Talentica

Opinie o Talentica

Rafał

Ładne biuro :) pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!

Konradoo

współpracowałem z firmą przez ostatnie 3 miesiace, rozstaliśmy się, ale jestem im winien pozytywną ocenę ponieważ wiele się nauczyłem. Bardzo dziękuję Panu Piotrowi za wdrożenie w projekt i mozliwosc zdobycia doswiadczenia. Dla studenta to cenniejsze niz zarobek.

Mercal

Bardzo pozytywne i miłe doświadczenie wynikające ze współpracy z tym podmiotem. Mega profesjonalna ekipa.

Jerzy

Poproszono mnie o udzielenie opinii na temat firmy Talentica przez jej zarząd. Zgodziłem się, ponieważ to jedna z nielicznych agencji rekrutacyjnych które "testowaliśmy", a która okazała się niemalże w 100% odpowiadająca naszym potrzebom. Oczywiście, zawsze są jakieś "ale", lecz to jedyny zespół, który w 99% odpowiada naszym oczekiwaniom. Mieliśmy do czynienia już z wieloma firmami, ale nie były to przyjemne i miłe doświadczenia. W tym przypadku było inaczej, kandydaci pracują, są zadowoleni, zrekrutowaliśmy wspólnie 6 osób. Jestem pozytywnie zaskoczony.

masny

kolejny udany projekt, tym razem DevOps w Szczecinie :)

JarosławRez

zleciliśmy projekt firmie Talentica w marcu zlecając stanowisko Unix Developera. Po dwóch tygodniach podpisaliśmy z kandydatem umowę, niestety zrezygnowaliśmy ze współpracy z przyczyn czysto losowych, była to nasza wina mimo to firma za darmo podjęła się kolejnego projektu i dostarczyła nowych kandydatów. W umowie takiego zapisu nie było. To dzięki temu wystawiam ten komentarz bo generalnie nie piszę pozytywnych komentarzy zbyt wiele :) pozdrawiam Panie Prezesie i oby więcej takich ludzi jak Pan, z ludzkim a nie "prawniczym" podejściem do klienta

KarolM

Nieliczni którzy podają widełki...

swiftgeek

Jako jedyni piszą konkretnie i wiedzą dla kogo rekrutują, a to rzadkość u rekruterów....

darekw

jak dla mnie numer jeden wsrod agencji rekrutacyjnych w kraju. talentica.pl - strone maja również ciekawa

4programmers

dobra firma słuchająca potrzeb programistów. jedyna jaką znam podchodząca tak do sprawy.... no ale nie ma sie co dziwic skoro sami zatrudniaja programistow to dziwne gdyby sie nie znali na ich rekrutacji...

devops

w koncu normalna agencja rekruterska, na poziomie. Oby tak dalej. Brawo.

programista swift

bardzo fajna firma i bardzo innowacyjna

Zostaw opinię o Talentica - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talentica