GANZ POLSKA Sp.z o.o.

Sianów

Opinie o GANZ POLSKA Sp.z o.o.

A.

Polecam! Moje miejsce pracy przez kilka lat..bardzo konkretny,wymagający,ale I umiejący docenic I wesprzec w różnych życiowych sytuacjach Szef! Czlowiek bardzo inteligenty I znajacy sie na swojej branży. Zgrany, wesoły zespól wspólpracowników. Wyplata zawsze na czas.Bardzo dobre wedlug mnie warunki finansowe. A.

inda
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czy moja ocena jest wlasciwa czy nie, ale odnosze wrazenie, ze ludzie tu pracujacy to dwa rozne swiaty reprezentuja. Jedni po stokroc zadowoleni inni po stokroc zli na fime. Czy to konkurencji sprawka czy raczej jest to mozliwe, ze firma nie wszystkich rowno traktuje dlatego takie dysproporcje widac ? dajcie znac.

Kasia

Pracowałam w tej firmie 5 lat i z całego serca polecam. Wszystko tak jak powinno wyglądać, wypłata na czas oczywiście zgodna z wcześniejszymi uzgodnieniami, atmosfera RODZINNA :). Nauczyłam się bardzo dużo, zawsze można było liczyć na pomoc w potrzebie, szefostwo suuuuper ludzie. Ogólnie najlepiej spędzone 5 lat !!!

T72

Co za bzdury piszecie ! Pracowałem w tej Firmie i mam całkiem inne zdanie Czlowiek prowadzacy ta Firme jest rzetelną i konkretną osoba a przy tym znającym sie na swojej branży,Jezeli chodzi o rozliczenie za prace to jak mało kto w Polsce dotrzymuje danego słowa i rozlicza sie na czas .Jeżeli uda wam sie tam dostać do pracy ? To sami sie przekonacie o czym pisze . Atmosfera jest do poprawy pomiędzy pracownikami bo chyba nie doceniaja co maja Brdzo Polecam Jest to Rzetelna i Uczciwa Firma !!!!!!!!!

rolnik 123

Ganz Polska z Sianowa Nie idzcie tam do pracy jeden wielki wał ciężka robota brak organizacji i wiele obiecanek a przy okazji to każdy tam jest dyrektorem niby kasa dobra ale co jak do czego to i tak dostaniecie w najlepszyn przypadku połowe za 200 godzin w miesiącu

Zostaw opinię o GANZ POLSKA Sp.z o.o. - Sianów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GANZ POLSKA Sp.z o.o.