Lkk Sp. z o.o.

Poznań

Lkk Sp. z o.o.

Opinie o Lkk Sp. z o.o.

Joanna

Jak wygląda rekrutacja prowadzona przez LKK? Na stronie internetowej firmy jest naprawdę wiele ofert pracy podzielonych na szczeble zarządzania i obszary tematyczne. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pojawia się więc pytanie - jak na taką rozmowę rekrutacyjną dobrze się przygotować?

Joanna

Pracujesz w LKK? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy. Na jakie benefity mogą liczyć jej pracownicy? Co uważasz za największy plus swojej pracy?

miłosz

firma LKK aktualnie poszukuje na stanowisko specjalista ds. zakupów @elemik. Wymagają biegle znajomości języka angielskiego i jednego z tej grupy (j.niemiecki, litewski, holenderski, włoski, czeski, portugalski, hiszpański, węgierski, słowacki)

Zostaw opinię o Lkk Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lkk Sp. z o.o.