GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.

Iwona Nowy wpis
Kandydat

Akurat udało mi się trafić na ofertę pracy Kupiec operacyjny, potrzebuję tylko żeby ktoś mi powiedział o paru rzeczach, ten kto zna pracodawcę. W wymogach podają doświadczenie. A co to jest za poziom pracy (senior?) i jak bardzo doświadczonych ludzi szukają? Czy praktyki na studiach się wliczają w to doświadczenie?

Procownik Nowy wpis
Pracownik

Żałosna firma!!! Dzielenie ludzi na lepszych i gorszych. Jedni się zatruwają oparami, męczą oczy od braku oświetlenia a w miejscu gdzie nie ma żadnej produkcji jest cały potrzeby sprzęt... Wiecznie słyszy się że kierownik nie ma na nic kasy a nowe maszyny CNC czy frezarki wlatują tutaj hurtem... Obłuda jak cholera! Firma przyszłości cały czas się słyszy, a takich podstaw do zapewnienia warunków pracy leży i kwiczy. Hala nowa niesamowita jak cholera, tylko co z tego jak zimą jest zimno a latem topimy się w ciuchach roboczych. Brak klimatyzacji już nie mówię o ciepleniu w czasie mrozów. W biurze ludzi tam od cholery a połowa niewiadomo od czego jest.... Firma jest bardzo źle zarządzana i jestem prawie że pewien że pieniądze które mają iść na zapewnienie warunków dla pracowników leci do kieszeni tego kto nimi zarządza. Jeżeli szanujecie swoje zdrowie i godność odradzam aplikowania do tej żałosnej firmy ,, przyszłości "

Mleko Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Procownik

Myślisz durniu,że maszyny są ot tak?! Są plany inwestycyjne,plany produkcyjne, plany przeniesienia produkcji z niemiec,lepszych płac.... Gea global ustala budżety (usunięte przez administratora) Za twoją g....ą pracę tego nie ma! Tylko dej i dej a program na maszynę pozostaje w sferze marzeń do odczytania nie mówiąc o pisaniu go!

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, Pojawiło się ogłoszenie na mechanika w dziale UR. Wiem że stawki są negocjowane indywidualnie i nie o to chciałem zapytać. Interesuje mnie atmosfera w dziale UR jak wygląda zaplecze warsztatu wyposażenie warsztatu itp. Czy jest magazyn części zamiennych i najważniejsze relacje z bezpośrednim przełożony są na dobrym poziomie?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

A coś więcej o pracy w tym dziale ? Szef szefem ale interesują mnie też inne warunki pracy.

Ur Nowy wpis
Pracownik
@Kandydat

Szef wprowadził narzędzia pracy, nareszcie po latach są części . Praca poukładana wiadomo laserowi się nie spodoba. Ktoś kto chce się rozwijać są możliwości.

Argon
Pracownik

Stawki w GEA nawet OK. Są powyżej normy. Dodatkowo zrobili stanowisko Expert, które ma tylko jedną osoba na hali. Spawacz, który wszystko ogarnia , naprawia zpierdzielone sztuki, ustawia spawarki ... Jest (usunięte przez administratora) Żyje w nadziei, że osiągnie stawkę maksymalną. Prosi o nowe spawarki, w końcu firma przyszłości , a spawarki z 2011. Wymagają wiele czego się uzyskać nie da. Wolą kasę wydać na utrzymanie nierobów z wdrożeń. Niż dać na nowe wyposażenie. Lepiej trzymać polaczków i Ukraińców. Za stawkę starszego spawacza. Gdzie oni w ogóle nie pchają produkcji. Na nich robią ludzie z działu laterne. A oni siedzą w kącie i walą w ciula. A inni na nich (usunięte przez administratora) Mają nowe sprzęty, spawarki i automaty. A linia która pcha produkcję jedzie na starych szrotach. Brawo za pomysłowość i genialność firmy u GEJa ...

4
Zofia

Nikt tego nie pilnuje? A stawki mają takie same jak ci, którzy sie nie obijają czy mniejsze?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko IT Operations Manager. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Bobi
Pracownik

Koledzy narzekacze - idźcie z wymówieniem do HR i dostaniecie podwyszzzkee i szacunek i nawet MP będzie wam Cześć mówił na hali przez 2 tygodnie.

Pytanko mam
Pracownik
 Pytanie
@Bobi

Czyli jak pójdę z wypowiedzeniem, to dostanę podwyżkę, żebym się nie zwolnił? Czy może nam wszystkim podniosą stawki? Bo to grubo nie fair, żeby dostać extra kasę tylko za to, że chce się zwolnić.... Ale to może być też spoko sposób na podwyżkę, hehe.

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie

Witajcie, Widzę, że pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Asystenta Zarządu, takie, jak kilka miesięcy temu. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć więcej o tym stanowisku? Zwolniło się, bo poprzednik awansował, czy może praca jest nieadekwatna do zarobków?

Skocz
Pracownik
@Kandydatka

Jest na tym stanowisko przemiła pani- ciepła, empatyczna i bardzo uczynna. Niestety w korporacji przetrwają tylko korposzcsury i korpokaraluchy... Rekomendacja na ten stołek - Helga z RFNu Tu zarobki są adekwatne do pracy - praca do (usunięte przez administratora) tak samo jak i zarobki...

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie
@Skocz

@Skocz Czyli rozumiem, że stanowisko się zwalnia nie z powodu awansu lub zmiany działu, to niezbyt dobry znak... Ciekawi mnie, czy to kwestia trudnego przełożonego bądź przełożonej, czy może wymagają pracy po godzinach albo dyspozycyjności w czasie wolnym? Albo to takie stanowisko "popychadło", którego inni pracownicy nie szanują?

Danuta
@Kandydatka

Mnie też właśnie interesuje szansa na awans w firmie. Bo szukają obecnie pracownika jako Inżynier zapewnienia jakości z językiem niemieckim. I interesuje mnie czy tutaj można jakoś piąć się dalej? awansować?

Trever
Były pracownik
@Kandydatka

Bajzel jest w tej firmie a wymagania że fiu fiu. Firma źle zarządzana. W zasadzie nie zarządzana

1
Kandydatka
Kandydat
@Trever

Dziękuję Wam za opinie, nie jest to fajna perspektywa. Nie ma co się pchać w takie środowisko...

Bożena
@Trever

To jak w takim razie ta firma nadal funkcjonuje? Serio jest aż tak źle? Czyli mówisz, że lepiej nie brać udziału w rekrutacji na Asystentkę Zarządu? Kurczę, ja mam mieszane uczucia, kusi mnie żeby samej spróbować...

Ludek
Pracownik
@Bożena

Próbuj. Z wiekiem czlowiek zdaje sobie dopiero sprawę że jedyną rzeczą jakiej nie da się kupić to czas. Jeśli masz go dużo i możesz go zmarnować to aplikuj.

TIG
Pracownik
 Pytanie
@Trever

A kto tu tak naprawdę rządzi? Nikt …. Samowola budowlana koszalińska…. Czekać tylko kiedy Niemiec ostatnie światła pogasi ….

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Kocborów
Kandydat
 Pytanie

A coś konkretniej? Tak lakonicznie za wiele nie mówi.

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Jakie są zarobki na produkcji?

Lary
Pracownik
@Pytanie

Między 2.500 a 49.000 - w zależności od stanowiska

Ilona
@Lary

No rozbieżność spora. Na którym ze stanowisk zarobi się tu najmniej a na którym najwięcej?

Koks
Kandydat
 Pytanie
@Ilona

A tam jest jako szlifierz czy coś i jakie zarobki są ile na godzinę dają na rękę i są nadgodziny ? Jak są to po ile godzin można pracować i czy sobota jest pracująca i ile premii się dostaje przeważnie ?

1
James Bond
Kandydat
 Pytanie
@Koks

Hahahahaha przecież to jakiś żart, po co aplikować na szlifierza skoro w Niemczech zarobisz na tym stanowisku dwa razy tyle. Oferuje kursy językowe także zapraszam jak coś. Również kierownik Kudłaty Bugsy Siegel powinien się podszkolić w językach obcych. Ktoś może wie jakie są zarobki w dziale HR?

Argon
Pracownik
@Koks

Na premie nie licz. Cały czas ucinają. Zarobki słabe, szlifierzy tu raczej nie ma. Są ślusarze ale marny pieniądz mają. Nadgodzin max 32 w miesiącu. Soboty płacone setki

Argon
Pracownik
 Pytanie
@James Bond

A Ty dopiero niby żeś tu pracował. Pierw wielkie próby do zatrudnienia się w firmie. Później rzekomo wszystkich znasz, bronisz kierownika MP. Następnie jedziesz na niego bo coś nie pyło, pewnie znudziło mu się twoje jechanie zębami po elektrodzie w spodniach. Później znowu, że się starasz o zatrudnienie. Ciekawe jak się można starać jak oni biorą każdego co się zgłosi z ulicy. Na maszynach tzn. na tokarkach robią fryzjerzy bez pojęcia o toczeniu praktycznym jak i teoretycznym. Którzy non toper coś spier... dolą . A Ty się nie możesz dostać do takiej zajeb..istej firmy?! Bo co? Bo siedzisz w biurze , w tej właśnie firmie i piszesz głupoty, mieszając się we własnych słowach , bo Ci zapłacili super za podbijanie pozytywnymi ocenami, żeby te buce bez pojęcia o spawaniu i toczeniu nie spuścili się przed szwabami ?! W końcu Niemcy się zczają i sprawdzą przychody i odchody finansów firmowych. Na razie jest szopka, wynajęcie samochodów elektrycznych czy robota sprzątającego, wmawiając Niemcom, że to własnościowe. Ciekawe co wpisali w faktury i jak przemycili ,,zakupione samochody elektryczne'' których nie ma! Gdzie są premie? Co z tymi pieniędzmi co kradną, ucinając pracownikom to co się należy?! (usunięte przez administratora) Karma wraca ! A wy spadniecie że stołków szybciej niż tam zasiadł każdy z was!

James Bond
Kandydat
@Argon

Zwykły z Ciebie(usunięte przez administratora) W pracy się pracuje, a nie zajmuje głupimi komentarzami tak jak Ty to robisz bo jesteś zakompleksiony i zwykłą (usunięte przez administratora)która nie umie nawet dojść do porozumienia z kierownictwem. Gdyby brali wszystkich z ulicy to już dawno bym w tej firmie pracował ale prawda jest taka że byle baran moze dostać się na produkcję, natomiast na etat w biurze trzeba czekać. Faktury się zgadzają i Niemcy prowadzą firmę rzetelnie. Kierownik Bugsy Siegel widocznie więcej czasu spędza u dziewczyn z HR niż na nadzorowaniu pracy na produkcji. Słabo pracujesz i motasz się w niewiedzy bo nie wiedząc jak wybrnąć z sytuacji stosujesz teksty na poziomie przedszkolaka. Dajcie mi kierownika to ja zaprowadzę u was porządek bo póki co praca stoi w miejscu a Ty nie robisz nic zeby sam się zmotywować do pracy. Proponuje zastanowić się trochę nad tym co piszesz bo widzę że gimbusek z Ciebie co nosa zadziera.

Argon
Pracownik
@James Bond

W ch. Byłeś ch. Widziałeś lacho-ciągu. Taki z Ciebie kozak i znawca firmy. Ch. Wiesz jeśli tutaj nie pracujesz. I po ch. Się wypowiadasz jak nie znasz sytuacji w firmie baranie . A kierownikowi to możesz strzelić lache co najwyżej

SpySam
Pracownik

A ile jemu można dać czasu że wytrzyma.. jak Bugsy pracuje na pełny zegar ... Na której zmianie jestem - nocka, rano południe mijam się z nim na hali .. w poprzedniej firmie też mieliśmy takiego misjonarza co robił 24/7 a jak się zwolnił po 5 latach bo mu się rodzina przez to rozwaliła to zatrudnili 3 managerów na jego miejsce...

Turek
Pracownik
@SpySam

I nikt mu nawet dziekuje nie powie. Marnuje sie w tej firmie. Zobaczyli że ora to mu tylko dokładają.

Łysy
Były pracownik

Doszły wieści z daleka że przyszedł czas na ścinanie głów w koronie- pierwsza jakościowa już stygnie we wiadrze. Polecą jeszcze 4 - bo tyle jest w planie. I tylko HR się cieszy bo nie musi nikogo szukać na ich miejsce - docelowi panowie z Niemiec są już w drodze. A miało być tak pięknie

Wesoły
Były pracownik
 Pytanie
@Łysy

A co się stało że głowy spadają?

Pracowniczka
Pracownik
@Wesoły

Dzieje się źle... Niestety Bugsy w maju a Bugsy dziś to dwie różne osoby - kolega technolog mówi wprost, że jest on do końca roku, i .... Oceńcie sami jak to wygląda..

Olie
Pracownik
 Pytanie
@Pracowniczka

A kto pod MP zagrzał dłużej miejsca ??????

Kudłaty braty
Były pracownik
@Olie

Bezsensu to pytanie. Współpraca na wysokim poziomie. Zawsze Za. 3ba rozmawiać, a nie czaić się i czekać aż ktoś się domyśli.

Haha
Były pracownik
@Olie

No MP słaby jest.

Niedoinformowany
Pracownik
 Pytanie

A co jest z premią na święta?

Pytajnik nie błądzi
Kandydat
 Pytanie

To prawda że w gea pracują parchy?

2
Pracownik
Pracownik
@Pytajnik nie błądzi

Od momentu kiedy cię wywalili z roboty już nie... Ale tak masz rację - wcześniej tak.

PPP...
Pracownik
 Pytanie

Praca fajna. W ostatnim kwartale uciekło tylko nieco ponad 10-pracowników z produkcji a do końca listopada następnych +2 doświadczonych ucieka z tego cyrku, już złożyli wypowiedzenia. Wentylacja na produkcji....a co to takiego ??? nie ma takiej, motywacja do pracy ????, patrzą tylko jak zabrać ci premię i myślą że to motywacja do lepszej pracy, same wymagania a nic poza tym. Za październik zabrali wszystkim premie, odpowiedzialność zbiorowa a to wymysł rudego dyrektorka M. Parametry na maszynach precyzyjnych cnc od lat ustawia się na papierek, to w GEA tzw. przyrząd precyzyjnych pomiarów. Firma już ponad 3-miesiąc załatwia pracownikom butelki zamykane wielokrotnego użytku, aby było w co nabierać wodę do picia, pracuję tu sporo lat i to co się dzieje obecnie to brak poszanowania pracownika, premia zbiorowa i brak pomocy ze strony zwierzchniczej. Podwyżki to są ale nie wynagrodzenia tylko wymagań, wymagań i wymagań co do pracy. Przydał by się sanepid i pip do kontroli to zamknęli by ten bajzel tym bardziej że z maszyn cnc nie ma żadnego wyciągu i operatorzy trują się oparami chłodziwa a rudy dyrektor M. ma to w dużym poważaniu. Wchodząc na halę czuć smród oparów od samego początku. To na tyle a ja składam wymówienie po nowym roku, już dogadałem się z nowym zakładem pracy zaś oni niech zatrudniają dalej ogrodników, sklepikarzy i murarzy do obsługi precyzyjnych maszyn. Ta firma na dzień dzisiejszy to jedna z najgorszych w Koszalinie a kiedyś jak wspomnę była najlepiej płatną w branży no ale to zostały tylko dobre wspomnienia, rzeczywistość obecna to dno...

James Bond
Kandydat
 Pytanie
@PPP...

No faktycznie fajna praca, zwłaszcza ze wszyscy uciekają jak z płonącej stodoły... Kierownik Kudłaty Bugsy Siegel to jeszcze tam pracuje?

HiTech
Pracownik
 Pytanie
@James Bond

Bugsy jest - po co pytasz ?

Olie
Pracownik
 Pytanie
@James Bond

Ty go znasz ? Po co pytasz ?

Bolo
Pracownik
@James Bond

Bugsy to bardzo ciekawa postać GEA - zastanawia mnie skąd ta ksywa - Bond wyjaśnij o co kaman

Ludek
Były pracownik
@PPP...

Nie tragizuj.

anonimowy
Kandydat
@Bolo

do Bolo: Cześć ja tutaj nie chce się długo rozwodzić, wyjaśniłem wszystkim skąd wzieła się ksywka dla Daniela Bugsy Siegel.

Frezer
Pracownik

W gea robie juz parę lat. I robi się coraz gorzej. Po przeniesieniu na nową hale zaczyna się robić (usunięte przez administratora) Wszędzie kamery i dodają kolejne papierzyska do wypełnienia dlaczego maszyna stała i nie pracowała. Robi się coraz gorzej. Taki espersen tylko zamiast ryby robi sie na cnc. Nie polecam bo będzie tylko gorzej.

Ilona
@Frezer

No biurokracja może być uwłaczająca ale w sumie to dlaczego maszyny mają przestoje tutaj? Ciekawa jestem natomiast czy skoro pracujesz już tu tyle lat to otrzymywałeś odpowiednie podwyżki za ten staż?

James Bond
Kandydat
@Frezer

Skoro wszyscy włączyli się w aktywną dyskusję to też chciałbym coś powiedzieć. Byłem u nich na rozmowie i firma po prostu super, ochroniarz mi powiedział że firma fajna i warto w niej pracować. Bardzo fajne dziewczyny tam pracują. Poznalem tez trochę kierowniczki... zamierzam przyjść do nich do pracy! Jest podobno duzy pressing sporo dokumentacji ale w biurze fajne projekty sa i ciekawa atmosfera. Dobrze płacą.

1
Zapluty karzeł reakcji
Były pracownik
 Pytanie

Od którego pana tak ślicznie pachnie na hali? aż siurek się podnosi się

Wery
Pracownik
@Zapluty karzeł reakcji

Ok

DawnoWgea
Pracownik

Niestety musiałem opuścić GEA, ale lekcje jakie tam dostałem to moje. Liczenie na siebie nie działa, korpo to gra zespołowa, wiedza i kompetencje muszą iść w parze z poprawnością polityczną firmy, bycie celebrytą działa chwilę a w czasie pożaru firmy nie ważne kto wygrywa a ważne kto przetrwa - to te hasła które się nauczyłem. Bugsy ma czarny pas w tej federacji stąd takie zainteresowanie jego osobą. Życzmy jemu ( Danielo delavega ) i całej GEA teem dużo szczęścia!! - bo na Tytaniku ludzie mieli kasę, zdrowie, karierę i tylko im SZCZĘŚCIA brakowało.

James Bond
Kandydat
 Pytanie
@DawnoWgea

Chcesz powiedzieć że Bugsy ma czarny pas federacji MMA czy to magister karateka samouk? Kudłaty Bugsy to zwykły kierownik od ktorego unosi się para zapachów z Sephory. Wesoło tu na tym forum dlatego lubię tu pisać. W GEA podobno jest spoko za duzo teorii spiskowych i legend ale jak przezyles firmę to spoko. A na jakim stanowisku byłes?

Lolipop
Pracownik

@jam chce odwrócić uwage od tych prawdziwych nie professionalych i nie ludzkich rzeczy - metoda jak w polityce hehehe bęc. Ryba psuje się od głowy, zawsze. Początek smrodku (usunięte przez administratora)

NieWiem
Pracownik
@Lolipop

Tu jest zepsucie ani od głowy ani od ogona … tu jak by woda była zatruta. Pracownicy są zapracowani i przeciążenie, MP pilnuje roboty i słupków (bo od tego jest), Bugsy jest w 7 miejscach na raz 24/7/365 a mimo to orkiestra nie gra lub z fałszem takim że uszy więdną. Każdy nie zależnie od stołka ma te same bóle : przeciążenie, niedocenienie, niezrozumienie, oni winni, oni nie wiedzą, Oni sie nie znają a gadają Albo woda zatruta tutaj albo jakieś ryby śnięte są co udają rekiny:…

Jak to
Były pracownik
 Pytanie
@NieWiem

Mówisz o rządzeniu (nie Zarzadzaniu) produkcją. Co z rządzeniem firemką przez ... irysy ? Woda ta sama wszędzie.

Ludek
Pracownik
@Jak to

Był przez moment taki ogarnięty gość na czarnej stali. Lysy taki. Ale zawinął żagiel. MP to mogły się od niego uczyć podejscia do ludzi.

Jak to
Pracownik
@Ludek

Faktycznie. Przyszedł na Projekt Managera a został brygadzistą - taki los numeros. Robił super robotę własnymi rękami. Chyba z 2 miechy i zawinął się bo pewnie zajażył co się dzieje. Ci co idą za ludźmi to spadają z ... przyszłości w przeszłość.

Pracowity
Pracownik

To jest na 100 procent komentarz Łysego - łysy właśnie tak się wypowiadał jak miał problem z obsługą wysokościomierza przy pomiarze średnicy wewnętrznej korpusa - gadał wtedy podobnym tonem. Naprawdę zabawny facet.

Pan rysiek
Pracownik
@Pracowity

Dobry kit nie jest zły. Widać że ty się nie znasz. Wysokościomierzem średnice chcesz mierzyć. Łysy na to by nie wpadł. Mogłeś mu pokazać jak to się robi.

Pan i Pani
Pracownik
@Pan rysiek

Dziś produkcja na max na produkcyjnym gow e ;D

@Pan rysiek
Pracownik
@Pan i Pani

nie wiem o co chodzi. ja łysego lubiłem. Normalnie przyszedł pogadał, robić trzeba wszędzie, on się nie woził i był konkretny. Sam bylem świadkiem jak w ostatni dzien szef szefów GEA przyszedł i przekonywał go na hali żeby został. Przynajmniej załatwił żurawia żeby nie dźwigać detali po 50kg do włożenia do tokarki.

Matylda
Pracownik
@@Pan rysiek

Teraz własnie Łysy na forum szaleje i sam się chwali - koleś idź sobie. Nie pracujesz tu, nie twoja już to brocha. Było śmiesznie z tobą ale się już skończyło. Chyba że cię już z kolejnej firmy wymiatają i chcesz wrócić. Gregory wyślij CV to cię może weźmą ponownie - przez to forum niczego nie osiągniesz. Łysy albo wbijasz do firmy albo idź sobie...

Pan rysiek
Pracownik
@Matylda

Juz go widzę jak stoi pod bramą z CV:)

Pracownik
Pracownik

Dodam że pracuję również w tej firmie i powiem że wymyślają tylko kary i jak (usunięte przez administratora) pracownika. Jako że pracuję tu ze wspaniałą załogą operatorów, spawaczy i monterów to zacząłem rozglądać się za inną firmą gdzie jest normalnie i dają pracownikowi pracować a nie udupiają jego na każdym kroku, nawet jeżeli miałbym stracić 100- 200zł miesięcznie...Spokojna praca jest tego warta. Podwyżka którą obiecują od czerwca już w tym roku nie będzie no i łysy prezes z Gdańska zapowiedział zabranie do końca roku reszty premii...Inne firmy dawały podwyżki nawet inflacyjne a tutaj zabierali premie za jakieś durne słupki i debilne wyliczenia...Niemców właścicieli to na papierze wystawili do wiatru a rzeczywistość jak jest to ukryli...w sumie produkcja do tyłu a na słupkach do przodu, ciekawe kiedy załapią Niemiaszki że ich cały czas (usunięte przez administratora) prezesik razem z MP...Atmosfera zagęszcza się bardzo szybko a już widać w kolejce po doświadczonych pracowników inne firmy z tej branży, bez trudu wyłapią najlepsze kąski a w GEA zostaną jak poprzednik napisał parę dni temu rolnicy i piekarze wszak to firma ekologicznej produkcji...Po nowym roku jak słychać Ukraińcy uciekają do Łodzi bo dużo lepiej płacą a i do domu będą mieli bliżej a już tam pracują inni z GEA. Polscy fachowcy po cichutku, powoli też dadzą dyla tylko ci od słupków zostaną i sprzątaczki. Braki fachowców już widać ze względu stawiania spawaczy do obsługi maszyn CNC...Idę napić się lemoniady do jakiegoś lokalu dla poprawienia humoru :)

Argon
Pracownik
 Problem
@Pracownik

No my wiemy że premia ma być zwrócona za poprzedni miesiąc jak dobrze pójdzie w dracosie. A tu proszę okazuje się że nas dyma.ją na każdym kroku

Łoł
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Nowy.ładzik, dobra zmiana i będą nowi na pokładzie bo czas promocji trwa - gdzież odeszli operatorzy, brygadziści, technolodzy, kierownik, dyrektorzy ? Taki potencjał, taki ładny nowy duży zakład i odejścia ?

Espadre
Pracownik

W GEA to wylęgarnia (usunięte przez administratora) jest nie radze tam iść.

James Bond
Kandydat
@Espadre

Ja się na razie nie zamierzam wypowiadać, trzeba po prostu pracować. znać swoje miejsce w szeregu i wywiązywać się z obowiązków. Jak mnie kiedyś przyjmą do tej pracy to się wypowiem, chociaz slyszałem tez wiele pozytywnych opinii na temat firmy GEA.

Argon
Pracownik

Ło chwilę mnie nie było a tu już oceny 3.3 ktoś to ładnie nabija. Już całkiem nie mają co robić w biurze.. Niech się za wyciągi na hali wezmą bo siwucha , aż siekierę można zawiesić

James Bond
Kandydat
@Argon

To jesteś z informacjami nie na czasie bo ja np. podbiłem firmie pełne 7 gwiazdek bo w GEA po prostu fajnie się pracuje a po drugie w biurze też się ciężko haruje. Trzymam zarówno stronę biura jak i produkcji. Od wyciągów powinna być jedna osoba wyznaczona a nie że siedzicie i czekacie jak na objawienie. Sporo legend o tym kierowniku slyszałem ktore sa nieprawdą facet zadbany i pachnie douglasem od niego. Kurczę spoko firma ta GEA.

Mateusz
Pracownik
@James Bond

Mi sie wydaje że to jeden z pracowników pisze te komentarze na zlecenie petów z góry(kadr itp.). Albo po prostu dziewczynkom z kadr się nudzi haha.

Argon
Pracownik
 Pytanie
@James Bond

O czym ty gadasz inteligencie ? Chodzi o wyciągi przemysłowe inaczej odciąg spawalniczy żeby nie wdychać (usunięte przez administratora) ze spawalni i z maszyn toczących. Widać kogo zatrudniają masakraa

James Bond
Kandydat
@Argon

Znalazł się inteligencik na produkcji. widocznie zaniedbujecie przepisy BHP kocmołuchy jedne. a ten cały kierownik co inwestuje w perfumy z Sephory i chodzi jak model na wybiegu to typowy nadzorca systemu pracy i pozniej melduje Górze ze zle pracujecie, takze Panowie w pracy się pracuje a nie pisze bzdury. Kierownik od technologów to flirciarz i playboy, dupy w biurze podrywa. Typowy Bugsy.

Argon
Pracownik
@James Bond

Dopiero taki fajny był według Ciebie. A teraz mu (usunięte przez administratora) myjesz ... Chyba Ci flircik właśnie nie pyknął i teraz żale wylewasz... Przykro szukaj bolca gdzie indziej.

James Bond
Kandydat
@Argon

Wybacz, ale reprezentujesz dla mnie zbyt niski poziom, żeby angażować się z Tobą w dalsze dyskusje. Od razu widać, że zatrudnili Cię po znajomości i grasz rolę, a tak naprawdę słoma z butów Ci wystaje. Kierownika nie znam prywatnie ale z waszego wiejskiego bełkotu na tym forum wynika że to typowy Johnny Bravo. ale wieśniak z Ciebie ze stodoły nawet nie umiesz się zachować. To już dziewczyny z działu HR są lepiej wychowane od Ciebie hahaha. Jarmark u was w tej pracy.

Argon
Pracownik
 Pytanie
@James Bond

Mnie tam węgiel z butów wystaje. Stać mnie na niego :⁠-⁠D a tak w ogóle to widzę, że Ci pocisnęło po ambicji i skończyły Ci się wiązanki. Słaby zawodnik z Ciebie . Buraczyna nie samowita. Jak długo myślałeś/aś nad tym komentarzem ?

atakmialobycdobrze
Pracownik
 Pytanie
@James Bond

No mordo przeciez tak wychwalałeś że o mało to nie zrobiłeś pałki niemiaszkowi za pozycje w gea a teraz co się stało skąd to zwątpienie? musisz iść i walczyć xD

James Bond
Kandydat
 Pytanie
@Argon

Daj spokój, teatr u was w pracy. Chciałbym pracować w dziale HR. Macie jakieś szkolenia w tej firmie? GEA to firma z niemieckim kapitałem wiec pracować warto. jak tam wasz kierownik flamingo Danielo Bugsy Siegel? hahaha

Olie
Pracownik
@James Bond

@JamesBond - wymień lepszych kiero od Kudłatego (usunięte przez administratora) - pochwal się na ile znasz tą firmę...

James Bond
Kandydat
@Olie

Niczym się nie zamierzam chwalić, niech mnie najpierw zatrudnią w firmie. Mogę pracować jako asystent Kudłatego Bugsy Siegela. Wolę wystartować ze skromną postawą ale dać z siebie wszystko w pracy. Trochę o firmie poczytałem, dużo się u was wymaga ale robotka fajna.

Olie
Pracownik
@James Bond

Sądzę że kudłaty wolałby asystentkę... Bond idź sobie....

Ondere
Pracownik
 Pytanie

Gea Koszalin - chcesz podwyżkę i szacunek w firmie? Rzuć papierami - dostaniesz to od razu bez mrugnięcia oka ... Lojalni i dobrzy pracownicy siedzą cicho i dostają baty a jak rzucają papierami to już tylko wtedy gdy się przelało i są dogadani z nowym zakładem i nie zatrzyma ich nikt i nic....

James Bond
Kandydat
 Pytanie

GEA to bez wątpienia jedna z najlepszych firm w Koszalinie. Złożyłem już papiery i nie mogę się doczekać zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną:) Chce mieć tą pracę. Osoby które pracują chciałbym się spytać ponownie jakie są stanowiska, zarobki oraz czy w firmie panuje koleżeńska atmosfera?

Borewicz
Pracownik
@James Bond

Super atmosfera jest ze się wszyscy za pośladki trzymają. A tak serio to wszyscy od tej firmy spi.... jak najdalej. Nie pozdrawiam bo wiem że to pisze jakiś (usunięte przez administratora) z HR aby podbijać gwiazdki na Google. Perfidne frajerskie sztuczki. Czaisz się już parę tygodni na tą rozmowę. Jak rąk do sr... no wiadomo o co cho.

James Bond
Kandydat
@Borewicz

hahahaha ale teraz pojechałeś jak menel po bandzie. No przecież ktoś z was pisał ze do GEA przyjmuja ludzi chetnych do pracy i gwiazdy:) Więc wszystko się zgadza, wazne zeby kasa była ok i kierownictwo w porządku. Nie czaję się tylko muszę czekać aż się odezwą.

Ilona

No ale rozliczanie tych premii chyba nie powinno być aż na tyle problematyczne? Czym oni tu jeszcze się takim zajmują, że za robotę każesz się im brać?

James Bond
Kandydat
 Pytanie

Jest u Ciebie aktualnie jakaś praca w dziale HR?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. - Koszalin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii