panowie żenada

Wielbiciel
@Pawel

A ja tam zdania nie zmienię Pani Aneta była najlepszym dyrektorem!! Krzywdy nikomu nie zrobiła. Oczywiście to moje zdanie bo nie muszę nikomu się przylizywac

Wiki

No cóż nowe pomysły i potajemne narady ale wszystko otoczone wielka tajemnica. Ale tu się posłucha tam się podsłucha i Pablo coś powie bo ma wszystkie cieplutkie kaski z Łodzi. Pabulku jak jeść dostaniesz to gadasz ha haaaaa

Magda

Porażka porażka i porażka. Kiedy osoby na gorze zaczną myśleć ........ każdy chce coś ugrać dla siebie ale zarządzania to ja tu nie widzę. Dziewczyna nowa dyr....... boi się tych w Łodzi ale nie ma się co dziwić bo ta posada uratowała jej karierę. Duuzzzzoooooo powinna się uczyć bo my w Plazie to stare wyjadaki i szybko widzimy głupotę. Jeśli chcecie mieć więcej informacji to nasz Pablo jęzorem chlapie

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Znów nowa osoba na stanowisku dyrektora która nie ma zielonego pojęcia o hotelarstwie, widać ze jest podstawiona zeby wykręcić jakiegoś grubego wałka patrzeć tylko za kilka miesięcy jak będzie słychać ze ukradli kilka milionów widać historia lubi sie powtarzać

Dakota

Nie ma pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Oni lubią otaczać się glupszymi od siebie. Jak ktoś jest mądrzejszy to jest dla nich niewygodny. Dziewczę nie zna realiów dużego miasto z poważna konkurencja po sąsiedzku. Do końca roku dajemy jej szanse. A ten w falentach to dopiero ponoć głu.......... zobaczymy czy po zmianach budżety im się skleja.

Robi

Tu jest coś nie tak. Pan MJ który był w zarządzie zniknął jednego dnia z firmy, Pani AW która tez była w zarządzie firmy zapadła się pod ziemie. Tylko on złe mówi o Cfi a ona wręcz przeciwnie. Coś mi tu nie gra.

Meee
@Dakota

Czy osoby piszące te opinie mają bezpośredni kontakt z nowym i starszym kierownictwem? Pracownicy mają inne odczucia. Dlaczego nikt nie mówi głośno o tym, co później można tu wyczytać?

Olek

W tej firmie wszystko jest podstawione. Druty, słupy i pachołki. Kiedy nowa pani dyrektor zorientuje się co za smród wsiądzie na konia i zwieje. Dajemy jej pół roku.

Janusz

Jaki jest system pracy recepcji w Warsaw Plaza Hotel? 6-ki, 8-ki czy może 12-ki? Jaka jest stawka godzinowa i czy są dodatki od pracy w weekendy i święta. Dzięki.

O2
@Janusz

Pracujesz ile sie da placa to 12-14 zl, zadych dodatków umowa pół na zlecenie pol na umowę o pracę na najniższa krajowa święta nie święta trzeba przychodzic za nocki itp nie ma więcej placa jak za normalny dzień pracy

Ccco

Kto teraz rządzi w hotelu? Pani A z piętra? Pan P - łysy? Pani E - nowa? Pan - duża głowa z Jony? Pewnie wszyscy dlatego taki bałagan! Na awans w hotelu liczy Pani AI Pan PK i ktoś jeszcze?

Czy można liczyć w Warsaw Plaza Hotel na prywatną opiekę medyczną?

Mirek

Opieka medyczna hahaha tu nawet chorować nie będziesz bo umowę o pace masz na najniższą krajową reszta umowa o dzieło lub zlecenie

Gruuu
@Mirek

Ha haaaaa jak sama sobie opłacisz to będziesz miała opiekę medyczna. To kiepsko zarządzany hotel w Warszawie

Poebaooo

Co jakiś czas tutaj zaglądam ale dziś to padłem że śmiechu. Powtarza się sytuacja którą była za panowania państwa Warmus czyli góra pisze komentarze dla rozbudowania własnego ego bo nie sądzę żeby w tym samym dniu w odstępach paru minut wszyscy nagle zaczęli wypisywać jak to wszystko mlekiem i miodem płynie. Bo beka w Ch*j! Hahahah oby tak dalej xD xD

Kleo
@Poebaooo

Hmmm.. pomogę w rozwiązaniu tenj nurtujące Cię tajemnicy.... cześć osób zainteresowanych swoim miejscem pracy...otrzymuje powiadomienia z tego portalu....stąd też jak ktoś pier**li bzdury...to reaguje! miło widzieć i czytać,że są jacyś zadowoleni ludzie:))A nie tylko banda anonimowych...malutkich... zaplutych jadem ludziów....

Dune
@Poebaooo

Za Warmusa to pracowały chociaż niezłe sztuki a teraz to pracują baba Jagii.

Karol

Dlaczego w taki sposób postrzegasz to miejsce pracy? Czyżbyś miała jakieś negatywne wspomnienia? Chciałbym dobrze zrozumieć Twój komentarz, dlatego, proszę o rozwinięcie wypowiedzi.

ElChicko
@Dune

Co prawda to prawda... Warmus jak ździochal to na bogato.

Krystyna
@ElChicko

Nie do końca wiem, jak odnieść się do Twojego wpisu. Tak czy inaczej - szukam tu informacji o Warsaw Plaza Hotel jako pracodawcy. Możesz mi powiedzieć, czy zatrudniają tam pracowników tymczasowych, czy raczej woleliby stałą współpracę?

Kuba

Pracuję w hotelu od kilku miesięcy, pieniądze na czas, obiady pracownicze, grafik dopasowany do studiów, atmosfera jak w pracy, robisz swoje to jest ok. Polecam.

Ouuu
@Kuba

Obiady po którym dostajesz takiej sraczki ze nie wiesz gdzie lecieć i wypłaty z wałkiem

Kleo
@Ouuu

Ouuu ty chłopie masz racje! Po takim żarciu to i bydło by chorowało. Rozdęte brzuchy i sraczka to dodatkowy bonus dla pracowników. Ha haaa ha

Fenomen
@Kleo

Nikt ci nie karze jeść zresztą był czas że całe le jedzenie z bufetu lądowało w koszu więc chyba lepiej żeby prawnicy skorzystali

Eryk
@Fenomen

Goście tez sraczki dostają i skarżą się na rozdęte brzuchy. Wszystkich kucharzy nauczyć gotować! Żarcie w Plazie jest obrzydliwe! Powinni zabronić wam gotować na obierak panowie.

Myślę, że w tej sytuacji warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

ElChicko
@Tomek

I jeszcze Ballack.

Mirek

Rok temu zakończyłem prace w Warsaw plaza nadal nie otrzymałem ekwiwalentu za urlop ostatniego miesiąca pracy,nie radze tu nikomu uczciwie pracować bo na koniec i tak cie okradną!i pamiętajcie jak wam mówią umowa o prace to oznacza umowę najniższą krajową reszta zlecenie lub o dzieło ale o tym dowiecie sie dopiero po miesiącu pracy bo umowy podpisywane są z miesięcznym opóźnieniem!Na dodatek nie płacą dodatku nocnego za prace w nocy po inspekcji pracy udają że nie mieli zatrudnionego pracownika na noce a gdzie jest moje 20% wynagrodzenia za półtora roku pracy złodzieeeeje?

Honorata
@Mirek

Przykro mi, że masz negatywne doświadczenia z Warsaw Plaza Hotel. Czy udało się jakoś rozwiązać tę sytuację? Takie sytuacje w pracy, które opisujesz, powinny zostać gdzieś zgłoszone. A jak z samymi warunkami pracy tam?

@Honorata

Zgłaszałem wielokrotnie do Łodzi ale oni zgłasza Pani G udaje greka a kadrowa odsyła mnie do niej i tak wkoło a teraz nie odbierają telefonu

Przyroda...

Jak zawsze...

Anioł

A w Charkowie dali dwóm mężczyznom ślub. Wszyscy mówili pomyłka, pomyłka! No i po roku urodziły im się bliźniaczki.

Luk

Maiki chłopie nie pisz tych opowiastek o żonach, synach bo wiemy ze się nudzisz. Lepiej polataj trochę i klientów ponaganiaj do hotelu.

It’s true

Niektórzy myślą przede wszystkim o tym, jak usunąć komentarze i kto je pisze. Oskarżamy nie mając dowodów i pewności. Dlaczego to robimy? bo za wszelka cenę chcemy dokopać drugiemu. A czy nie warto poprawić warunków pracy? Jeśli pracownicy narzekają to zawsze wpływa na ich motywacje co przekłada się na wyniki finansowe. Wiec zgadzam się z tym, iż zawsze trzeba słuchać a nie oskarżać swoich pracowników.

I am made of lemonade

Chciałbym tylko dodać, że w mym domu syn śpi, gdy wraca ze szkoły, żona pranie pierze a gazeta leży, lecz na dole w sklepie jest coraz lepiej i będzie jeszcze lepiej - kiełbasy coraz więcej.

Colargol

Mój dziadek palił przez całe życie. Gdy miałem około 10 lat moja mama powiedziała mu "jeśli chcesz zobaczyć jak twoje wnuki idą na studia, powinieneś natychmiast rzucić palenie". Łzy napłynęły mu do oczu, gdy uświadomił sobie jaka jest stawka. Rzucił palenie z dnia na dzień. Niestety było za późno, bo trzy lata później zmarł z powodu raka płuc. Byłem strasznie tym zdołowany. Moja matka powiedziała do mnie "Nigdy nie pal. Proszę, nie każ swojej rodzinie przechodzić przez to, przez co my teraz przechodzimy". Oczywiście przyznałem jej rację. Aktualnie mam 28 lat, przez całe swoje życie nie dotknąłem papierosa. I teraz trochę tego żałuje, bo i tak dostałem raka od czytania wpisów na tym forum.

Conan Antycypator

Moi Drodzy, Co się dziś odwaliło, to ja nawet nie! Policjant puka w moje drzwi, ale były zamknięte więc postanowiłem siedzieć cicho, po jakimś czasie znowu puka, ale dalej to olewałem, pukał coraz głośniej i mocniej, ale cały czas siedziałem cicho z nadzieją, że sobie pójdzie. Ale potem zmądrzał i spojrzał przez okno i krzyknął do mnie: -Pan myśli, że jestem głupi? Widzę Pana, niech Pan otworzy drzwi. Odpowiedziałem, że nie ma szans nie wpuszczę Pana do środka. -Ale ja nie chce wejść do środka, Proszę Pana tylko o wyjście z samochodu. I tak to się żyje na tej wsi...????

Stefania

jak jestem w domu rodzinnym i gdzieś wychodzę to mówię - Mamo, wychodzę. A mama zawsze się pyta - A gdzie idziesz? A ja czasem walnę żartem - A na dziewczyny idę, hehehe I mama i reszta obecnych przy rozmowie domowników / gości też się śmieje - Hehehehe I tak śmiejemy się razem a potem ja wychodzę i płaczę po cichu.

Zostaw merytoryczną opinię o Warsaw Plaza Hotel - Warszawa

• Jak się pracuje w Warsaw Plaza Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Warsaw Plaza Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Warsaw Plaza Hotel?

Kandydaci do pracy w Warsaw Plaza Hotel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Warsaw Plaza Hotel
1.4/5 Na podstawie 80 ocen.
  • łączyny 5
    02-820 Warszawa