Warsaw Plaza Hotel

Opinie o Warsaw Plaza Hotel

Majkel Dżekson

Czy pracują w tym hotelu Ukraińcy?

Kkkkk
@Majkel Dżekson 21.11.2017 09:21
Czy pracują w tym hotelu Ukraińcy?

Tak.

Majkel Dżekson
@Kkkkk 28.11.2017 18:10
Tak.

No to macie przerąbane.

Jurek

Wszystkie nowe osoby uciekają stamtąd z krzykiem... przypadek? Nie sadze. Są o wiele lepsze miejsca jeśli chodzi o warunki pracy i wynagrodzenia. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Wiesław
@Jurek 15.11.2017 19:56

A inni pracują, niektórzy nawet długo i nie płaczą w internecie. To nie jest miejsce dla każdego. Wybór w stolicy duży.

Wiadomo

A ja uważam, że najlepsze wyniki pracy osiąga się mając stały, zgrany zespół, gdzie nikt nie musi nikim kierować, bo każdy wie, co ma robić i robi to dobrze, takich ludzi brakuje w WPH, może przez to, że nie zatrzymuje się ich w jakiś zachęcający sposób... hotel na tym traci, lepiej płacić więcej solidnym ludziom niż szukać tanich i byle jakich.. miejsce jest fajne i moim zdaniem godne polecenia, tylko pojawia się frustracja z przeładowania obowiązkami i wrażeniem "niedoceniania", co jest do ogarnięcia

Paulina

@Halinarozumiem, że nie jesteś zadowolona z pracy w Warsaw Plaza Hotel , gdyż jest jej dużo. A czy nie ma szansy na jakąś podwyżkę skoro tyle obowiązków mają pracownicy? Czy wiesz dlaczego atmosfera między działami nie jest dobra?

Halina
@Paulina 05.10.2017 15:56

@Paulina podwyżka podwyżką, ale muszą być ludzie, z którymi można pracować i nimi kierować. To jasne, że lepiej pracuje się z premią, niż bez premii.

Halina

Wszystko było ok, do czasu. To, że trzeba pracować za kilka osób, niestety prawda. Jeżeli pokażesz, że ogarniasz, masz murowane ogarnianie 40 rzeczy w ciągu zmiany. Kasa byłaby ok, gdyby faktycznie dostawało się za te 3 osoby, za które się robi, a nie za 1. ( usunięte przez administratora ) Długo by pisać, ale do myślenia daje, że nikt tu nie chce pracować, albo zwalnia się po tygodniu, dwóch...

Paulina

@Tadam jeśli jakiś post został usunięty, to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Dlatego warto zapoznać się z nim przed pozostawieniem opinii http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Warsaw Plaza Hotel?

Tadam
@Paulina 03.10.2017 11:20

Od jakiegos czasu wszystkie negatywne komentarze ,,naruszaja'' regulamin. Pomimo tego ze nie jest w nich zawartego nic co bylo by sprzeczne z regulaminem serwisu. Sa poprostu niewygodne

Paulina

@John czy powiesz coś więcej? Z czego jesteś najbardziej zadowolony pracując w Warsaw Plaza Hotel? Czy są jakieś benefity pracownicze? Wszelkie informacje będą pomocne dla osób, które będą w przyszłości chciały się zatrudnić w firmie.

John

Pracuję od kilku tygodni i nie narzekam. Jest zniżka na inne hotele tej sieci, fajnie...

Kelner

Mi się podoba, kasa ok, grafik do ustalenia, dobry klimat.

Żenada

Po co sie skarżycie na portalu?! A może poprostu zmieńcie prace ? Nie podoba mi sie -idę do innej i tyle... przez wypisywanie problemów na stronie nic nie zmienicie.

TrueStory
@Żenada 02.09.2017 20:53

Gdyby wszyscy pracownicy tak twierdzili to juz nikt by tam nie pracowal bo to droga krzyzowa-Stacja trzecia

Teodor

Pracowałem tam tuż po otwarciu. Już wtedy hotel nadawał się do remontu! Totalna fuszerka! Za Warmusowej stosunki w pracy były bardzo przyzwoite. Teraz nie wiem, co tam słychać, bo załoga wymieniła się, więc nawet nie mam z kim pogadać.

Zadowolona

Oj nie ładnie panie Piotrze pan mówi prawdę ja tez

Ł

dobra zmiana trwa. szkoda miejsca.

Ala

wygląda na to, że jest co raz gorzej. szkoda - bo miejsce miało ogromny potencjał.

Nie jest zle

Niby są zasady, a tak naprawdę ich nie ma... Jest jak jest... praca przejściowa. Jeżeli chodzi o płace nic nad zwyczajnego... można sie zachaczyc na miesiąc góra dwa. Napewno nie na dłużej, bo poprostu zajeżdżają ludzi. Chyba, ze ktoś nie ma życia osobistego to praca idealna.

Szokkkk

Od siebie moge dodac tylko ze te 12 godzin bez jedzenia. Chyba ze ktos przynosi swoje kanapki bo od hotelu nie mozemy liczyc na sucha bolke

Paulina

@ToJa jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

Paulina

@rew, dlaczego? Powiesz więcej na ten temat?

ToJa
@Paulina 05.04.2017 13:07
@rew, dlaczego? Powiesz więcej na ten temat?

Chocby to ze w ostatnim czasie gina wszystkie negatywne komentarze daje troche do myslenia...

Horacy

Smutne ze znikaja negatywne komentarze dodane w ostatnim miesiacu. Jednak w gastronomi przeplyw info jesy ogromny wiec wszyscy wiedza jak jest.

B.

umowa o pracę jest na najniższą krajową......reszta na zlecenie....co kto lubi.

Fyryfyy

Na niejednej rozmowie bylem i wiekszosc pracodawcow owszem plaze kojarzy ale niestety nie w pozytywnym swietle. Wiec nie wiem czy warto

szef

Hurra !!!! Wreszcie pogonili listonosza ! Ten rudy na niczym się nie znał, otaczał się głupimi harcerzami, co włazili mu w pachę. Warszawa się nie dała. My znamy się na hotelarstwie i ludziach.

Perfekcjonista

Miałem aplikować do Hotelu bo podobno polepszyło się. Jakieś dziwna umowa podstawa najniższa krajowa a druga połowa wynagrodzenia na umowę zlecenie. Myślę, że to kolejny szwindel aby "zamglić" mózg potencjalnym pracownikom. Pójdę do innego hotelu nawet za kilka złoty mniej ale będę miał umowę o pracę. Świadczenia to podstawa. Nie ma problemu z zatrudnieniem w stolicy.Kiedy Oni się przebudzą z letargu ? Podejrzewam - Nigdy.

Lolloo

@diament. Slyszec a doswiadczyc to 2 inne sprawy....

rew

Zdecydowanie odradzam.

name

Jako były pracownik nie polecam! Nowy zarząd zamiast zatrudniać zwalnia i obcina pensje bez wcześniejszej informacji. Dla wszytskich nie polecam, bo poniżają i źle traktują ludzi i nikt nigdy nie poklepie po ramieniu tylko jeszcze obrazi. Uważajcie na wszystko i na wszystkich.

Leo

Ta z rzezni, to dopiero ................ Kobieto, mniej mow wiecej pracuj. Wyjdzie, to wszystkim na dobre.

poprostu

Nowa spółka miala przynieść zmiany na lepsze a jak widac poprawy nie ma. żadnych szans na podwyżkę czy chocby normalna umowe-nie mam tu na mysli smieciowek. Ze o awansie to juz nie wspomne.hotel zatrudnia nie kompetentne osoby bez doswiadczenia ktore nie moga znalezc nic ciekawszego. Ogólny upadek. Zero perspektyw

Marko

Wszystkich obgaduje jak leci, dlatego tak duzo gada. Ale to kwestia czasu i wszyscy sie sami przekonaja.

Uczciwy

Przyszła i robi smród, a przecież jest z rzeźni. Uśmiech od ucha do ucha a z oczu bije wredota. Zastanów się dziewczyno co robisz i do czego to doprowadzi!

Łysy

Do naczelnego lizusa z przeszczepionymi wlosami - uwazaj, i ciebie tez posuną :-)

Gość

Hahaha! Ania Warmus Pavone, na forum też robisz błędy!! Głupoty nie ukryjesz!

adell

Wiedza międzynarodowa - żal. Tam nie było rozmowy tylko wielki krzyk i zastraszanie ludzi. A intrygi królowały i to się nazywa zarządzanie.

recepcjonista

Nowi właściciele, nowy zarząd - a pensji w terminie jak nie było tak nie ma:( nadzieje zaczynają pryskać.....

Najmądrzejszy

Ja też mam nadzieję, że nowi pracodawcy wprowadzą zmiany i wezmą się szczególnie za takich autorów bałwochwalczych postów ( jako osoba powyżej), którzy zamiast zająć się pracą, wychwalają sami siebie w necie, albo siedzą na fajce pod hotelem. Życzliwy

AWP1

zgadzam się w 100% z opinią powyżej. Wreszcie spokój i brak afer.

AWP

Hotel przejety przez nowych wlascicieli, wiec jest nadzieja ze bedzie lepiej. Poprzednia, nieudolna dyrekcja uciekla niczym szczury z tonacego okretu bez slowa pozegnania. To tylko swiadczy o kulturze i o tym miedzynarodowym pseudo doswiadczeniu w kierowaniu ludzmi jakimi na kazdym kroku sie chwalila. Traktowanie ludzi jako potencjalnych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczucie jeden na drugiego, plotki i pomowienia, wywyzszanie kapusiow - to metody kierowania zespolem ludzi przez osobe chwalaca sie miedzynarodowym doswiadczeniem hotelarskim. Dobrze ze sie skonczylo, szkoda ze tak dlugo trwalo.

tosiewytnie

ostro cenzurują...

Ciao

Zal jeden wielki zal

Czeslaw

Przepraszam, ucielo pol wypowiedzi ! Dolaczyl do nas Kierownik restauracji, baru i konferencji

aleksa262

Do tej pory żałuję ,że zrezygnowałam z tej pracy. Było ciężko ,ale atmosfera i ludzie super, pieniądze dobre. Pani Dyrektor wie czego chce. POLECAM!

Edee

Pani Dyrektor Generalna niesamowite doswiadczenie w hotelarstwie. Bardzo asertywna, stanowcza, ale ludzka. Dobrze placi potrafi motywowac pracownikow. Pracownicy niedoswiadczeni otchodza jesli nie znaja branzy hotelarskiej bo dla Pani Dyrektor jakosc uslug i Zadowolony Klient to podstawa. Polecam!

Fric

Zgadzam sie kobieta doswiadczona, konkretna! Niesamowicie asertywna - nie flaki z olejem. Dobrze placi ale wymaga. Jestez zaszczycona pracujac w Warsaw Plaza Hotel

Zik

Super praca, mila atmosfera, dobra kasa - polecam. Dyrektor Generalna super babka konkretna, duza wiedza, miedzynarodowa.

Zostaw opinię o Warsaw Plaza Hotel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsaw Plaza Hotel