Opinie o Warsaw Plaza Hotel w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Warsaw Plaza Hotel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Warsaw Plaza Hotel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warsaw Plaza Hotel w Warszawa

Donosiciel

Serdecznie nie polecam tego czegoś, czego miejscem pracy nazwać nie można. Umowa zlecenie a jak będą mieli takie "widzimisie" to ci ostatniej wypłaty nie wypłacą i co im zrobisz? - Raczej nic bo raczej nikt normalny codziennie nie dokumentuje pobytu w pracy. Nie polecam, nie pozdrawiam.

@Mirosław

Dużo tych godzin obcinają w miesiącu? No niefajne zachowanie :( Jak ogólnie płacą? Bo jednak mimo takich kwiatków, ludzie pracują. Oferują tylko zlecenie? Nie da się zdobyć normalnej uop, gdzie już wszystko musi się zgadzać?

OMG

An kiedy Ci się znudzi wtykania nosa w fałszywe wymyślone sensacje nie sprawdzilas się na stanowisku i Ci żal ale już najwyższa pora odczepienia się od naszego hotelu! Radzimy sobie świetnie dziękujemy za troskę! Dobrze ze za Twojej kadencji się wszystko zgadzało. WM przestań jej wymyślać ploteczki. Dwie starsze kobiety a życiem prawdziwym zająć się niepotrafią:(

Adrian
@Basia

Jak jesteś byłym pracownikiem to wiesz coś niecoś o warunkach zatrudnienia. Jak tu było z rozwojem? Pracownicy mieli szanse na awans? Ciekawi mnie czy zaczynając na niskim stanowisku można się wybić czy raczej stoi się tu w miejscu. Jak oceniasz?

Weszłam w ogłoszenie „ Kelnerka w hotelu 4*” bo widziałam, że niedawno wstawili w lutym i już się wyświetla, że nieaktualne. Tak szybko kogoś by przyjęli? To ciekawe, ile ten cały proces tam trwa. Ja szukam pracy na cito tak naprawdę, ale na co mam teraz odpowiedzieć, chyba że jeszcze jakaś jest rekrutacja.

NieDoszłyPracownik

Dramat! Miałam zostać zatrudniona na stanowisku specjalisty ds. rejestracji. Kierownik recepcji obiecał mi złote góry. Powiedział, że na 100% zostanę zatrudniona i odezwą się za dwa dni w celu dogadania szczegółów i umówienia się na podpisanie umowy. Minął tydzień a nikt do mnie nie zadzwonił. Każda próba kontaktu telefonicznego została odrzucona, aż w końcu mnie zablokowano. W międzyczasie odrzuciłam inną ofertę pracy… ostatecznie zostałam bez niczego. Rozumiem, że pracodawca może zmienić zdanie, ale wystarczyło mnie o tym poinformować.

@NieDoszłyPracownik

To co takiego jeszcze Ci obiecano, oprócz tego, że zostaniesz zatrudniona i, że odzew otrzymasz za dwa dni? Będę tutaj aplikować i chcę wiedzieć, co tutaj jest prawdą, a co nie. proszę o więcej szczegółów...

NieDoszłyPracownik Nowy wpis

Obiecali prowizję, elastyczne godziny pracy, umowę o pracę na czas nieokreślony oraz wynagrodzenie ponad średnią krajową.

To miejsce jest bardzo fajne , bo nowoczesne .Lecz kierownicy i menedżerowie i dyrekcja TRAGEDIA !!! Ja pracowałam jako kelnerka śniadań , moja tzw. przełożona N , zakłamana i fałszywa a już kierownik pan Paweł to(usunięte przez administratora)Kłamie , krzyczy i jest wulgarny ale jak jest w strasznej potrzebie , to zagłaszcze na (usunięte przez administratora) Umowa (usunięte przez administratora), płace jak umowa.Szanowani są pracownicy z agencji bo przecież menadżerowi się to prywatnie opłaca ... im więcej godzin wypracuje agencja tym dla niego lepiej ;) . Jedynie Panie ze śniadań z kuchni bardzo miłe i sympatyczne. Ogólnie nie polecam tego miejsca.Są w Warszawie miejsca gdzie pracownik jest doceniany i szanowany.

W jakich godzinach pracowałaś jako kelnerka śniadań? Co należało do Twoich obowiązków? Nie było szans na umowę o pracę? Tylko na umowę zlecenie dało się tutaj pracować? Ile tak mniej więcej zarabiałaś? Jesteś w stanie podać widełki? Aktualnie poszukuję pracy, więc robię rozeznanie rynku...

pj Nowy wpis

Jak złożyłaś wypowiedzenie na zleceniu w ciągu miesiąca to normalnie wypłacili Ci wynagrodzenie za dni które przepracowałaś?

Jak wygląda rozmowa w Warsaw Plaza Hotel na stanowisko Kelner? Z iloma osobami się rozmawia? 5 lutego pojawiło się ogłoszenie.

Hej, znalazłam w sieci ofertę pracy na stanowisko recepcjonistki. Widzę, że firma proponuje tutaj wynagrodzenie w wysokości od 4000 do 5000 złotych brutto. Co należy zrobić, aby móc zarobić tę górną granicę widełek? ;) firma oczekuje od pracowników dyspozycyjności. Na czy miałaby ona polegać? Czekam na informacje zanim złożę CV

22-32 zł za godzinę brutto na stanowisku recepcjonisty. Macie rację, co co pisali o zleceniówce, ale jednak piszą, że można nie mieć doświadczenia, więc na start w CV to nie do pogardzenia. Mam pytanie o to jakieś wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży. Mowa tu o sprzedaży jakichś gadżetów w recepcji, pamiątek itp. czy poważniejszy temat, wycieczki, usługi?

Gruboskórny l

Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Obiecywanie złotych gór, zawiść zazdrość i większość informacji które zostały opisane w powyższych komentarzach miała odniesienie w tym miejscu pracy. Umowa zlecenie lub jak dobrze wejdziesz w (usunięte przez administratora) dyrektorce (usunięte przez administratora) to może uraczy cię umowa o pracę plus cywilno prawna więc średnio przyjemne praktyki. Atmosfera pracy w każdym z działów jest taka że mozna sobie strzelić w głowę. Ale i tak najgorzej jest na kuchni przez dwóch frajerów Roberta i Sebastiana. Małomiasteczkowi ludzie małomiasteczkowe problemy, kręcenie problemów ze wszystkiego tak bym to skwitował. To miejsce to pułapka. Dobrze radę znajdź sobie inne miejsce pracy

Warsaw Plaza Hotel jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Nocny Audytor. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Donosiciel

Zigi
@Donosiciel

Byłeś świadkiem takiej sytuacji, że pensji nie chcieli wypłacić, czy sam tak miałeś? Dopytuję, bo to poważna sprawa, jak dla mnie. Jeszcze ta umowa zlecenie. Jest szansa z czasem dostać stabilne zatrudnienie? No i pisały tu wcześniej niektóre osoby, że nie ma szans na awans. Dalej tak jest?

Mirosław
@Zigi

Jak by cie kierowniczka Katarzyna prosiła o pomoc przyjść do pracy w sobotę niedziele bo się jej budrzecik posypał to wiedz że za to ci nikt nie zapłaci a jak będziesz chciał policzyć godzinówki które zabrali przed końcem miesiąca twoje własne z twoim podpisem to ci zdjęcia nie wyślą bo zasłaniają się RODO i musisz jechać do biura o ile znajdą .

@Mirosław

OMG

Koniec
@OMG

Wiecie co macie racje!!! Pani Aneta była najgorsza, najgłupsza, najbrzydsza dyrektorka!!! Dobrze, ze się zwolniła chociaż nam ulżyło!!! Życzmy jej aby padła na pysk!!! Przecież wiemy, ze wszyscy ja nienawidzimy i po katach obgadujemy wiec czas jak to napisałaś OMG zakończyć ten epizod. Pani Aneto z okazji zbliżających się świat dużo goryczy i łez!!! Życzy CFI

@OMG

Czy autor jest zdrowy na umyśle? To się leczy kochana :-)

Piotrek
@OMG

Wam w Łodzi to już czacha grzeje! Dwie blondyny tapeciary i plotkary! Aferzystki - dziećmi się zajmijcie bo po galeriach się kręcą!

Wiktoria
@Piotrek

Chyba się trochę zapomnieliście. Przecież na tym forum dyskutuje się na temat aktualnych warunków pracy w Warsaw Plaza Hotel. Wszelkie inne kwestie są tu nieco mniej ważne. Widziałam, iż szukają tam Koordynatora ds. eventów. Czy ktoś z Was powie mi, jak mniej więcej wygląda praca na takim stanowisku? Byłabym wdzięczna za pomoc.

@OMG

Agnieszka weź na luz. Tego luzu potrzebujesz bo jesteś zbyt napięta.

Mateusz
@OMG

Najwięcej zamieszania wprowadzała zakłamana blondyna z Lodzi. Niestety ale braki w wykszatalceniu skutkują brakiem rownowagi emocjinalnej.

Basia

Bo jestem bylym pracownikiem

Adrian
@Basia

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Warsaw Plaza Hotel?

marian

2 lata na zleceniu umowa na miesiąc co miesiąc i urabiają cie że będzie aż przestaniesz pytać

Stefan
@marian

Jak co miesiąc? To jest w ogóle możliwe? I dla kogo to jest wygodne? Bo mam wrażenie, że ani dla pracownika, ani dla pracodawcy...

marian
@Stefan

to sieć hoteli cfi tam jest wszystko możliwe , skupują zadłużone i spłacają je tanią siłą roboczą ,wzięli dotacja za postój od rządu zamykając hotel przed pracownikami zwalniając ich dyscyplinarnie za porzucenie pracy ,kto tak robi?właścicielka cfi ma dwa nazwiska drugie dumne z narodu wyybranego

Jak w Warsaw Plaza Hotel wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zygzak

To kółko wzajemnej adoracji zapomnij o awansie tak po prostu z dobrej pracy

Grażyna

Podpowiedzcie jak firma radzi sobie w czasie pandemii? Miałam zamiar aplikować ale jak zaczęła się pandemia nie ma pewnie szans na pracę??

@Grażyna

podczas pandemi wszystkich zwolnili dyscyplinarnie bo nie przyszli do pracy gdy zamknęli hotel !

Jak się pracuje z ludźmi z Warsaw Plaza Hotel?

Wkurzony były pracownik

Nie polecam pracy u tych (usunięte przez administratora) i złodziei, ta firma powinna upaść w końcu po tym jak potraktowali ludzi w kryzysieb????

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Warsaw Plaza Hotel?

masa

Pracując w Warsaw Plaza w każdym języku nie rozumieją( gdzie moja wypłata i zaległe pieniądze)i nic nie dociera:-)

Ukrainski biznesowy.

masa

Żeby tam ktoś polski dobrze znał to by było dobrze, sama Ukraina co nie potrafiła się dogadać między działami. A angielski? To mieli studenta, który jako jedyny ogarniał temat i dogadywał się w kilku językach.

Jolka

Jak łatwo przychodzi oczernianie firmy. Przecież nikt na siłę nie trzyma w firmie. Pewne jest natomiast jedno, jak dobrze pracujesz to nie narzekasz bo masz super

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Warsaw Plaza Hotel?

masa

Wystarczy że nie upominasz się o zaległe pieniądze ,pracujesz na najniższą krajową reszta na zlecenie lub pod stołem ale i tak cie wymienią jak przejrzysz na oczy i zobaczysz że to co ci obiecali to puste słowa.

@masa

Cala prawda! Jak zgodisz sie pracowac za miske ryzu to dawaj do zespolu. Jeśli jesteś bystry i zobaczysz jakie przekręty robi ta firma to szybko Ciebie usuna z firmy. Poczytaj trochę o tej spolce z łodzi to oczy Ci się otworzą.

Piekna robota

A dostał ktoś z was świadectwo pracy?? Jak pracodawca go nie dał to jest za to kara od 1000zl do 30000zl trzeba się brać za (usunięte przez administratora)bo to co zrobili to przechodzi ludzkie pojęcie, (usunięte przez administratora)każdego i czują się bezkarnie trzeba ukrucic (usunięte przez administratora) grubej i reszcie tych pajaców niedługo możliwe że będzie reportaż na temat tego pięknego hotelu i całej sieci

@Piekna robota

Jestem za tym aby był reportaż ????????Będzie głośno oj będzie

@Piekna robota

Ja nie dostałam świadectwa , telefony milczą , emaile zapomnij aby ktoś odpisał . Żenada - Pani Krystyno - Pani Agnieszko - karma wróci

Tomi

Że tam jeszcze ktoś pracuje, w (usunięte przez administratora)ludzi zrobili dawali dyscyplinarki a ktoś tam się jeszcze zgodził żeby przychodzić jesteście fałszywi i głupi jak osoby które wami zarządzają z góry, pozwalacie się r**chac za grosze gruba dostaje po 8k na miesiąc pani G ponad 10k a wy za grosze robicie dla nich wszystko nie macie honor za grosz hahaha

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Warsaw Plaza Hotel?

Wyjazd do do sądu pracy i do inspekcji pracy , Cfi i Te firmy Wrocławskie to wyjebki

Elooooonia

Tak są wyjazdy ale z firmy jeśli nie chcesz pracować za darmo, być donosicielem sprzedawać koleżanki i kolegów. Zarządzająca AG to plotkara która wieczorami wydawania do pracowników i nastawiam jednych przeciwko drugim(usunięte przez administratora)

Wilczyca

W plazie została nas garstka. Pracujemy za 2 tysiące- robimy wszystko stoimy w recepcji, sprzedany, przygotowujemy posiłki. Nikt z naszej garstki nie jest zadowolony w warunków jakie nam zaproponowała (usunięte przez administratora) . Ale (usunięte przez administratora) babo poczekasz aż Ty się doigrasz za takie traktowanie - jak psów. Jesteśmy zmuszone pracować bo mamy kredyty ale jak tylko znajdziemy pracę niech znajdzie naiwniakow. Dyrektorka w plazie to taki cep ona nie podejmuje żadnej decyzji dzwoni że wszystkim do łodzi ale sama także narzeka na oblude(usunięte przez administratora) Ma jak to mówi dość ludzi którzy głośno krzyczą i nie mają wiedzy na temat zarządzania w hotelach. No cóż ale taka prawda! Bo tu nikt nie ma wiedzy oprócz Kiszczaka którego pogoniła że stanowiska bo jak mówiła brak mu hormonu męskości. Tragedia mówię wam. Hotel nie pracuje w rezumie sanitarnym bo nawet na papier toaletowy ich nie stać.

Zostaw merytoryczną opinię o Warsaw Plaza Hotel - Warszawa

• Jak się pracuje w Warsaw Plaza Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Warsaw Plaza Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Warsaw Plaza Hotel?

Kandydaci do pracy w Warsaw Plaza Hotel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Warsaw Plaza Hotel
1.4/5 Na podstawie 80 ocen.
  • łączyny 5
    02-820 Warszawa