Blue Paprica Agencja Interaktywna Maciej Pałubicki

Kraków

Opinie o Blue Paprica Agencja Interaktywna Maciej Pałubicki

Kml

Pracowalem w tej fimie przez ponad rok czasu. Zdecydowanie polecam, ogromnie rozwinalem sie tam.

edek

Coraz czesciej padaja slowa oszusci, zastanwiam sie czy tak lekko nimi operowac i kazda blachostka jest dobra by tak nazawac czy faktycznie cos jest nie tak? Zastanwiam sie nad aplikowaniem na grafika jednka chcialbym dostawac wynagrdzenie co miesiac

ana

Blue Paprica to zespół profesjonalistów, którzy dbają o każdy szczegół projektu. Zrealizowali nasze zlecenie (rozbudowana platforma online) - jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, do tej pory współpracujemy z nimi. Moja znajoma tam pracuje i bardzo sobie chwali firmę.

me

Odnoszę wrażenie, że Blue Paprica to mierna firma, próbująca sprzedawać sztampowe rozwiązania za spore pieniądze. Ich graficy-platycy nie są kreatywni i cechuje ich brak podstawowej wiedzy plastycznej. Projekty, które nam przedstawili były nudne, sztampowe i ciężkie w odbiorze. Nasze uwagi zbywali jakby nic się nie stało. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

nick

A ja polecam!!!!!!!!!!!

hahahahaha! Jak chcesz produkować tandetę i się podlizywać, to miejsce dla Ciebie :)

Rokokoko

Nie rozśmieszaj mnie, bo pęknę...

troll

Strasznie syfski kod piszą, i wydaje im się że pozostali mają go wpierać z radością.

Zostaw opinię o Blue Paprica Agencja Interaktywna Maciej Pałubicki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Paprica Agencja Interaktywna Maciej Pałubicki