DG Consultis

Lublin

Opinie o DG Consultis

Natalia

Czy jako firma doradcza - DG Consultis zatrudnia tylko konkretnych pracowników? Jakie stanowiska funkcjonują w firmie - czy są też stanowiska typowo administracyjne? Osoby, które nie są specjalistami w jakiejś dziedzinie, ale które chcą znaleźć tu zatrudnienie, na pewno zastanawiaj się, jak faktycznie to wygląda.

Natalia

@Las gdzie w takim razie powinni forumowicze szukający ofert pracy z Lublina poszukiwać ogłoszeń o pracy z DG Consultis? To bardzo ważna informacja, która pomoże wielu osobom w podjęciu ważnych decyzji zawodowych.

Las

DG Consultis poszukuje do pracy, nie ma ogłoszenia chyba teraz, ale wiem, że szukają, proponuje jeśli się nimi interesujecie w jakiś sposób tym zająć.

Zostaw opinię o DG Consultis - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DG Consultis