CTK Sp. z o.o.

Konin

Opinie o CTK Sp. z o.o.

de

no nie nie na Olsztyn to faktycnzie nikogo nie szukaja ale na przyklad w takiej Pile jest oferta na stanowisko Account Manager w Linii Opon Osobowych i Dostawczych jakby ktos byl tym zainteresowany :)

Madzia

To zależy od firmy.Niektórym wystarczają tylko kursy z księgowości.

Nnn

Kierowca zatrudniony jest w innej firmie jeździ jako w wynajęty kierowca w ctk Konin

M5

Pracowalem rok czasu,jak dla mnie-bylo calkiem dobrze. Ogólnie robótka spokojna,jak ktoś należycie wykonuje swoją prace to spokojnie da rade bez żadnego naginania sie. Zamiany na Europie-dalekie Niemcy,czasem Francja,czesto sie jedzie w pojedynke passatem. Zdarza sie też wracac lub wyjeżdżac z bazy cieżarówką. Sprzet trafial mi sie dobry-DAF-y Euro 5 i 6 Space Cab lub SSC plus npy Krone calkiem swieże.

kot

pracowalem kilka lat w tej firmie bylo bardzo dobrze pozdrawiam wszystkich z tej firmy

Zostaw opinię o CTK Sp. z o.o. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CTK Sp. z o.o.