Paweko Sp. z o.o.

Opinie o Paweko Sp. z o.o.

ooo Nowy wpis

Cześć, mam nadzieję że tu znajdę odpowiedź. Czy to tu szukają przedstawiciela handlowego ? Nie mam co prawda dokładnej oferty, ale jak w wyszukiwarkę wpisałem, to mi wyskoczyło tak pobieżnie coś i no zastanawiam się właśnie nad tym. Byłbym chętny potencjalnie. Grunt żeby podstawa była , znaczy zasadnicze wynagrodzenie.

Pracowałem w Toruniu i serdecznie nie polecam. Ciągle źle ciągle mało i mało.. Czepianie się o wszystko co się da. Kierowca, magazynier, księgowy, sprzedawca,sprzątacz w jednym.

Totalne bzdury

@Anonim

Możesz napisać coś szerzej? Myślę tam nad pracą ale komentarze są bardzo zróżnicowane.. Można liczyć na pomoc przy wdrożeniu do pracy? Atmosfera jest dobra czy się czepiają? na co zwrócić uwagę?

Mirosław Nowy wpis

Jak to bez ubezpieczenia? Nie podpisujecie żadnej umowy?

Anonim Nowy wpis
@Anonim

Sprzątnięcie własnego stanowiska pracy, czyli np auta dla niektórych jest problemem. Zostawianie papierów po kanapkach, butelek pustych czy petów w kabinie to też przyzwyczajenie z domu. Każdy zna swój zakres obowiązków w danej pracy. Jak komuś to nie odpowiada- może szukać innej pracy.

Antek

Pracowałem jako kierowca, bardzo polecam. Można się dogadać w kwestii godzin. O 15 zawsze byłem w domu:)

Anonim Nowy wpis
@Antek

A o której zaczynałeś? Płatna dniowa czy godzinowka ?

Florian

Czy jest to praca dla emeryta mobilnego kierowca kat.B w Toruniu w zakresie kierowca/handlowiec/sprzedawca...???

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Paweko Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Klient

Najlepsze surówki na rynku!

K

Pracowałam w Paweko i nie miałam na co narzekać! Nie wiem skąd te negatywne opinie, ja doświadczyłam życzliwego podejścia do pracownika i godnej stawki. Polecam :)

Łukasz

Produkty super, szczerze polecam.

Antek

Pracowałem jako kierowca. Serdecznie polecam

Ktoś

Takie dobre warunki pracy że ciągle kierowców szukają bez powodu nikt nie odchodzi chyba że w kadrach ktoś jest (usunięte przez administratora)

Panie Pawle na tej stronie nie mówimy o wyrobach tylko o warunkach pracy pracodawcach i zarobkach.Pomylił Pan strony. Pozdro

Amm

Gdybyś umiał czytać to byś wiedział że tam nie ma konserwantów. I są to najlepsze surówki na rynku. Firma Dominik i Grześkowiak mogą się schować. Na marginesie grzeskowiakiem żeśmy się rodzinnie struli. Zresztą teraz są zamknięci bi oprócz chemia w surowkach to mają covida

Kazimierz

Dlaczego sok z kiszonej kapusty w szklanej butelce jest tak drogi? W szklanej butelce o pojemności 250 ml kosztuje 2,35 zł a w plastikowej o pojemności 500 ml 2,80 zł. Czy szkło jest tak drogie? Czy to jest nabijanie klienta w butelkę? Czy ochrona środowiska musi być tak droga?

Danuta

Chętnie dowiem się czegoś o pracy w Paweko od pracowników. Często zdarzają się nadgodziny, jak to jest u was?

Justyna

Jak przedstawiają się aktualne warunki zatrudnienia w Paweko? Pytam, ponieważ szukałam ofert pracy w tej firmie i niestety nie udało mi się niczego znaleźć. Jak osoby zatrudnione w tym momencie u tego pracodawcy oceniłyby swoją współpracę z nim? Warto starać się o zatrudnienie w tej firmie?

anna

Surówki mi również bardzo smakują, terminy ważnosci długie nie sa bo przecież w sroduk sa warzywa wiec trzeba zjadac od razu,ja polecam.

Karol
@anna

Zgadzam się, również polecam

KierowcaB

Dla mnie wszystko ok, można się dogadać z kierownikiem, stała trasa, po 14.00 już w domu, jako kierowca polecam.

Ogórki kwaszone kupione w Polomarkecie Toruń, bardzo dobre w smaku ale wolałabym więcej czosnku. Polecam

Zniesmaczony

Dziś kupiłem ogòrki kwaszone tej firmy w polo markecie w Toruniu. Prawdopodobnie pierwszy i ostatni raz. Do jednego pojemnika ktoś chyba z kg soli dosypał! Tego nie dało się zjeść ani też chociażby ogórkowej z tego zrobić. 6 zł za taki interes to ja dziękuję.

@Zniesmaczony

Również kupiłam ogórki z tej firmy, polo przy Grudziądzkiej. Były bardzo pyszne. Wydaje mi się że 90% tej ceny to wina polo a producent tych ogórków otrzymuje pewnie około 10-20%. Pozdrawiam

Stała klientka

Kupiłam w polomarkecie ogórki małosolne są pyszne.

Nika29

Dla mnie wyroby z \\\"Paweko\\\"są przepyszne.Ludzie psuja opinię właścícielom że mało płacą itd ale przecież nikt z pracujących o transport sie nie martwi!!! i również nikt tam nikogo na siłę nie trzyma,kto chce to pracuje kto nie chce nie pracuje!! Pracowałam tam i dla mnie właścicíele jak i ich wyroby są ok

ania

surówki paweko sa super smaczne posiadają różnorodność barw jak i domowy smak. (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Paweko Sp. z o.o. - Mierzyn

• Jak się pracuje w Paweko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paweko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweko Sp. z o.o.?

Paweko Sp. z o.o.