Human Solutions Sp.j. E. Borowska E.Pytlak

Opinie o Human Solutions Sp.j. E. Borowska E.Pytlak

Iwona

@ty_jarozumiem, że nie miałeś najlepszych wrażeń z procesu rekrutacyjnego w Human Solutions. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda współpraca z firmą oraz o tym jakie doświadczenia miały inne osoby. Takie informacje mogą być cenne dla osób, które teraz myślą nad znalezieniem agencji pracy wartej polecenia.

ty_ja

Firma prowadzona przez jakieś dwie amatorki. Nie nadają się ani do rekrutowania pracowników, ani tym bardziej do prowadzenia firmy. Rozmowa rekrutacyjna bardzo nieprofesjonalna, zero kontaktu wzrokowego, pani siedziała ciągle z nosem w notatniku. Musiała notować wszystko co mówiłam, bo nie potrafiła czegokolwiek zapamiętać. A najlepsze jest to, że obiecują odpowiedź w ciągu tygodnia, a nie dają jej po dwóch miesiącach. Wiadomo, że na nią nie czekam, ale jeśli firma rekrutująca się do czegoś zobowiązuje, to należałoby się z tego wywiązać, bo takie sytuacje pokazują ją w bardzo złym świetle. Świadczy to tylko o lenistwie tych dwóch pań właścicielek i ich podejściu do ludzi, bo nie sądzę, żeby były aż tak zawalone robotą. Nie polecam! Dno!

dfdf

Ciekawa firma z atrakcyjną ofertą zatrudnienia w wielu miastach w Polsce. Możliwość rozwoju i ciekawymi zarobkami. @karolina kasztan nie widać ofert bo ludziom podoba się tam praca,ale zawsze można próbować wysyłając swoje CV na email.

Zostaw opinię o Human Solutions Sp.j. E. Borowska E.Pytlak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Human Solutions Sp.j. E. Borowska E.Pytlak