Opinie o Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - Porozumienie Przedsiębiorczości Społecznej

wakacyjna
użytkownik zarejestrowany

kochani, noi nawet nie wiedziałam że mają tyle ofert pracy. a ogólnie to polecam na ich stronie internetowej jest dość ciekawy i nowatorski sposób wyszukiwania ofert

Zostaw opinię o Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - Porozumienie Przedsiębiorczości Społecznej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - Porozumienie Przedsiębiorczości Społecznej