Opinie o DIVE Polska w Warszawa

Specjalizujemy się w badaniach mystery shopping i satysfakcji klienta oraz wykorzystywaniu ich wyników w praktyce zarządzania. Proponowane przez nas rozwiązania opierają się na założeniu, że same badania obsługi klienta (czyli zbieranie danych poprzez mystery shopping oraz badania satysfakcji klientów) nie są wystarczającym środkiem do osiągnięcia celu jakim jest poprawa jakości obsługi. Niezbędne jest odpowiednie zinterpretowanie danych i przekształcenie ich w wiedzę przydatną w funkcjonowaniu firmy oraz zastosowanie tej wiedzy w praktyce zarządzania. Jesteśmy z Państwem na wszystkich etapach tego procesu. Nasza misja zawiera się w 6 punktach: - Świadczyć tylko profesjonalne usługi. - Oferować Klientom rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju i wzrostu dochodowości ich przedsiębiorstw. - Zawsze odpowiadać na realne potrzeby Klientów. - Budować trwałe relacje z Naszymi Klientami przez ciągłe wspieranie procesu rozwoju obsługi klienta. - Przyczynić się do wzrostu świadomości znaczenia dobrej obsługi klienta dla rozwoju biznesu. - Wpłynąć na podniesienie jakości obsługi klienta w naszej części Europy.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIVE Polska w Warszawa

Ronin

Żenująca firma. Badania za jedzenie, nie zaliczają badań o byle szczegół i nie płacą.

Jan
@Ronin

To niech sobie zatrudniają bezdomnych i głodujących !

@Domi A czy pracowałaś może w firmie DIVE Polska? Widziałam, że na ich stronie jest oferta pracy jako audytor http://www.divepolska.com/?p=36 Byłabyś zainteresowana pracą w takim charakterze? Jeśli coś postanowisz, to daj nam znać.

Ada

Tragedia, równolegle w innych firmach wykonuje 20 badań w Dive 1. Nie ma ciekawych zleceń(usunięte przez administratora). Ja podziękowałam. Nie polecam

Domi
@Ada

A jakie firmy polecasz Ada?

@Ada, masz na myśli to ze badania prowadzone dla DIVE Polska są tak czasochłonne, czy jest ich tak mało? @Zainteresowana, próbowałaś swoich sił w DIVE? Możesz powiedzieć nam coś o procesie rekrutacyjnym? Aktualnie na stronie DIVE Polska można zgłaszać się do pracy jako audytor/mystery shopper. Czy ktoś z was chciałby spróbować, a nie jest jeszcze przekonany? Co was powstrzymuje?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DIVE Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca dodatkowa - audytor - Zamość?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Bel

Strata czasu. Bardziej dochodowe badania robią sami koordynatorzy. To co zostanie, po odjęciu kosztów dojazdu, daje zysk ok 2 zł / godzinę pracy. Jedna z gorszych, o ile nie najgorsza firma na rynku.

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód, że od listopada nie piszecie? Jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

audytorka

Stawki bardzo niskie, ale większych problemów z firmą nie miałam. Wypłacali wynagrodzenie , czasem wracali ankietę do poprawy, norma . Każdy chce pracować, wykazywać się, korektorzy również. Ostatnio jednak pojawiła się nowa korektorka w firmie. Pracownica ta jest nadgorliwa, zwraca każdą ankietę. Jeżeli nie ma konkretnych zastrzeżeń, to prosi o komentarz przy pytaniu, przy którym w ankiecie nie był wymagany. Prosi o zapisanie go w notatce, gdyż do ankiety nie ma technicznej możliwości dopisania go. Teraz wybierając badanie będę pytała koordynatora, czy ta Pani nie jest korektorką tego badania. Nie wezmę badań, które sprawdza ta Pani, gdyż szkoda mi jest czasu, zdrowia i nerwów.

milenaem

Mialam te watpliwa przyjemnosc wspolpracowac z firma Dive. Niestety pozostawili po sobie jak najgorsze wspomnienia. Przez caly okres wspolpracy nanoszono zmiany do wczesniejszych ustalen. Osoby odpowiedzialne za projekty czesto wykazywaly sie brakiem wiedzy i kompetencji. Firma nie zaplacila mi za wykonane zadania. Faktem jest ze w srodowisku badaczy,firma Dive uchodzi za marnego pracodawce i raczej nie szuka sie wspolpracy z nimi. Dolaczama sie do grona oszukanych i zdecydowanie ostrzegam przed wspolpraca z Dive.

gqwsgh

@ oko - a na czym dokładnie ta niekompetencja polega? pytam, bo chce znalexć zatrudnbbiebnie w DIVE Polska - widze że poeszukują tajem niczego klienta. Czy ktoś wie na czym ta praca dokładnie polega?

Sebek
@gqwsgh

Przykład niekompetencji koordynatorów . Po przydzieleniu do zadania zapoznajesz się ze scenariuszem. Robisz test. Przygotowujesz się do wyjazdu i... Dowiadujesz się SMS-em, że nie masz zadania, bo dostał je ktoś inny. Za ten czas poświęcony na to nikt Ci nie zapłaci i nikt Cię nawet nie przeprosi. Postaw się koordynatorowi to nie dostaniesz kolejnego zadania. Chyba, że się zmieni. Kto tam nadzoruje ich pracę.

olafka

Współpracuję z firmą od 2009 i znam kilka osób, które tak jak ja od lat wykonują zlecenia dla Dive. Dziwią mnie negatywne opinie na temat firmy, bo nie spotkałam się ani razu z sytuacją niewypłacenia wynagrodzenia albo niezaliczania badań z błahych powodów. Firma w przeciwieństwie do innych na rynku nie wymyśla odpowiedzi w ankietach za audytorów. Tym, którzy chcą po prostu zrobić swoje jak najszybciej i byle jak z wiadomych względów nie podoba się, że ktoś czegoś od nich wymaga. Kontakt z koordynatorami jest dobry, może rotacja wynika z tego, że forma się rozwija i koordynatorzy przechodzą do innych obowiązków?

Sebek
@olafka

Do czasu, Kiedyś koordynatorzy wiedzieli co to zaufanie. Teraz przydzielą Ci zadanie. Ty zapoznajesz się ze scenariuszem. Robisz test. Przygotowujesz się do wyjazdu i... Dowiadujesz się SMS-em, że nie masz zadania, bo dostał je ktoś inny. Kpina O czym to świadczy? Przez zatrudnianie takich ludzi niweczy się opinię firmy budowaną latami.

chlopak

Tragiczna firma, kary w umowie nie wiadomo za co, celowe czepianie się ankiet, np. ze są za długie, wynagrodzenie żenująco niskie, szkoda czasu! Wymagania nieadekwatne do wymagań. Zycze powodzenia i odradzam!

E.

Żenujące wynagrodzenia, np. (usunięte przez administratora) na rękę. Odjąć od tego koszy wysłania im poleconym paragonu z wizyty (usunięte przez administratora) zł + koperta, wychodzi (usunięte przez administratora) zł za badanie, gdzie trzeba przejść test kwalifikujący, przeczytać czasami kilkunastostronicowy scenariusz, jechać do punktu (za swoje pieniądze), spędzić tam czas, zrobić foto paragonu/witryny itd., wrócić, wypełnić ankietę. Zajęcie dla mega zdesperowanych albo dla ludzi, którzy nie mają co robić z czasem. NIE POLECAM!

Ona

Witam. Czy jeśli zostanę ankieterem w Dive to czy moje dane osobowe będą udostępnione firmie dla której wykonam ankietę? Pozdrawiam

poool

Zdecydowanie odradzam tą pseudo firmę. Nie chce mi się rozpisywać nad mnogimi wadami pracy w Dive Polska. Chciałbym tylko zwrócić uwagę wszystkich, którzy chcą zostać tajemniczymi klientami na takie rzeczy jak: - oczekiwanie na pieniądze ponad dwa miesiące - odrzucanie audytów z byle powodu - firma przykłada duże starania do tego żeby maksymalnie obciąć i tak nikła wypłatę. Szkoda czasu. Jeśli chcecie dorobić więcej zarobicie na zbieraniu puszek :)

oko

Wszystko byłoby ok, gdyby nie edytora Dorota B. Jest arogancka i niekompetentna. Nie rozumiem dlaczego ją trzymacie.

Chris

Pracuję dla innej firmy od 6 lat, jako TK i kontroler badań. Z Dive "znam się" od 2-3 lat. Znam pracę w branży praktycznie od samej góry, począwszy od spotkań z klientami. Dive wyczynia cuda, bo stawki dla klientów proponuje bardzo niskie, przez co dostaje zlecenia. Później TK dostaje niskie stawki, bo Dive na czymś zarobić musi. Obcinanie kasy za byle błąd to norma w tej firmie. Trzeba się naprawdę wykłócać o swoje pieniądze. Dostaje się maile od "Kontrolerów", że źle przecinek, że źle napisana litera. Sam kontroluję takie audyty, i wiem jak to wygląda – to się stosuje tylko w Dive. W Dive szuka się, na czym uwalić audytora, żeby mu nie zapłacić. Raz dostałem info, że badanie niezaliczone za błędy w scenariuszu, pisownię etc. Poprosiłem o wskazanie błędów – okazało się, że błędów w pisowni nie było (przecież sam sprawdzam pisownię innych ludzi), a błąd scenariusza był nieistotny, i podyktowany tym, abym nie został rozpoznany. Koordynator audyt zaliczył, usłyszałem, że ten kontroler jest czepliwy. Więc widocznie nikomu nie przeszkadza, że ktoś w pracy wylewa swoje frustracje, i uwala badania ludziom, przez własne widzimisię. Koordynatorzy zmieniają się co parę miesięcy, bo nie wytrzymują. W innych firmach ludzie pracują przez lata. Ktoś napisał elastyczne godziny pracy – tak, ale znaczy to tyle, że jak audytor ci zadzwoni w niedzielę o 13, że ma problem, to ty masz odebrać i mu pomóc. Miałem sytuacje, że koordynator dzwonił do mnie na trasę, i dorzucał mi badanie, bo bardzo mu zależy. Przekazywał info przez telefon, okazywało się, że coś zrobiłem nie tak, bo koordynator źle przekazał info, i miałem badanie odrzucone. Koordynator umywał ręce. Nie robię nic dla nich od ponad roku. Nie potrafię też zrozumieć badań za jedzenie. Czyli zwracają ci tylko kasę za posiłek, bez wynagrodzenia. Nie spotkałem się z czymś takim w innych firmach. Polecam jedynie naprawdę zdesperowanym. Na plus – kasa w terminie (jeśli jest dobrze naliczona), i przejrzyste scenariusze.

Dive Polska
@Chris

Koordynatorzy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Poza tymi godzinami i w weekendy istnieje możliwość kontaktu w bardzo pilnych sprawach dotyczących przeprowadzanych wizyt. Kontakt jest możliwy po wysłaniu do koordynatora sms-a z opisem problemu. Może się zdarzyć, że poza godzinami pracy koordynator nie odbiera telefonu, prosimy o wyrozumiałość i powrót w wyznaczonych godzinach.

zawiedziony firmą

Zatrudniają na umowę o dzieło lub na FV. Ofert w systemie ich jest ok. 400 na całą polskę. Ale stawki są żenujące. Jeżeli masz bardzo dużo czasu i cierpliwości zastawkę np (usunięte przez administratora)zł. Zawsze możesz spróbować i zobaczyć. Sam wybierasz zlecenia które Cię interesują.

zawiedziony firmą

Dive Group Polska - Tajemniczy Klient. Nie polecam współpracy z tą firmą. 1. Stawki są żenująco niskie 0 (darmowe jedzenie) lub 4- 6 10-12-15 zł no max 20 zł. Takie są stawki! 2. Zadania w 90% są nagrywane- ok - zrozumiałe, ale oprócz tego trzeba wypełnić max długą ankietę wraz z całkowitym opisem krok po kroku co się zrobiło w sklepie. 3. Często wracają ankiety, np. przecinki nie w tym miejscu, brak wyczerpujących odpowiedzi (co jest ściemą). 4. Wysyłanie spamów dot. propozycji badań gdy im się grunt wali- musiałem usunąć powiadomienia mailowe. Współpracując z kilkoma firmami audyotrskimi, ta jest największą porażką, która wymaga 3 x więcej niż inne, i płacą 3 x mniej! Oczywiście, niektórym współpraca pasuje, ale to każdego wybór. Ja współpracuję z różnymi firmami i mam swoje zdanie na ten temat. Już nie wykonuję badań dla nich, bo nie opłaca mi się za 10 zł ,jechać pół miasta, nagrywać wszystko , wrócić i spędzać ponad godzinę na wypełnianiu ankiet. A później? wracają do poprawy. Dziękuję i pozdrawiam

teat

Audytor w dzień robi badania, w nocy uzupełnia ankiety. Mi chodziło o to, że wielu robiących po łebkach jest niezadowolonych ze współpracy. To ludzie, którzy nie wzięliby pod uwagę, że mogą popełniac jakieś błędy. Znam ludzi robiących 200 badań miesięcznie. Nie powiedzą o żadnej firmie, że nie będą z nią współpracować. To jest biznes. Naprawdę mozna do tego podejść rozsądnie. Umieć powiedzieć, dziękuję, proszę, przepraszam.

oko

Koordynatorzy pracują tam nie dłużej niż kilka miesięcy, wszyscy uciekają.

Zostaw merytoryczną opinię o DIVE Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w DIVE Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DIVE Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIVE Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIVE Polska
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Topiel 23
    00-342 Warszawa