GEA Tuchenhagen Polska

Koszalin

Opinie o GEA Tuchenhagen Polska

Pablitto

Opinia negatywna. Pracodawca, ktory ciagle nic nie moze a kamery na hali zaklada. Wyzej wymienieni faworyci jasnie panujacego moga to czego innym sie zabrania. Krzyzowki wasatego mistrza bija wszystko na leb. Tyrasz jak wol na dwoch maszynach a placa jak za jedna i ciagle wymagaja jakiegos miedzyczasu. Operatorzy wiekszosc slusarskiej pracy robia. Spawaczom oferuje sie smieszne pieniadza nieadekwatne do umiejetnosci.

Leszka

Najlepszy jest Donwasyl i tata tatuś dyrektora. Kapo czyli Donwasyl nic nie robi innych się ściga i gania a są tacy którzy się cały czas opierniczaja

disappointed

endy ma racje same zakazy strach spojrzeć na zegarek w telefonie bo gapo jeszcze zauważy i będą pretensje .NIBY masz stawkę godzinowa (większości przypadkach słabą tam zarabiają tylko ludzie co siedzą tam od początku ) a wszystko jest w tak zwanych NORMACH czyli wyliczone ile czego powinieneś zrobić w godzinę wiec jesteś rozliczany jak od akordu a płaca ci za godzinę ?! cały 8 godzinny dzień pracy musisz rozliczyć co będziesz robił z zegarkiem na reku dokładnie 7 godzin i 45 minut bo 15 masz przerwy ostatnio liczyli kroki ile człowiek chodzi w pracy i gdyby nie kodeks pracy to najchętniej przypinali by łańcuchem do maszyny jak psa w budzie .

endy
użytkownik zarejestrowany

Witam, co tam słychać w GEA Tuchenhagen, bo już dawno nie słyszałem o nich żadnych wieści. Macie obecnie wypłaty na czas i są umowy o pracę? Pozdrawiam.

Radio.....
@endy 18.12.2015, 20:44

Masakra się robi..... Same zakazy....... Jest lipa ...... Człowiek się nie liczy , fachowcy są nie doceniani przez Dyrektora obiecuje.mydli oczy a na koniec powie no ja chciałem ale Niemcy się nie zgodzili....

Zostaw opinię o GEA Tuchenhagen Polska - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEA Tuchenhagen Polska