Vacancysoft

Opinie o Vacancysoft

melo

Niestety, kilkumiesięczne opóźnienie z wypłatą wynagrodzenia nie pozostawia złudzeń na happy end. Firma tłumaczy się problemami z uzyskaniem płatności od swoich klientów i bez końca przesuwa termin wypłaty wynagrodzenia.

pawel

Firma ma ogromne opoznienia z wyplata naleznosci za wykonana prace. Siegaja kilku tygodni.

rerere

hej hej, nie wiem czy widzieliście ale teraz w firmie Vacancysoft szukają pracowników na kilka stanowisk na przyklad Data Entry Operator/Internet Researcher

Zostaw opinię o Vacancysoft - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vacancysoft