Arka Sp.j.

Sianów

Opinie o Arka Sp.j.

Karolina

@GOSC firma Arka szuka nadal na to stanowisko http://arka-instalacje.pl/praca/ czy Ty może pracujesz już tam i chcesz innym udzielić informacji o zarobkach na tym stanowisku? Czy są one zależne od doświadczenia?

GOSC

Ile zarabia Doradca techniczno handlowy jaka ma podstawa ktoś wie ? Czy realne są zarobki podstawa 3500-4000 netto ?

dyrektor

Witam, Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko DTH na Śląsku i/lub Małopolsce. Wszystkich kandydatów ze znajomością branży zapraszamy do składania aplikacji na adres: rekrutacja@arka-instalacje.pl z dopiskiem ŚLĄSK w tytule maila. Zapraszam Karol Kański ARKA sp.j.

MAZOWIECKIE

Co Wy piszecie.Wlasciciele mają konflikty z prawem.A dalej sobie ukladajcie drogę pracy .Napewno nie w tej firmie.Omijać Arkę z Sianowa.Chińczyk typu Hydroland:)

dyrektor
@MAZOWIECKIE 06.10.2016 06:47

Informacyjnie: Przestępstwo związane z pomówieniem - art 212 Kk. Fora internetowe i portale społecznościowe Jeżeli pomówienie zostanie dokonane przy użyciu Internetu, np. poprzez zamieszczenie nie do końca prawdziwej informacji o osobie, wówczas grozić może kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo jej pozbawienia do 1 roku (art. 212 § 2 Kk). Znieważenie Oczernianie może przybrać formę określonego w Kodeksie karnym znieważenia. Polega ono na publicznym znieważeniu osoby w jej obecności lub nawet nieobecności, np. poprzez ubliżenie takiej osobie. Za znieważenie grozi kara grzywny lub ograniczenia wolności. Podobnie jak w przypadku pomówienia za zniewagę w Internecie grozi kara pozbawienia wolności do roku (art. 216 Kk). W tym przypadku sąd również może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego. P.s. każdy komentarz pozostawia adres IP komputera/telefonu, z którego dokonano wpisu... P.s. 2 Na pewno pisze się oddzielnie ;)

Polski Ryż

A dyrektor to faktycznie pajac posiadający niesamowitą więź z klientami- dosłownie wszyscy go Kochają. Z chlebem i solą czekają na jego odwiedziny. Pracując w tej firmie można po prostu stwierdzić "Nic co Chiński nie jest im obce"

Mirol36

Solidna firma, nie ma na co narzekać. Mogę polecić z czystym sumieniem!

Malwinka

Polecam tego pracodawcę, świetna atmosfera i kontakt z pracownikami.

Antek

Polecam Firmę, nie ma problemu z odbiorem wynagrodzenia i jeśli ktoś jest sumienny, może liczyć na premię.

Baldo

Wszystko chodzi jak w zegarku. Korzystne warunki pracy oraz wspaniali ludzie. Bardzo miło się pracuje. Polecam.

Alek123

Współpraca na najwyższym poziome. Gorąco polecam.

maniek

po swojej wspolpracy moge powiedziec za sa solidni i uczciwi nie ma co mowic, zawsze placa i to na czas ;)

miro

powyższe komentarze bardzo dobrze podsumowują tę firmę, solidność to jest coś co bardzo wysoko cenie i tu sie nie zawiodłem

Adi

firma na najwyższym poziomie, bardzo przyjemnie się z nimi współpracuje

kubek

Polecam tego pracodawcę, świetne podejście do swoich pracowników, ciężko znaleźć jakiś większy minus, płacą odpowiednio i zawsze na czas. Firma bez zastrzeżeń :)

zbysiu

Świetna firma, jeśli ktoś zna się na swojej robocie to lepszego miejsca pracy raczej nie znajdzie. Swoje trzeba przepracować, jak wszędzie, ale w bardzo dobrych warunkach i za godziwe wynagrodzenie. Polecam!

wojtas72

pracodawca dobry, nie ma co mówić, solidni i uczcciwi a to chyba najważniejsze pozdr

Ciekawy

Jak naprawdę pracuje się u tego pracodawcy i jakie jest wynagrodzenie na stanowisku handlowym? Z gory dziękuję za odpowiedź.

kolo bolo

Bardzo dobry pracodawca. Relacje międzyludzkie na najwyższym poziomie. Swoje robić trzeba wszędzie. Nikt nie chwali i nie płaci za darmo. Jak nie jesteś imbecylem i potrafisz sumiennie pracować to Arka jest dla Ciebie.

Hubert

Ludziska handel z Arka to udreka tak jak praca u nich...Dyrektor Gbur i debil na maksa jak najdalej od tej od tej firmy.

rubikon

Dyr. Handlowy typowy cap z kompleksami . marka chiński market

śnieżynka

jedno co można powiedzieć płacą pensję , reszta nic specjalnego

Waldek

Na stronie www. jest ogłoszenie na doradcę... Czy to jest ogłoszenie, które "wisi tam stale", czy faktycznie obecnie kogoś szukają ? Jakie warunki ? A może ktoś opowie bliżej i coś więcej o tej firmie, bo w te opowieści, które przeczytałem wyżej" że niby, że jest tak pięknie" to aż trudno uwierzyć, ale cóż, ponieważ nie pracowałem dla tej firmy to mogę tego nie wiedzieć. A jeśli jest tak pięknie to interesuje mnie jaka tam jest struktura, czy są dyrektorzy, ilu i od czego, jak funkcjonuje firma, szczególnie jak zbudowany jest dział sprzedaży, jacy ludzie, czy atmosfera jest OK, czy jest współpraca, jaki poziom zarobków itd. itp. ???

chyba jakaś kpina co piszą... Pracowałem tam i dziękuję za takich ludzi... Ciśnienie na wynik podkręcony do maksimum. Jak chcesz żyć w stresie, że ciągle za mało to powodzenia...

Gośc

Firma na wysokim poziomie. Super podejście do pracownika. Jednym słowem takich pracodawców brakuje w Polsce. Jedyny minus to brak misusów.

pdlj

Polecam dobry pracodawca , świetny dostawca dla klientów i partner w biznesie.kwestia jakości ffirma na najlepszym poziomie.lubie z nimi i dla nich pracować.

gutek

zadziwiająca dbalośc o pracownikow niiejdena firma zachodnia tak nie dba o ludzi.ludziska na poziomie i widac ich oddanie , jest co prawda rotacja i olbrzymie cisnienie . moze warto zastanowic się nad praca , wręcz jest o co walczyc

pracus
@gutek 13.11.2011 04:05

W życiu nie spotkałem większego kretyna niż Karol - pseudo dyrektor, który podczas pierwszego kontaktu z potencjalnym pracownikiem oczekuje deklaracji odnośnie ilości nowych klientów i obrotów. Żałuję że poświęciłem im swój cenny czas. Proponuję omijać ich z daleka.

Zostaw opinię o Arka Sp.j. - Sianów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arka Sp.j.