Talentica
4 33 39 5 1
anonim Nowy wpis

areko Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Dość sporo, Netflix, Spotify, Multisport, prywatna opieka medyczna, premia za nieodbieranie telefonów podczas urlopu - to najciekawsze o których pamiętam z rozmowy

Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w Talentica na prywatną opiekę medyczną?

sztosss Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Pytanie

Tak, ale jest luxmed, nie kazdemu pasuje

Mateusz

Ile można zarobić ? Są premie ?

milena
@Mateusz

To zależy, ale płacą chyba najlepiej na rynku bo kolezanka u nich pracuje

Messi
Nazwa działu: IT

Firma ok, ale Pan (usunięte przez administratora)zamiast poinformować mnie wcześniej ze nie dotrze na spotkanie to dostalem informacje 4 godziny przed spotkaniem. Dzień rozbity.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Adam

Podpowiedzcie czy rekrutują aktualnie? Trudno dostać się do pracy bo firma jest dobra.

Kasiula
Nazwa działu: Handlowy

Fajna firma, daje feedback (co jest już niby standardem ale nie w takim wydaniu jak trzeba) i mocno wspiera w całym procesie. Najbardziej zaawansowana firma HR z jaką miałam do czynienia.

Bożena

@mortelband Już uzyskałeś wszystkie informacje, na których Ci zależało? Odbyłeś już ten drugi etap rekrutacji, czy to jest jeszcze nadal przed Tobą? Nie odpowiedziałeś na moje poprzednie pytanie - o jakie stanowisko ubiegasz się w firmie Talentica? Bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni, jakbyś informował nas na bieżąco o rozwoju sytuacji.

mortelband

A ja mam pytanie ponieważ odbyłem właśnie rozmowę rekrutacyjną i mam mieć jeszcze jedno spotkanie merytoryczne. Czy ktoś z Was wie co to znaczy?:) nie chciano mi zdradzić szczegółów a to trochę dziwne...

Jan
@mortelband

Nic szczegolnego. Test:) troche matmy, troche zadan na logike, troche zadan z miekkiego i twardego hr. Dasz rade:)

mortelband
@Jan

Ok dzięki.

Bożena

@mortelband Fajnie, że już użytkownik @Jan odpowiedział na Twoje pytanie. Na jakie stanowisko w Talentica aplikujesz? Może jeszcze nam podpowiesz, o co dokładnie byłaś pytania podczas trwania rozmowy rekrutacyjnej? I powodzenia drugim etapie! @Jan Widzę, że masz spore pojecie. Czym się zajmujesz w tej firmie? Można na początku współpracy liczyć na stabilną umowę?

TakNie

Bożena

@jasel Tak czy inaczej - bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Czy taka forma umowy jest wygodna, czy raczej niekoniecznie? A co z pakietem socjalnym? @adolf Dziękuję Ci za radę. Jednak uważam, iż warto jednocześnie tutaj wyrażać swoje opinie i dzielić się doświadczeniami. Jeśli zmienisz zdanie i zechcesz dodać coś od siebie Talentica - zapraszam.

TakNie

Bożena

@sobota, jesteś zainteresowana pracą w Talentica, czy pytasz w innym celu? Brałaś już może udział w procesie rekrutacyjnym i możesz napisać coś o jego przebiegu? @nieuczesanyDEV, i jak, udało Ci się dostać pracę w Talentica? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @jasel, a Ty pracujesz w Talentica? Możesz powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu?

jasel
@Bożena

ja mam B2B, sorry ze dopiero teraz, ale nie zagladam tutaj :) dziś wszedlem przypadkowo

adolf
@Bożena

Bożena napisz do nich bezpośrednio i zapyta, nie widzę problemu....

sobota

Witam, poszukuję kontaktu do firmy, czy wiecie może jakiś jest główny adres email?

ceplusplus
@sobota

przecież jest na stronie.... ciężko znaleźć?

sobota
@ceplusplus

@ceplusplus nie cięzko

szostak

dziękuję za spotkanie Pani Julio :)

nieuczesanyDEV

Czytam opinie i przyznam szczerze, że napawa mnie to optymizmem, może w końcu normalna agencja... :) pytałem też kolegi, który rekrutował się dzięki Talentica i wypowiadał się w samych superlatywach natomiast wysłałem CV w weekend i nie mam jeszcze odpowiedzi, a już jest środa. Zależy mi na tym wakacie (Blockchain Engineer) - czy u Was też tak długo trwała odpowiedź?

nieuczesanyDEV
@nieuczesanyDEV

Przepraszam za zamieszanie, właśnie otrzymałem odpowiedź.

Jerzy

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy to i pracownicy są zadowoleni. Może potrzebni są nowi?

jasel
@Jerzy

Z tego co wiem cały czas rekrutują, ale nie ma na ich stronie żadnych ogłoszeń więc nie wiem

abapdev

Bardzo zaangażowany w swoją pracę zespół. Za każdym razem kontakt nawet z najmniejszymi informacjami do przekazania... Takiego zaangażowania nie widziałem jeszcze w żadnej agencji, a z kilkoma już współpracowałem.

Tak5Nie
backtopo

Profesjonalny zespół, to mogę powiedzieć na pewno :)

Rafał

Ładne biuro :) pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!

Konradoo

współpracowałem z firmą przez ostatnie 3 miesiace, rozstaliśmy się, ale jestem im winien pozytywną ocenę ponieważ wiele się nauczyłem. Bardzo dziękuję Panu Piotrowi za wdrożenie w projekt i mozliwosc zdobycia doswiadczenia. Dla studenta to cenniejsze niz zarobek.

Mercal

Bardzo pozytywne i miłe doświadczenie wynikające ze współpracy z tym podmiotem. Mega profesjonalna ekipa.

Tak4Nie
Jerzy

Poproszono mnie o udzielenie opinii na temat firmy Talentica przez jej zarząd. Zgodziłem się, ponieważ to jedna z nielicznych agencji rekrutacyjnych które "testowaliśmy", a która okazała się niemalże w 100% odpowiadająca naszym potrzebom. Oczywiście, zawsze są jakieś "ale", lecz to jedyny zespół, który w 99% odpowiada naszym oczekiwaniom. Mieliśmy do czynienia już z wieloma firmami, ale nie były to przyjemne i miłe doświadczenia. W tym przypadku było inaczej, kandydaci pracują, są zadowoleni, zrekrutowaliśmy wspólnie 6 osób. Jestem pozytywnie zaskoczony.

Tak5Nie

masny

kolejny udany projekt, tym razem DevOps w Szczecinie :)

JarosławRez

zleciliśmy projekt firmie Talentica w marcu zlecając stanowisko Unix Developera. Po dwóch tygodniach podpisaliśmy z kandydatem umowę, niestety zrezygnowaliśmy ze współpracy z przyczyn czysto losowych, była to nasza wina mimo to firma za darmo podjęła się kolejnego projektu i dostarczyła nowych kandydatów. W umowie takiego zapisu nie było. To dzięki temu wystawiam ten komentarz bo generalnie nie piszę pozytywnych komentarzy zbyt wiele :) pozdrawiam Panie Prezesie i oby więcej takich ludzi jak Pan, z ludzkim a nie "prawniczym" podejściem do klienta

KarolM

Nieliczni którzy podają widełki...

Tak9Nie

swiftgeek

Jako jedyni piszą konkretnie i wiedzą dla kogo rekrutują, a to rzadkość u rekruterów....

Tak7Nie

darekw

jak dla mnie numer jeden wsrod agencji rekrutacyjnych w kraju. talentica.pl - strone maja również ciekawa

4programmers

dobra firma słuchająca potrzeb programistów. jedyna jaką znam podchodząca tak do sprawy.... no ale nie ma sie co dziwic skoro sami zatrudniaja programistow to dziwne gdyby sie nie znali na ich rekrutacji...

Tak9Nie

devops

w koncu normalna agencja rekruterska, na poziomie. Oby tak dalej. Brawo.

programista swift

bardzo fajna firma i bardzo innowacyjna

Zostaw opinię o Talentica - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie