Opinie o FlexLink Systems Polska w Plewiska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FlexLink Systems Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FlexLink Systems Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexLink Systems Polska w Plewiska

m!a

Tylko niektórzy potrafią się przyznać ile FL inwestuje w ludzi. W porównaniu do firm z okolic ulicy szkolnej czy kolejowej i ogólnie południa Poznania Flex na starcie daje dużo więcej. Tylko od ciebie zależy czy dostaniesz się do flexa. Z przełożonymi musisz współpracować i basta. Premia jest i stanowi spory zastrzyk. Kwestia aby ja utrzymać. Jak to mówili mi przy rekrutacji zaangażowanie to 51% sukcesu. Wystarczy chcieć. A pracy mamy mnóstwo. Dla mnie to kolejny przystanek ale jak dotąd najatrakcyjniejszy. Polecam

gość

Ja to bym się chętnie załapał, ale kiedy będą mieli oferty?

m!a

Ale odnośnie tego forum czy o firmie? ;-) Dla mnie bomba!

this is it !!!

No faktycznie jak zapewniają umowę o prace to ci dopiero rarytas, o kurde i nawet opieka medyczna. Nie spodziewałem się takich luksusów. Czy aby troszkę nie przesadzają...? Powiedźcie że mają jeszcze darmowy papier toaletowy w ubikacji to chyba oszaleje! JA chce tam pracować!!!

Aplikowałeś na stanowisko Application Engineer (Concept Design Engineer) oferowane przez firmę FlexLink Systems Polska? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
staruch

jaka umowa? nic nie dostał. został zrobiony w balona jak zwykle. a tak ogólnie to dno , dno i jeszcze raz dno !!!

duży

Dokładnie tak jak mówisz mały. Teraz to firma jedna z wielu i tyle. Bez perspektyw. Zamiast coraz lepiej to coraz gorzej.

mały

z work express jest po polsku umowa na etat w firmie czeka się latami.Załoga rotuje bo nie ma perspektyw, co po kawie inne firmy dają obiady.

jopweq23

czy rzeczywiscie tak traktowani sa pracownicy bardzo zle ... to jak jest z pensja czy w miare solidna jest i na czas juz nie wiem czy aplikowac na dane stanowisko ja w sumie nie narzekam jezeli ktos chce pracowac to bedzie pracowal na w miare przyzwoitych warunkach wiec jak tos napisze o zdanie wiecej jak jest naprawde to bardzo dziekuje..

dobry kolga

narzekają tylko nieudacznicy, którzy w C.V przerobili już z 20 firm mająć dopiero 30 lat, i są wkurzeni że mamusia z tatusiem karzą im się usamodzielnić, a oni woleliby poleżeć do 12, nie raz widze jak niektórzy przychodzą do pracy na 14 i na poliku mają odciszniętą poduszkę, takim nikt nie dogodzi.

dobry kolo
@dobry kolga

heh tej dobry kolego!a sprawdzales czy maja poduche na (usunięte przez administratora) odcisnieta! heh

obserwator

co wy miękkie (usunięte przez administratora) możecie powiedzieć o warunkach pracy, które są na bardzo wysokim poziomie szefostwo staje na głowie żeby wam dogodzić,pewnie chcieli byście karte na paliwo i mieszkania slóżbowe niestety wszystkiego mieć nie można. trzeba było się zatrudnić jak firma miała halę przejściowo w Bninie,to byście docenili konfort pracy w tej firmie. pozdrawiam starą kadrę

zły

Ogółem mniej niz 0 mniej niz 0 tak są traktowani pracownicy... poz....

Marguinez
@zły

Zły nie rozumiem Twojej wypowiedzi, pracuje tu wiele lat, firma się zmienia, ale warunki pracy są naprawdę bardzo dobre. Merytoryczme podejście też jest w moim przekonaniu pozytywem. Malkontentów wszędzie się znajdzie. Jeżeli są sytuacje w których nie czujesz się dobrze to może o tym porozmawiaj z przełożonym.

"sweter" jesli pracujesz we Flexie to wiesz, że obie kuchnie są bardzo porządne. Ciekawe w jakiej innej firmie pracownicy warsztatu mają takie warunki, do tego kawa, herbata, mleko za darmo.

sweter

kuchnie są osobno dla biurowych i osobno dla murzynów. Pozdrawiam

onanista

pan pracownik jest biurowym? i wszystko jasne...

dzieciuch
@onanista

buhaha Ryba dostał wymarzoną umowe!Nareszcie nie jest konsultantem!Pewnie sie ze szczęścia redaktorek onanizuje codziennie przed pracą!Takiego bałwana jeszcze nidy nie spotkałem! Pozdro dla bambalana z magazynu-jak zdrowie Bartuś-pewnie coraz gorzej?

Pracuje w tej firmie od kilku dobrych lat, mam porównanie z wieloma innymi i znanymi w Poznaniu i szczerze polecam Flexlink. Warunki w jakich pracujemy są rewelacyjne ( kuchnia bogato wyposażona m. In. Ekspresy do kawy, herbaty i wiele innych) piękne i nowoczesne biura. Na place nie ma co narzekać plus wiele dodatkowych benefitow. Narzekają osoby, którym sie poprostu nie chce pracować. jeśli sie komuś nie podoba miejsce pracy to dlaczego jego nie zmieni?! Przecież nikt nikogo nie zmusza! Dla mnie to duża przyjemność pracować w tej firmie.

Szuka pracy

Jak się sprawy mają w dziale zakupów? Słyszałem, że kierownik to całkiem sensowna osoba, motywująca swój zespół do pracy. Proszę o więcej rzetelnych informacji

jajaja

Jeśli ekspres do kawy do dla Was luksus to pozdrawiam serdecznie z VW :P

Object
@jajaja

Serio chcesz porównywać warunki pracy na hali FlexLink i VW? Błagam! Może fajny ekspres do kawy to nie luksus, ale miły dodatek, którego wiele firm nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o FlexLink Systems Polska - Plewiska

• Jak się pracuje w FlexLink Systems Polska?

Zobacz opinie na temat firmy FlexLink Systems Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FlexLink Systems Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FlexLink Systems Polska