Opinie o NoA Ignite Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NoA Ignite Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NoA Ignite Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NoA Ignite Polska Sp. z o.o. w Kraków

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w NoA Ignite Polska Sp. z o.o.?

Przemek

Pracowałem w projekcie dla klienta z norwegii i wyjazdy do Norwegii były możliwe, są one często zależne od projektu, pozycji i chęci pracownika ;)

Na stronie firmy jest aktualnie oferta pracy na stanowisku New Business Manager. Z opisu wynika, że firma oferuje sporo benefitów, od śniadania w pracy przez ubezpieczenie i opiekę zdrowotną po dodatkowy budżet na cele rozwojowe. Zastanawiam się, co znaczy, że trzeba być gotowym na (częste?) podróże, o ile będą one możliwe / bezpieczne. Zdarzają się wyjazdy w jakieś niebezpieczne okolice?

NoA People Team

Aby sprawniej udzielić szczegółowych odpowiedzi w temacie roli New Business Manager zapraszamy do kontaktu z zespołem rekrutacji: post.poland@noaignite.pl

People Last Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Niestety, mimo świetnego początkowego wrażenia i pozorów - nie polecam pracy w tej firmie. Z rozmów z innymi pracownikami, wiem, że była to parę lat temu super firma, kierująca się zasadą 'people first', a odznaczenie Great Place To Work nie było przypadkowe. Co jest teraz, w czasach gdy skończyła się hossa w IT? Nerwowa atmosfera, brak otwartości i szczerości, zwłaszcza w odniesieniu do zwolnień. Było ich sporo, i o ile można to robić z klasą i dbając o ludzi - tu odbyło się to chaotycznie, informacje ludzie dostawali w ostatniej chwili (tak, żeby pracowali do samego końca efektywnie). Co było naprawdę niesmaczne - próby skrócenia ludziom okresu wypowiedzenia by zaoszczędzić pieniądze (czy na pewno chcesz jeszcze miesiąc zostać, będziesz produktywny?). NoA nie obchodzi indywidualna, trudna sytuacja pracownika, nie ma miejsca na myślenie o zdrowiu psychicznym, stresie itp. People last? Obiecywane przy onboardingu prezenty - sprowadziły się do paru czekoladek (nie pracuje się może dla prezentów, ale to dobry przykład obietnice vs rzeczywistość). Teamwork - nie, raczej każdy sobie, jak na tyle lat na rynku bardzo słabe zgranie zespołu i zarządzanie nim (a raczej jego brak). Dotyczy to oczywiście wycinka firmy, przy ponad 100 osobach inne działy może funkcjonują lepiej. 'Specyficzni ludzie', jak ktoś tu napisał w innej opinii - tak, mówią do siebie niby miło, wszystko fajnie, ale tak naprawdę - naokoło, bez szczerości, niby wszystko fajnie a jednak okazuje się, że nie. Na wyjazdach firmowych wrażenie jak na kolonii 16-latków którym udało się dorwać flaszkę. Moja rada - może nie skreślajcie firmy, ale dobrze ustalcie warunki, nie dajcie się nabrać na piękną retorykę Skandynawskiej kultury, jej tu nie ma po prostu. Ja bardzo żałuję, że się nabrałem, dużo mnie to niestety kosztowało prywatnie i namieszało w planach życiowych.

Przeglądam właśnie oferty pracy i natrafiłem tylko na archiwalne na stanowisko które mnie interesuje marketing specjalist. Całość jest po angielsku i chciałby wiedzieć czy jak się coś pojawi to CV trzeba wysłać w tym języku i rozmowa jest też tylko po angielsku? Lepiej wcześniej wiedzieć żeby się przygotować.

NoA People Team Nowy wpis

Ze względu na naszych międzynarodowych klientów, językiem, którym posługujemy się w komunikacji biznesowej, jest angielski. Przesłanie CV w tym języku znacząco ułatwia proces rekrutacyjny, który może obejmować rozmowy z klientami z różnych krajów. Ogólnie rzecz biorąc, nasze procesy są prowadzone zarówno po angielsku, jak i w naszym rodzimym języku.

Jaga Nowy wpis
@NoA People Team

Ok, super info, dla mnie to też ważne. A czy jak rekrutacja jest do działu marketingu właśnie, to czy jest jakiś etap z zadaniem np. z programów kreatywnych czy z narzędzi AI do tworzenia treści?

NoA People Team Nowy wpis
@Jaga

Tak, do tej pory w rekrutacji był etap z zadaniem, w którym raczej szukamy odpowiedzi na to, jak dana osoba myśli o zagadnieniu, ewentualnie jakich narzędzi do tego zadania by użyła. Na pewno znajomość niektórych narzędzi analitycznych na tym stanowisku jest wymagana, ale obsługa narzędzi wspomagających tworzenie treści tekstowych lub graficznych jest raczej dodatkowym “plusem” dla kandydata/kandydatki.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie NoA Ignite Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

NoA People Team

W przypadku nagodzin zawsze działamy zgodnie z przepisami prawa pracy. Nadgodziny są albo wypłacone albo odebrane czasem wolnym.

@NoA People Team

I od czego to u Was zależy, od wyboru pracownika? Trzeba się zdeklarować co się woli czy przykładowo można raz wziąć kasę, a raz dni wolne? Oczywiście zależnie od sytuacji.

NoA People Team

Wszystko jest ustalane w porozumieniu z bezpośrednim przełożonym

NoA People Team

Wspomniana gotowość na podróże biznesowe wiąże się w tym przypadku z charakterem roli. New Business Manager to osoba, która będzie odpowiadać, między innymi, za pozyskiwanie międzynarodowych klientów. Reasumując, kierunek podróży będzie zależał od osoby na tym stanowisku i lokalizacji danego klienta.

@NoA People Team

A jak często te wyjazdy, ile ch jest w ciągu roku? Czy kierunki podróży wychodzą także poza Europę? Jak jest nagradzany dodatkowo, jeden taki wyjazd?

@…

Trudno nam jest podać konkretną liczbę podróży służbowych w tym wypadku, gdyż tak jak wspomnieliśmy wyżej, zależy to od osoby, która obejmie to stanowisko i od strategii rozwoju, którą stworzy wspólnie z naszym zespołem. Do tej pory podróżowaliśmy biznesowo głównie po Europie ale w przyszłości nie wykluczamy podróży np. do USA. Podróże służbowe są rozliczane zgodnie z przepisami prawa.

@NoA People Team

Ale nie znacie takiej liczby mniej więcej, w jakim zakresie się mieszczą te podróże? Takie dalsze podróże jak długo będą trwać? Bo rozumiem, że podróże po Europie trwają kilka dni?

NoA People Team

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w NoA Ignite Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Znalazłem ogłoszenie sprzed roku dla Project Manage. Rok temu oferowano na tym stanowisku przy UoP widełki 9-14 tyś. Aktualnie przy tej inflacji coś się podniosło? Firma inwestuje w swoich pracowników zapewniając im szkolenia rozwojowe?

NoA People Team

@JH Nie mamy w tym momencie otwartej pozycji Project Managera, więc trudno nam mówić o obecnym wynagrodzeniu na tym stanowisku. Widełki finansowe zależą od wielu czynników, dlatego przed otwarciem nowej roli staramy się badać obecną sytuację na rynku by móc się do niej realnie odnieść. To nasza standardowa praktyka przy takiej dynamice w naszej branży. Odpowiadając na drugie pytanie – jak najbardziej staramy się zapewnić rozwój naszym pracownikom, ścieżka kariery jest ustalana indywidualnie z managerem.

Kama

Rola marketing/sales. Rzadko zostawiam opinie w tym miejscu, ale stwierdziłam, że warto podzielić się pewną sytuacją, która mnie spotkała. Jakieś 1.5-2 lata temu miałam rozmowę z firmą, gdzie doszło do finalnego etapu z prezentacją koncepcji, dzieleniem się pomysłami, itp. Nie dostałam odpowiedzi zwrotnej z feedbackiem. W tym momencie otrzymałam praktycznie taką samą ofertę (nawet te same widełki), ale HR chyba nie zorientowały się, że już byłam w procesie. Te same założenia, cele firmy, co chcą chcą osiągnąć. Wiem, że parę moich znajomych (na prawdę ogarniętych w tym co robią) również mieli rozmowy na to stanowisko. Dziwna praktyka, ale to możecie sobie sami dopowiedzieć o co w tym wszystkim chodzi.

@Kama

@Kama Cześć Kama, Nawiązując do pierwszej części Twojej wypowiedzi, bardzo nam przykro, że nie otrzymałaś feedbacku po procesie. Wiemy jakie to ważne, wiemy, że takie sytuacje nie mogą mieć miejsca i staramy się tego pilnować. Natomiast nawiązując do drugiej części Twojego komentarza. Przyczyną tego nieporozumienia, może być fakt, że w międzyczasie zmieniła się osoba prowadząca ten proces rekrutacyjny. Do tej rekrutacji powróciliśmy po pewnym czasie, dlatego oferta jest bardzo podobna. Jak wiadomo, niektóre cele rozwojowe w biznesie są długoterminowe i wymagają czasu. By jednak zapobiec dopowiedzeniom zachęcamy zawsze do bezpośredniego kontaktu i rozmowy. W Twojej sytuacji na pewno przedstawiciel HR wszystko by szczerze wytłumaczył.

Ocena pracy w firmie jest bardzo pozytywna. Pracuję w niej od pewnego czasu i z przyjemnością mogę podzielić się moimi spostrzeżeniami. Firma cechuje się wysokim poziomem transparentności, co dla mnie jest bardzo istotne. Zarówno decyzje kierownictwa, jak i ogólna sytuacja firmy są klarowne i zrozumiałe dla pracowników. Jednym z mocnych punktów tej firmy jest jej zdecydowanie rozwijający się charakter. Od momentu mojego dołączenia zauważyłem/ałem dynamiczny rozwój, co świadczy o zdolności firmy do adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych. To daje pracownikom poczucie stabilności i pewności co do przyszłości. Dodatkowo, atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna. Współpraca zespołowa jest tu na wysokim poziomie, co sprzyja efektywnej pracy i zdobywaniu nowych umiejętności. Mamy również dostęp do różnorodnych szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego, co dodatkowo motywuje do zaangażowania. Jestem bardzo zadowolonya z tego, że mogę być częścią tej firmy. Gorąco polecam ją wszystkim, którzy poszukują stabilnego, rozwijającego się miejsca pracy, gdzie ceni się przejrzystość i daje szanse na rozwój zawodowy.

@pracownik

Do jakich szkoleń macie tu dostęp, jeśli możesz wejść w szczegóły swojej wypowiedzi? Czy możesz też na przykładzie zaprezentować opisywaną przez siebie transparentność? Zdanie pracownika, jego pomysły, czy nawet jakieś krytyczne uwagi nie są bagatelizowane, bądź, co gorsza, nie mile widziane na forum firmy?

Jeśli chodzi o szkolenia to wszystko zależy od Twojej indywidualnej ścieżki rozwoju, ustalanej z Managerem. Dostępne są szkolenia miękkie i techniczne. Jeśli chodzi o transparentność to każdy może zawsze skomentować to co dzieje się w firmie lub zadać pytanie, a omówienie problemu lub odpowiedzi uzyskuje się na forum ogólnofirmowym. Jesteśmy skandynawską firmą więc transparentność jest włączona w naszą kulturę organizacyjną.

Przemek

Firma już od momentu rekrutacji (blisko 3 miesiące temu) wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Od samego początku spotkałem się z życzliwością i chęcią pomocy. Atmosfera jest naprawdę swobodna i można stwierdzić, że jest jednym z głównych plusów pracy w NoA Ignite.

@Przemek

No brzmi to lepiej niż poprzednie opinie. A co konkretnie sprawia, że atmosfera jest taka jak opisujesz?

@Agata

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że już od pierwszego dnia pracy spotkałem się z ciepłym przyjęciem przez pracowników, którzy sami z chęcią zagadywali niezależnie od stanowiska, czy zespołu. Dodatkowo można liczyć na częste wyjścia integracyjne, co było miłym zaskoczeniem.

@Przemek

No to faktycznie miło się wydaje. ;) A tylko jeszcze jeśli chodzi o same w sobie obowiązki już w kontekście pracy? Jak to wygląda?

@Agata

Jeżeli chodzi o obowiązki, to według mnie panuje zdrowe podejście. Nikt nade mną nie stoi i mnie nie kontroluje. Panują elastyczne godziny pracy i nie ma problemu, żeby w ciągu dnia wyskoczyć np. do lekarza.

@Przemek

No właśnie czytałem w ofercie, że jest dużo przerw i można liczyć na wyposażoną kuchnię, żeby sobie zrobić śniadanie, to faktycznie tak wygląda? Jeszcze się z tym nie spotkałem :) Pracodawca też oferuje możliwość odwiedzenia Oslo, Kopenhagi i Sztokholmu, czy to jest w ramach szkoleń?

Przemek

W NoA mamy świetnie wyposażoną kuchnię, dostępną dla wszystkich pracowników, pełną lodówkę, codziennie świeże pieczywo (również gluten free), świeże warzywa i owoce. Jest to zdecydowanie duży plus, zwłaszcza dla mnie, ponieważ jestem z poza Krakowa i nie muszę rano myśleć o śniadaniu na mieście. Co do wyjazdów za granicę, to w znacznej cześci zależy od projektu, ale wydaje mi się, że najlepiej o tym porozmawiać z naszym HR.

@Przemek

A opowiesz o swoim projekcie? Zawsze fajnie jest moc przeczytać opinie kogoś kto sam testował warunki. miałeś wyjazdowke czy jednak nie każdemu się taka trafia? Mnie na takiej nie było jeszcze dlatego tak pytam

Przemek

Czy w NoA Ignite Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

NoA People Team

W NoA Ignite Poland dbamy o otwartą komunikację i transparentność. Opinia naszych pracowników jest dla nas ważna, a każda sugestia czy problem jest dokłądnie omawiany i rozwiązywany z należytą starannością i indywidualnym podejściem.

Lidia

Widziałam w internecie, że kilka miesięcy temu szukali tutaj na stanowisko project manager. Podejrzewam, że już dawno to stanowisko jest zaklepane, aczkolwiek wyczytałam tam, że oferowali pracę hybrydową. Tu w komentarzach też widziałam, że czasem pracuje się z domu. A czy są jakieś stanowiska w pełni zdalne? Jakie to są stanowiska i czy sprzęt wtedy zapewnia firma?

@Lidia

Cześć Lidia, Staramy się byc zawsze elastyczni i indywidualnie rozpatrywać potrzeby naszych pracowników, również te dotączące pracy zdalnej. Ważne jest dla nas budowanie relacji i dobra komunikacja czemu zdecydowanie jednak sprzyja pobyt w biurze. Odpowiadając na Twoje drugie pytanie, jak najbardziej zapewniamy naszym pracownikom sprzęt do pracy. W razie dodatkowych pytań, daj proszę znać. Pozdrawiamy People Team

Alex
@NoA People Team

Czyli nie ma jej w pakiecie, że tak to ujmę, tylko dany pracownik musisz sobie to jakoś załatwić indywidualnie tak? Napisaliście o tym budowaniu relacji i komunikacji w zespole, że bardziej sprzyja temu praca w biurze. No a czy moje wyniki w pracy potencjalne są jakoś zależne od tej pracy grupowej czy jednak jest to samodzielne stanowisko? Bo nie rozumiem wtedy, w czym problem.

@Alex

@Alex Każde stanowisko ma swoją specyfikę. Jesteśmy elastyczni i podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych pracowników uwzględniając też nasze interesy i potrzeby naszych klientów.

Lidia

Pierwsze wrażenie pozytywne - rozmowy, zadania rekrutacyjne i finalna rozmowa, ale niestety nie otrzymałem żadnego feedbacku (negatywny/pozytywny) pomimo, że firma obiecała do mnie wrócić. Szanujmy swój czas.

Agata

:( a nie myślałeś w sumie, żeby się upomnieć? Zawsze jak nie w tę stronę info to w drugą

@Agata

Oczywiście - upomniałem się. Mailowo oraz telefonicznie. Brak odpowiedzi.

Agata

Aha no to faktycznie niefajnie. Ciekawa jestem czy chociaż tu na forum ktoś od nich się do tego odniesie?

People Team

Cześć @Nick, bardzo nam przykro, że nie otrzymałeś feedbacku na czas. Zawsze staramy się jak najszybciej informować naszych kandydatów o wynikach procesu rekrutacyjnego. Zeleży nam bardzo by każdy kandydat wiedział, co dzieje się z jego aplikacją na każdym etapie. @Nick Jeśli w dalszym ciągu nie otrzymałeś feedbacku, odezwij się do nas proszę mailowo lub telefonicznie

Magda

A ile dostajecie diety ?

Wiktor

Jeśli ktoś nie dostrzega, że firma jest bardzo dobrym pracodawca to może zawsze zmienić pracę!

@Wiktor

Odpowiedź typowego ignoranta, jest dobrze, kiedy Ci jest dobrze, a to że wokoło może dziać się źle nie ma znaczenia, póki nie dotyczy Ciebie. No ale wiadomo, zawsze można zmienić pracę. Powodzenia z takim podejściem i tworzeniem zespołu w pracy.

Kamil
@Adam

Witajcie! Mam krótkie pytanie i potrzebuję konkretnej odpowiedzi. Jak wygląda atmosfera w tym miejscu pracy? Chodzi mi o to, czy w firmie można otrzymać odpowiednią pomoc i wsparcie od pracowników, którzy tam pracują. Pomożecie?

@Kamil

Cześć, atmosfera jest super. Jak najbardziej otrzymasz pomoc i wsparcie. To firma w której relacje międzyludzkie są na wysokim poziomie.

Też pracownik ;)

Firma chce byś otrzymał pomoc i wsparcie oraz chce uchodzić za taką w której relacje międzyludzkie są na wysokim poziomie. Ma do tego masę procedur i specjalnych pracowników. Niemniej czy tak jest? Bywa różnie, zależy od szefa zespołu w którym jesteś.

Arek

@Adam no ale to chyba dobrze jak pracownikowi się podoba jego praca?

@Arek

To bardzo dobrze, że Wiktorowi podoba się praca. Niemniej smutne podejście, że nie dostrzega, że nie każdy może być w pracy równo traktowany, czy tak samo dobrze sobie radzić, i pracodawca zamiast się nim "niejako zaopiekować" by wszedł w zespół radzi pracownikowi by zmienił pracodawcę. To nie jest dobre.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Making Waves Polska Sp. z o.o.?

KARCIARZ

Całość wpływa na konto i raczej nie ma opóźnień z wypłatą. Ewentualny zwrot wydatków czy diety za wyjazdy też wypływają na konto.

Kamil
@KARCIARZ

Mógłbyś też napisać o innych warunkach pracy? Mnie najbardziej interesuje rodzaj umowy, który jest proponowany nowym pracownikom. Zależy mi na długoterminowym i stabilnym kontrakcie, więc chętnie się dowiem, czy firma taki oferuje.

szybka odpowiedź
@Kamil

3 miesiące lub 6 miesięcy próbny, nieokreślony potem. Jest możliwość też B2B jak masz własną działalność. Do wyboru do koloru :)

KARCIARZ

Faktycznie ilością benefitów firma potrafi zagłaskać pracownika (wśród licznych bajerów jak śniadania i osoba która pracownikom posieka rano szczypiorek, dopłat do lunchu, sprzętu z logo nadgryzionego jabłka, który można dostać po określonym czasie pracy, pakietach szkoleń i wyjazdów integracyjnych) jest też druga strona tej firmy. Nie każdy niestety chce ją zauważyć, bo te "bonusy" tak człowieka czasem oślepiają. Praca nie jest równo rozłożona w zespołach projektowych, niektóre działy, zwłaszcza te mniej kreatywne mają przechlapane z nawałem pracy, nadgodzinami, pracą zdalna z domu by w ogóle w nim pomieszkać. Nie sposób nie wspomnieć o części kadry zarządzającej, której profesjonalizm pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie zależy do jakiego działu aplikujesz i na kogo z managerów do współpracy trafisz. Działy kreatywne mają zdecydowanie lepiej.

andrzejf
@KARCIARZ

Cześć tu Andrzej F. Z twojego opisu wynika, że w dziale w którym pracujesz dzieją się bardzo złe rzeczy. Jestem przekonany, że orientuje się w tym jak wygląda praca w różnych działach w Making Waves. Być może mam złe informacje i rzeczy o których piszesz faktycznie mają miejsce. W takim wypadku, zachęcam do kontaktu ze mną, Mirką lub People Partnerem. Gwarantuje, że nie przejdziemy obok twoich problemów obojętnie.

Mat

Świetna atmosfera w pracy. Dobro pracownika jest stawiane bardzo wysoko. Wyjścia/wyjazdy integracyjne, hackatony, szkolenia. Dodatkowo olbrzymi budżet na własny rozwój/konferencje. Jeśli chodzi o zarobki to zdecydowanie da się lepiej w Krakowie, ale cały wór benefitów może to zrekompensować. Projekty są różne. Mogą być ciekawe, mogą być toksyczne, mogą być szybkie prototypy, mogą być portale utrzymywane od kilku lat gdzie przewinęło się 50 developerów i każdy dołożył swoją cegiełkę chaosu, mogą być też systemy utrzymywane w pięknym stylu. Kwestia szczęścia. Projekty to z reguły strony i serwisy dla skandynawskich klientów oparte o CMS, ale nie tylko. Jest przestrzeń na eksperymentowanie z nowymi "hot" technologiami. Wewnątrz firmy można się rozwinąć, można próbować sił w innych obszarach, np. developer w roli managera, designer w roli frontenda etc, a firma dodatkowo zapewni mentora i wsparcie.

Norbert

@JanuszZPassata Łatwo się oczernia innych tylko , że można zrobić dużo złego nie mając podstaw.

Klaudia

Po jakim czasie od wysłania CV można spodziewać się odpowiedzi?

Zostaw merytoryczną opinię o NoA Ignite Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w NoA Ignite Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NoA Ignite Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NoA Ignite Polska Sp. z o.o.?

NoA Ignite Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 23 ocen.

NoA Ignite Polska Sp. z o.o.