P.H.T Prymus-D Dariusz Ślażyński

Wsola

Opinie o P.H.T Prymus-D Dariusz Ślażyński

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@driverxx8 to ważna informacja, że firma jest otwarta również na zatrudnianie osób bez doświadczenia. Rozumiem, że odpowiadała Ci ta praca oraz warunki zatrudnienia. Możesz jeszcze powiedzieć coś więcej o samej pracy oraz o tym, jak wyglądał typowy dzień pracy?

driverxx8

Pracowałem tam 3 miesiące na okresie próbnym bez doswiadczenia, nauczyłem się to i tamto i zrezygnowałem. Okazało się że wszędzie jest dobrze i sobie pogorszyłem, chętnie bym wrócił ale podobno mają komplet na dużych autach. Kasa na czas, atmosfera ok, ale się nie poleży trzeba orać. Ale chyba tak już wszędzie.

witol
użytkownik zarejestrowany

Zwiedziłem ostatnimi czasy wiele firm , aż w końcu trafiłem na te.. jedną i jedyną ;) a tak na serio to jest to dobra firma, z kasą w porządku. P.H.T Prymus-D Dariusz Ślażyński poszukuje obecnie ludzi do pracy?

hahahahhahahah

POPROSTU HAHAHAHHAHAHAHAHAHA "JESTEM PRACOWNIKIEM FIRMY PRYMUS-D , Z TEGO CO WIEM SPRAWA WASZYCH WPISÓW ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO PROKURATURY REJONOWEJ W KIELCACH , LEPIEJ SIĘ ZASTANOWIĆ 10X NIŻ PISAĆ TAKIE GŁUPOTY" - LUDZIE PAMIĘTAJCIE ŻE WSZYSTKIE DOBRE OPINIE W INTERNECIE PISANE NA TEMAT PRODUKTU, FIRMY CZY USŁUGI - SĄ PISANE PRZEZ CAŁY SZTAB OSÓB KTÓRE MAJĄ POPRAWIAĆ WIZERUNEK FIRMY CZY PRODUKTU - SMUTNE ALE PRAWDZIWE - WIEM BO PRACUJE W PR I NIE WIERZE JUŻ W NIC CO PISZĄ NA BLOGACH I FORACH. TAKŻE W PRZYPADKU PRYMUSA - JESLI 3/4 OPINII JEST ZŁYCH POWINNO WAS TO BARDZOOOO ZASTANOWIĆ - BO TO W ZASADZIE JEST 100% OPINII ZŁYCH.

krótki

Firma dla ludzi bez charakteru którym nie przeszkadza że są traktowani jak kupa pracowałem 2 tygodnie więc wiem rotacja cały czas nikt nie wytrzymuje długo z normalnymi inaczej nie polecam

akaaa

Fakt wypłaty na czas ale atmosfera do kitu zawsze za wolno i za wolno i to ciagle wydzieranie sie normalny człowiek tam nie wytrzyma za długo

ouz
użytkownik zarejestrowany

Ja nie wiem o co to wielke halo, może to 0ktoś z konkurencji zagościł na forum i zazdroszcząc Panu Darkowi chce mu zrobić krecią robotę. To że wielobranżowo się zajmuje wieloma sprawami na raz o niczym nie świadczy, tylko ta gałąź związana z autami mnie zastanawia, jakie komis daje możliwości zarobkowe, bo przy kiepskim przeglądaniu umów można przeoczyć punkty sporne działające na niekorzyść pracownika, ktoś coś ??

Antek

Witam Pracowałem u Pana Darka 6 miesięcy nie było zle. Wypłata na czas. Atmosfera jak w każdej pracy raz lepiej raz gorzej. Tylko ta jego żona jest mega ( usunięte przez administratora )Podziękowałem za prace przez żonę.

ZUZA

Chyba trochę przesadzacie z tymi negatywnymi opiniami. Pracuję w tej firmie kilka lat i mogę zapewnić że wypłaty są na czas, a jest dużo innych firm gdzie najniższą płacą w 10-ciu ratach-więc tu chyba nie jest tak źle!!!(usunięte przez administratora)

ELA

Myślę , że to forum to miejsce wręcz wspaniałe dla osób z problemami psychicznymi tu zamiast u psychologa lub psychiatry , każdy może sobie pisać co mu się podoba -normalny człowiek tracąc pracę szuka nowej a nie wypowiada się źle o poprzednim pracodawcy.Pamiętajcie , ze w dzisiejszych czasach liczy się opinia poprzedniego pracodawcy w każdej liczącej się na rynku firmie pozdrawiam wszystkich zdesperowanych bezrobotnych (usunięte przez administratora)

xyz
@ELA 07.05.2014, 14:49

nikt niestety nie wytrzymał tam dłużej niż 1 rok powinno byc tam płacone szkodliwe. Szkoda czasu i nerwów

PRACOWNIK BIUROWY

ZGODNE Z PRAWDĄ SĄ WYROKI SĄDOWE !!!! PRACUJĘ W FIRMIE 2 LATA( W DZIALE KADRY -PRYMUS)I JAK NA TYLE LAT PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI NIKT NIE ZAŁOŻYŁ SPRAWY SĄDOWEJ O ZŁE WARUNKI, (usunięte przez administratora)

RESUME

Odezwała się właścicielka.ZAWSZE pisze dużymi literami.Ciekawe dlaczego?Może nie umie wyłączyć CAPS locka.Nie ma żadnych podstaw do oskarżeń prawnych,nie zostało użyte żadne obraźliwe słowo,wszystko jest zgodne z prawdą.Kto twierdzi inaczej niech przedstawi merytoryczne argumenty.Poza tym, ciekawe kto pracuje w tej firmie 6 lat?Niech się przedstawi z nazwiska,bo chylę czoła za wytrwałość i twardą skórę.

PRACOWNIK

JESTEM PRACOWNIKIEM FIRMY PRYMUS-D , Z TEGO CO WIEM SPRAWA WASZYCH WPISÓW ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO PROKURATURY REJONOWEJ W KIELCACH , LEPIEJ SIĘ ZASTANOWIĆ 10X NIŻ PISAĆ TAKIE GŁUPOTY(usunięte przez administratora)

prawda o prymusie

(usunięte przez administratora).Wypłata-najniższa krajowa,nigdy nie wiadomo kiedy,wypłacana wg. widzimisię właścicielki.Wszystkie soboty pracujące,niepłatne lecz odbierane w postaci tzw. dni wolnych(usunięte przez administratora)

byly pracownik

Tez nie polecam!!wystarczy jeden dzien pobyc z wlascicielka !!zle traktowanie pracownikow..Nie polecam nikomu tej pracy!!!

mietek

Nie polecam tragedia wymiana pracownikow co tydzien(usunięte przez administratora) lepiej suchy chleb jesc niz u nich pracowac na sklepie

aaaee

cześć właśnie dostała,m propozycje pracy jako kierownik jednego z tych sklepów , myślisz , że się nie zgadzać

abc

Niestety też miałam tą nieprzyjemność pracować w firmie Prymus-D. Nie polecam!!

Mietek

najgorsza firma zle traktowanie pracownikow

?

ŁATWO SIĘ PSUJE OPINIE FIRMIE A MOŻE OSOBY KTÓRE TO PISZĄ NIECH UJAWNIĄ SWOJE NAZWISKA I POWIEDZĄ NA FORUM JAKIMI BYLI PRACOWNIKAMI I CO ZROBILI , ŻE NIE PRACUJĄ !!!!!! MOŻE POWINNIŚCIE SIĘ ZAJĄĆ PISANIEM KSIĄŻEK BO DOBRZE WAM BAJKO-PISANIE WYCHODZI !!!! JEŻELI BY KTOŚ BYŁ DOBRYM I SUMIENNYM PRACOWNIKIEM TO BY NIE SIEDZIAŁ NA FORUM I PISAŁ GŁUPOTY(NA BEZROBOCIU ZA 500ZŁ) NIEPOPARTE FAKTAMI TYLKO MIAŁ PRACĘ !!!! CIEKAWE KTO W TYCH CZASACH ZGODZIŁ BY SIĘ PRACOWAĆ 20 GODZIN JEŚLI W 8 NIE POTRAFI WYWIĄZAĆ SIĘ ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW

?

DZIWNE , ŻE PRACUJE W TEJ FIRMIE 50 OSÓB A NIKT TEGO GARBA SIĘ NIE DOROBIŁ TYLKO TY

marek

firma ok jak wszędzie dużo pracy

prawda

Chyba tak....

chyba to właściciel/ka pisał :)

Zostaw opinię o P.H.T Prymus-D Dariusz Ślażyński - Wsola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.T Prymus-D Dariusz Ślażyński