Opinie o Maciej Pałubicki Agencja Interaktywna Blue Paprica w Orelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Maciej Pałubicki Agencja Interaktywna Blue Paprica. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Maciej Pałubicki Agencja Interaktywna Blue Paprica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Pałubicki Agencja Interaktywna Blue Paprica w Orelec

Olga

W firmie pracuje się dobrze. Duży nacisk kładzie się na integrację zespołu (częste wyjścia, wspólne obiady, zebrania całego teamu, pizza piątki itp). Sam zespół bardzo fajny i zgrany. Z szefem można się dogadać w każdej sprawie, podejście jest partnerskie. Ogólnie polecam ;)

@Olga

Hej Olga ( ładne imię), jesteś dalej zatrudniona w tej firmie? Czy w obecnych czasach pandemii, przeszłaś na pracę zdalną? Jak firma radzi sobie z atmosferą panującą wśród pracowników- być może w dalszym ciągu organizują spotkania, ale w formie online?

To ja Nowy wpis
@Olga

Ja jestem zatrudniony. Obecnie w 100% zdalnie pracujemy. Spotkania nadal mamy, co miesiąc-dwa, zależy :) Z Olgą wyżej się zgadzam, można się dogadać w każdej sprawie, nie ma problemu jeśli ktoś chce załatwić sprawę osobistą w godzinach pracy. Poza tym bardzo fajny zespół, dobrze się współpracuje z każdym i czuć, że firma jest zintegrowana. To nie korpo, więc jest bezpośrednio i przyjaźnie. Z wynagrodzeniem nie ma problemów.

edek

Coraz czesciej padaja slowa oszusci, zastanwiam sie czy tak lekko nimi operowac i kazda blachostka jest dobra by tak nazawac czy faktycznie cos jest nie tak? Zastanwiam sie nad aplikowaniem na grafika jednka chcialbym dostawac wynagrdzenie co miesiac

@edek

@edek, wchodzisz dalej na forum gowork? Dlaczego pisałeś o "chęci otrzymywania wynagrodzenia co miesiąc"? Czy firma miała jakieś problemy z wypłacalnością? Jak zakończyła się Twoja przygoda z Blue Paprica? (Być może dalej trwa?)

Olga Nowy wpis

Myślice, że oferta pracy do Blue Paprica jest aktualna, czy zdecydowali się już zatrudnić kogoś? Skoro już tutaj piszę dopytam: 1. Jak opisalibyście atmosferę w zespole pracowników Blue Paprica? 2. Czy firma oferuje jakiś system premiowy dostępny dla pracowników każdego szczebla?

Ciekawy

Są jakieś nowe wieści na temat tej firmy? Mają kilka nowych rekrutacji i nie bardzo wiem czy jej sens się w to pchać?

@Ciekawy

Ja tez widziałem na stronie firmy, że szukają osób na stanowiska UX designer, project manager i senior PHP developer. Pracodawca zachęca do składania CV osoby z doświadczeniem, ale także takie, które chcą nauczyć się zawodu i oferuje sporo benefitów. Jeśli podejmiesz decyzję o aplikowaniu daj znać na forum jak Ci poszło.

Ciekawy
@Kazimierz

Nigdzie nie podają widełek. To trochę martwi, smuci i sugeruje, że jest słabo... Zwłaszcza, że na jakimś forum znalazłem info, że dla PHPowca regulara przewidują wynagrodzenie od - uwaga - 3800 na rękę...

@Ciekawy

Rzadko w ogłoszeniu rekrutacyjnym jest podana dokładna kwota wynagrodzenia. Jeśli umówisz się na rozmowę, wtedy na pewno dowiesz się szczegółów i będziesz sam mógł zdecydować, czy jesteś zainteresowany zatrudnieniem. Daj znać jeśli się czegoś dowiesz.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Maciej Pałubicki Agencja Interaktywna Blue Paprica? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kazimierz

@anonymous, więcej o działalności firmy możesz przeczytać na oficjalnej stronie internetowej: http://bluepaprica.com/ Czy chciałbyś podjąć pracę w tym miejscu? Jakie stanowisko Cię interesuje? Zapraszam byłych i obecnych pracowników do opisania warunków i atmosfery w firmie.

Czym firma sie zajmuje?

Kazimierz

Brakuje ostatnio aktualnych informacji na temat Blue Paprica. A ze strony wynika, ze poszukują nowych osob. Atmosfera jest raczej mocno nastawiona na pracownika i zapewnianie mu przywilejów. Tak jak w lepszych agencjach reklamowych. Czy tak to tez wyglada w rzeczywistości?

Kml

Pracowalem w tej fimie przez ponad rok czasu. Zdecydowanie polecam, ogromnie rozwinalem sie tam.

ana

Blue Paprica to zespół profesjonalistów, którzy dbają o każdy szczegół projektu. Zrealizowali nasze zlecenie (rozbudowana platforma online) - jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, do tej pory współpracujemy z nimi. Moja znajoma tam pracuje i bardzo sobie chwali firmę.

me

Odnoszę wrażenie, że Blue Paprica to mierna firma, próbująca sprzedawać sztampowe rozwiązania za spore pieniądze. Ich graficy-platycy nie są kreatywni i cechuje ich brak podstawowej wiedzy plastycznej. Projekty, które nam przedstawili były nudne, sztampowe i ciężkie w odbiorze. Nasze uwagi zbywali jakby nic się nie stało. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

nick

A ja polecam!!!!!!!!!!!

hahahahaha! Jak chcesz produkować tandetę i się podlizywać, to miejsce dla Ciebie :)

Rokokoko

Nie rozśmieszaj mnie, bo pęknę...

troll

Strasznie syfski kod piszą, i wydaje im się że pozostali mają go wpierać z radością.

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Pałubicki Agencja Interaktywna Blue Paprica - Orelec

Maciej Pałubicki Agencja Interaktywna Blue Paprica
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Maciej Pałubicki Agencja Interaktywna Blue Paprica