Opinie o Arka Sp. z o.o. w Sianów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arka Sp. z o.o. w Sianów

Siedziba firmy jest w Sianowie? Upewniam się, bo ktoś pytał o jej lokalizacje jeszcze w maju a kompletnie nikt nie udzielił od. Na stronie w zakładce z pracą widnieje także oferta na te miejscowość dla speca od obsługi eksportu. Czy ktoś kto pracował może omówić proces wdrażania na stanowisko? Na jakie kolejne można awansować? w opisie oferty była o tym wzmianka

@kadry

Ogłoszenie ponownie ukazało się na pracuj.pl, jest też dostępne na stronie firmy w zakładce "praca"

Czy w Arka Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kierownik Produkcji?

@@kadry

Widziałam, że mile widziana jest znajomość języka hiszpańskiego. Czy znajomość hiszpańskiego będzie miała wpływ na wysokość wynagrodzenia? Czy hiszpański będzie często wykorzystywany w pracy? Jaki poziom znajomości tego języka jest pożądany?

Czy pensja w Arka Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Kierownik Produkcji, ich ogłoszenie jest 11 listopada na Pracuj.pl.

Dzień dobry, tak jak wskazano na stronie są oferty i widzę jedną dostępna dla specjalisty ds. eksportu. Po przejrzeniu komentarzy zauważyłem, że już w październiku o niej pisano. Zastanawiam się więc jak duży jest dział? Chyba, że ponownie ktoś po prostu już poszukiwany? występuje może okres próbny?

@kadry Nowy wpis

Cały czas poszukujemy odpowiedniego kandydata na to stanowisko - ogłoszenie ukazało się już po raz trzeci. Okres próbny wynosi 3 miesiące

Był ktoś na tej rozmowie na asystenta? Widzę, że pod koniec listopada ktoś pytał o te ofertę, która w zasadzie za parę dni wygaśnie i właśnie zastanawiam się czy nikt jeszcze się nie dostał czy o co chodzi? po wcześniejszej odpowiedzi już wiem, że awans jest jak najbardziej możliwy. Zaciekawiło mnie także stwierdzenie w opisie o polaczeniu pracy biurowej z praca fizyczną. Jak można to rozumieć?

@kadry Nowy wpis

Stanowisko asystenta jest już obsadzone, wykaz aktualnych stanowisk na które poszukujemy kandydatów znajduje się na stronie firmy w zakładce /praca/

z czego wynika sugestia, że to nowe stanowisko z tym asystentem ds. marketingu? Mnie ciekawi, że to „praca od zaraz”, dlatego myślałam ze ktoś pracował i albo awansował albo odszedł? O awansach jest mowa w opisie, tylko jaka byłaby wtedy ścieżka kariery?

@kadry

Od dłuższego czasu nie ma w firmie takiego stanowiska - poprzednia osoba, która je zajmowała awansowała na specjalistę. Natomiast ścieżka kariery omawiana jest na rozmowie kwalifikacyjnej. Praca dostępna jest od zaraz - firma stale się rozwija i potrzebujemy nowej osoby do działu

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arka Sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Iza

Chciałam dowiedzieć się czy stanowisko asystenta ds. Marketingu to nowe stanowisko? I ile wynosi pensja na tym stanowisku

@Iza

Asystent ds. marketingu to nowe stanowisko - wysokość wynagrodzenia omawiana jest indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej

@kadry

W chili obecnej nie poszukujemy kierownika produkcji. Stanowiska na jakie rekrutujemy to specjalista ds. obsługi eksportu (Sianów) i doradca techniczno-handlowy (Śląsk). Warunki zatrudnienia omawiane są każdorazowo na rozmowie kwalifikacyjnej.

@@kadry

Witam, ciekawi mnie ten spec od eksportu. Widziałam, że jeszcze miesiąc temu ktoś o to stanowisko pytał a teraz właśnie na takim portalu widnieje oferta (chyba dopiero co opublikowana?). czy ktoś ostatecznie przeszedł pomyślnie rozmowę czy po prostu wciąż ta pierwsza osoba jest poszukiwana? Chyba, że to ma być docelowo większy dział?

@kadry

Ogłoszenie zostało wznowione, poszukujemy jednej osoby.

@@kadry

Kandydat zwykle pyta o takie rzeczy na rozmowie kwalifikacyjnej ;) A siedziba owszem jest w Sianowie.

@Anonim

Może ktoś już czas sobie chce zaoszczędzić? Wy tu o eksporcie piszecie a mnie się wyświetliła oferta dla handlowca z takiego portalu. I w niej jak widać są pustki odnośnie finansów. Mam na myśli widełki, możecie je określić żeby było wiadomo czy faktycznie warto aplikować? są jeszcze jakieś inne argumenty co do tego?

@kadry

Siedziba firmy znajduje się w Sianowie. W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na dwa stanowiska: specjalista ds. obsługi eksportu oraz doradca techniczno-handlowy (Śląsk). Specjalista ds. obsługi eksportu to nowo tworzone stanowisko - wszystkie kwestie związane z wdrożeniem oraz możliwościami awansu będą poruszane na rozmowie kwalifikacyjnej.

@@kadry

Witam, nie widzę nigdzie oferty na to wspomniane nowoutworzone stanowisko. chce sprawdzić w pierwszej kolejności wymogi, żeby móc się dowiedzieć czy jestem odpowiednim kandydatem. Gdzie obecnie jest ona wystawiona? Lub czy można prosić tylko o opis wymogów? Wyksztalcenie? Doświadczenie z podobnego stanowiska?

@kadry

Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko biurowe? Czy są pytania specjalistyczne? Gdzie znajduje się siedziba firmy?

@Ania

Rozmowa zazwyczaj jest dwuetapowa - pierwsza z kierownikiem/dyrektorem działu do którego się aplikuje, druga - z jednym z właścicieli firmy. Pytania specjalistyczne zadawane są w zależności od tego, na jakie stanowisko rekrutujemy - nie na każdym stanowisku są konieczne.

Jak długo trwa proces awansu w Arka Sp.j.?

@kadry

Proces awansu uzależniony jest od doświadczenia oraz szybkości przyswajania wiedzy na danym stanowisku.

roki1951

Witam.Słowa uznania dla serwisantów za bardzo miłą solidną i bardzo szybką obsługę .jestem bardzo mile zaskoczony. dziękuję i polecam wszystkim którzy potrzebują solidnego i szybkiego wsparcia.Pozdrawiam

Alicja

W 2021 roku ktos pisał o zarobkach analityka sięgających 5,8 tys, po roku ktoś dorzucił opinie o stawce 10 tys, to jaka może być w 2023? w jednym z ogłoszeń było też napisane o nowych wyzwaniach wspierających rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje. Czy ktoś kto jest na bieżąco może się co do tego odnieść? Na jaki rozwój obecnie można się nastawiać? Występuje jakaś konkretna oferta szkoleniowa?

Roman

Jakie są widełki wynagrodzenia dla stanowiska Analityk?

@Roman

Witam. Kwestie finansowe ustalane są na rozmowie kwalifikacyjnej, na którą serdeczne zapraszamy.

Rafał

Wiadomo, że na rozmowie powiedzą, ale warto coś wiedzieć wczęśniej. Nie zdradzisz chociaż ile jest mniej więcej na rękę? No chybna że to tajemnica :)

@Rafał

Na rozmowie rekrutacyjnej poruszanych jest wiele wątków dotyczących zatrudnienia, między innymi wątek wynagrodzenia. Przewidywane widełki wynagrodzenia na stanowisku "Analityk" mieszczą się w przedziale 4 500-5 800 netto, nadmieniam że wraz ze wzrostem efektywności pracy, możliwa będzie podwyżka wynagrodzenia. Serdecznie namawiamy na wzięcie udziału w rozmowie rekrutacyjnej, daje to możliwość przede wszystkim zapoznania się, oraz przedyskutowania wielu wątków dotyczących przyszłego zatrudnienia.

Pracownik1
@Rafał

Żadna tajemnica. Nawet do 5 tys wyciągniesz jak jesteś dobry.

Tu siedzą pomocni ludzie! :) Dowiem się, jakie widełki przewidujecie dla doradcy do spraw instalacji? Niby wykształcenie średnie i doświadczenie instalatorskie, ale jednocześnie wsparcie w pisaniu tekstów, więc nie oszukujmy się, nie szukacie pana Zenka z bereciku na bakier :D

Zenek
@Roman

10tys brutto

Od czego uzależniona jest premia w firmie Arka Sp.j.? Jakie są progi premiowe? Dodali 20 października na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Analityk.

Witam. Na stanowisko "Analityk" cały czas trwa rekrutacja na którą serdecznie zapraszamy, wtedy udzielamy odpowiedzi na szczegółowe pytania. Zapraszamy.

Urszula

A można tutaj? Bo nie wiem czy to warte zachodu :)

Czy Arka Sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, pracownicy biurowi pracują od 8-16.

Urszula

A jest szansa na jakieś elastyczne godziny pracy? np 7-15? Bo mi nie pasuje praca do 16 :(

@Urszula

Czas pracy w naszej firmie jest od 8.00-16.00.

Urszula

A jest jakaś szansa na elastyczne godziny? Mi bardziej by odpowiadało od 7 do 15 :)

Jakie są mocne strony pracodawcy Arka Sp.j.?

Jb

Interesuje w pracownika i szanuję go

Przedstawiam mocne strony Pracodawcy firmy Arka Sp. z o.o. Sp. K. Pracodawca: 1. Przestrzega prawa pracownika 2. Zapewnia stabilność zatrudnienia 3. Umiejętnie zarządza zespołem pracowników 4. Dba o to aby pracownicy otrzymywali wynagrodzenie na czas 5. Buduje wzajemne relacje i dba o dobrą atmosferę w pracy 6. Okazuje szacunek zatrudnionym 7. Dba o wygodę pracowników poprzez odpowiednie przygotowanie miejsca pracy 8. Stawia na rozwój firmy

To chyba po prostu podstawowe warunki w każdej pracy :) Pracodawca po prostu musi je zapewnić. Ale zaciekawiłeś mnie tym budowaniem dobrej atmosfery, jak to działa? Są jakieś integracje, wspólnie podejmowane działania?

Kamila

Widziałam na stronie firmy ogłoszenie na specjalistę ds. raportowania i analiz. W opisie stanowiska jest też praca w terenie. Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w terenie? czy trzeba jeździć codziennie gdzieś w okolicy czy raczej delegacje gdzieś po kraju? Ogólnie polecacie pracę w firmie?

@Kamila

Uprzejmie informuję, że proces rekrutacji na stanowisko "Specjalista ds analiz i raportowania" w dniu dzisiejszym wznawia swój bieg. Zakres obowiązków obejmuje wyjazdy delegacyjne na terenie kraju. Na więcej szczegółowych pytań chętnie odpowiemy podczas procesu rekrutacyjnego przeprowadzanego w siedzibie firmy. Zapraszamy do aplikowania na w/w stanowisko.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Arka Sp.j.?

Uprzejmie informuję, że jeżeli są to specjalistyczne stanowiska to z zakresu fachowej wiedzy oraz pytania otwarte.

Czy na rozmowie każą rozwiązywać test? Czy rozmowa jest online?

@Michał

Uprzejmie informuję, że rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest w trybie offline, w siedzibie firmy, po telefonicznym zaproszeniu kandydata. Rozmowa kwalifikacyjna ma charakter ustny, nie jest przeprowadzana w formie testu.

Czy w Arka Sp.j. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Magazo

tak - natychmiastowe zwolnienia

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Arka Sp.j.?

Konrad

Żaden - tam jest (usunięte przez administratora) i brakuje ludzi kompetentnych zwłaszcza w szczeblu zarządzającym - przypadkowi ludzie !

Zostaw merytoryczną opinię o Arka Sp. z o.o. - Sianów

• Jak się pracuje w Arka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Arka Sp. z o.o.