Opinie o Porsche Inter Auto Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Porsche Inter Auto Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Porsche Inter Auto Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Porsche Inter Auto Polska w Warszawa

zawiedziona

Pisze opinie żeby przestrzec ewentualnych przyszłych pracowników. Omijać z daleka, już po rozmowie rekrutacyjnej powinna mi się zapalić czerwona lampka dużo bajeczek o możliwościach, rozwoju i awansu oraz niedowierzania w doświadczenie kandydata . W samej pracy na wstępie Onboarding na poziomie 0- nikt nie raczył mnie oprowadzić po firmie, zapoznać z innymi pracownikami co w innych korpo jest podstawą. A dalej już tylko gorzej tak jak w innych komentarzach człowiek jest wrzucany na głęboką wodę, w ogóle to informacja o czasie wdrożenia jest zatajana. Ludzie traktowani 01. Nie szanuje się pracowników. Firma tak bardzo mówi o zasadzie Integrity ale w domyśle zasadę tę muszą stosować pracownicy i to nie wszyscy podobnie jak dress code też wszystkich nie dotyczy. Atmosfera gęsta aż dusi. Nie polecam.

Maja
@zawiedziona

Jak dałaś sobie rade, bez tego wdrożenia, bo ciężko mi zrozumieć? Też pracuję w korpo, ale szukam czegoś nowego, no i ciężko mi to sobie wyobrazić. Dostałaś miejsce pracy i co dalej? Coś jeszcze się nie zgadzało z warunkami uzgodnionymi podczas rekrutacji? Co z wynagrodzeniem, jak je oceniasz? Aaa, no i w jakim dziale pracowałaś? ;)

ByłyPracownik

O tej firmie można napisać wiele. Wiele złego. W zasadzie można powiedzieć że firma przekłada potrzeby klienta i pracowników na chore procedury, które piszą ludzie nie mający zielonego pojęcia o obsłudze klienta. Potwierdzam że teczki to studnia bez dna raz po raz nowo wymyślanych zasad rozliczania. Firma usuwa komentarze starając się w ten sposób odrobinę wybielić swój wizerunek. Firma potrafi tylko wymagać nic w zamian nie dając ze swej strony. Regulamin wynagradzania prowizyjnego w ciągu kilku lat wielokrotnie modyfikowany bez uprzedniego poinformowania pracownika o tym fakcie. Ogromna rotacja ludzi, szczególnie na Okęciu gdzie nie ma miesiąca by się ktoś nie zwolnił. Jeśli chodzi o benefity to jedynym, który można wynieść z tej firmy to tona stresu i depresja. Ewidentnie zarządzający ostatnimi czasy tą firmą robią to w sposób nieudolny. Porsche Inter Auto wzorcowo marnuje potencjał, który ma. Po kilku latach pracy w tej firmie - nie polecam.

Zofia
@ByłyPracownik

A co to za procedury, które mają być ważniejsze do pracownika i klienta? Co tam się zawiera? I kto weryfikuje czy one działają już podczas pracy?

xyz
@ByłyPracownik

potwierdzam, pracowalem tam wiele lat

@ByłyPracownik

Zgadzam się z kolega najgorzej jest na Okęciu w szczególności na VW. Mistrzem serwisu jest człowiek o chorych ambicjach. Rotacja pracowników mega duża. A service rzeczywiście marnuje swój potencjał

Damian

Ta rotacja tylko przez atmosferę czy są też inne powody? Bo zwykle kasa też ma na to wpływ. Czy tu w miarę dobrze płacą?

@Damian

To już pytaj w trakcie rekrutacji bo może być różnie. Żadnych podwyżek z powodu wzrostu cen nie było, raczej płaca mniej niż więcej. Jak nie zrobią jakiś waloryzacji to pewnie będą ludzie odchodzić, zwłaszcza Ci kumaci.

Wanda
@Lol

Jak to mniej? Wypłaty zostały obniżone? Czy jak?

@Wanda

Nie, nikt pensji nie obcina. Po prostu jest ogólnie mało

karo
@Damian

Nie za wiele płacą.

X
@ByłyPracownik

Pracowałem w tej firmie długo i potwierdzam to co tu napisane. Firma z potencjałem, który marnuje się

trik

Potwierdzam

A…
@ByłyPracownik

Mega duża rotacja na stanowisko Receocjonisty Porsche oddział wriclaw Masakra!!!!!!prace tam dostanie łaska która spodoba się kobiecie która prowadzi rozmowy rekrutacyjne I przyjeżdża specjalnie do wricka 0 profesjonalizmu!!!!!!! Zatrudnia brzydkie i mega nie miłe dziewczyny siedzące na recepcji które od samego wejścia maja minę jak s….. kot ! I odstraszają klientów! Masakra bo według tej owej Pani ha ha która się ponoć zna na swojej pracy twierdzi ze ładne dziewczyny nie maja mózgu i (usunięte przez administratora) potrafią Brawo !!!!!!!!!!

@A…

A mężczyzn na stanowisko recepcjonisty zatrudniają, czy rzadki to widok w przypadku tej firmy? Napisałeś, że mega duża rotacja to może będzie czas, że udałoby się załapać i złapać doświadczenia. Problem u mnie jest taki, że nie mam udokumentowanego, dlatego chcę się czegoś nauczyć gdzieś. Czy o tych rozmowach rekrutacyjnych, co wspomniałeś, wiesz może coś więcej? Najbardziej to mnie ciekawi, czy jakieś testy robią kandydatom.

@Jan

Oczywiście ze robią Pani która prowadzi rekrutacje Podczas rozmowy powiedziała do mnie A jak teraz zadzwonię do właściciela warsztatu i spytam się czy pani tam pracowała … I co byście odpowiedzieli ?!!!!!!!!! Szok Zobaczyła hak wyglada dziewczyna która przyszła na rozmowę i stwierdziła ta SPECJaLISTKA ze nie mam mózgu i nic nie potrafi a w CV wpisałam sobie tak o dla zabawy To Ta OwA SOECJLiSTKA powinna się doszkolić !!!!!!!!!! Jak rak można To tak Centrum Porsche ocenia ludzi po okładce?????!!!!!!! I to jest podejście ???????!!!!!!!! Szok Powinien się wstydzić prezes o cały zarząd za ta ha ha specjalistkę Wiec sam widzisz nawet hak ma człowiek doświadczenie to i tak wdł tej Pani nikt ale to nikt prycz oczywiście niej samej nie nadaje się do teamu Porsche Brawo !!!!!!!!

@Kandydat

Po raz kolejny.. Ta firma nie ma salonu we Wrocławia. Porsche Centrum to coś innego niż Porsche Inter Auto

Lub
@ByłyPracownik

Witam Prosze o info gdzie mogę wystawić opinie o rekrutacji Na pracownika Porsche wroclaw ?

Bartek
@Kandydat

Prócz tego pytania które tak cię wyprowadziło z równowagi miałaś też inne bardziej konkretne? Na rozmowie dowiedział się jak płacą labo jakie warunki proponują, bo to mnie głównie interesuje. Koniec końców dostałaś się do pracy czy sobie odpuściłaś?

Firma Porsche Inter Auto Polska dodała ofertę pracy na stanowisko asystent sprzedaży. Warto składać swoje CV?

Jan

Hej. Tak widzę o różnych stanowiskach prowadzicie dyskusję a ja takie nieco niższe chcę poruszyć na forum publicznym, bo znalazłem ofertę pracy na pomocnika lakiernika. Praktycznie nie podali nic na temat zakresu obowiązków. Ktoś wie, czy atmosfera w zespole jest dobra i czy osoba, co będzie uczyła jest cierpliwa i potrafi pokazać wszystko krok po kroku? Bardziej pisaliście tu o stanowiskach sprzedażowych, czy bezpośrednio z klientem a ja zapytam ile taki też pomocnik na rękę dostanie na start?

Czy kandydat na stanowisko Sprzedawca Samochodów Nowych Marki Audi (f/m/d) w firmie Porsche Inter Auto Polska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Jakub

Dzień dobry, Opinia tyczyć się będzie oddziału Audi PIA w Małopolsce. Od 2020 jestem posiadaczem Audi A6 AllRoad z rocznika 2020. Byłem tam od 2020 obsługiwany w sumie przez 4 doradców! Dramat. Początkowo obsługiwał mnie Pan Dawid. U Niego przeglądy to była prosta sprawa. Problem był z gwarancjami. Następnie obsługiwał mnie Pan Piotr. Tutaj przeglądy też bez problemu ale gwarancje były nie ruszone (ciągnęły się nadal sprawy Pana Dawida który już nie pracował). Następnie trafiłem do Pana Bartłomieja. Większego naciągacza zatrudnić się w firmie nie dało. No ale mając auto premium płaci się premium i rozumiem, że to sprzedawca, a nie Doradca. Przegląd zrobiony, dodatki sprzedane. Naprawy gwarancyjne udało się na szczęście rozwiązać. Ostatnim doradcą który mnie obsługiwał był Pan Damian. Jako jedyny w okresie niespełna 3 lat wypytał się o samochód, pomógł z kontem myAudi, którego poprzednicy nie potrafili uruchomić. Pokazał mi funkcje w samochodzie o których nie wiedziałem bo należało je wykupić przez myAudi. No więc nauczony doświadczeniem chciałem umówić kolejną wizytę u Pana Damiana. Mocno byłem zaskoczony bo w odpowiedzi dostałem informacje, że już nie pracuje bo został zwolniony za niedbałość w kontaktach z klientami. No więc zrezygnowałem już z obsługi w tym oddziale. I szczerze odradzam. Bardzo duża rotacja pracowników recepcji serwisu. Pomimo starań ostatniego z Doradców rezygnuje i przechodzę do konkurencji.

Heh

PIA nie ma salonu we Wrocku. To nie ta firma.

@bylyZap....cz

Jestem byłym, wieloletnim pracownikiem tej firmy. W poszukiwaniu opini o nowym pracodawcy, trafiłem też na ten portal i na ten profil. Potwierdzam, teczki masakrycznie uprzykrzają życie, jeśli złapiesz tyły w ich uzupełnianiu, żeby uzupełnić papiery musisz poświęcić weekendy. Auto służbowe miałem praktycznie cały czas, ale fakt były sytuacje, że nie wszyscy je dostawali. Zasady są jednak jasne, a PIA to jedna z niewielu firm gdzie to działa. Miałem okazję pracować w dwóch lokalizacjach, ta najnowsza w wwie, lotniskowa lebsza, bardziej ludzka, ale bez promowania nikogo. Sytuacja w branży nie jest kolorowa, ale na rozliczenie z kasy nie mogę powiedzieć niczego złego. Jeśli cokolwiek mogę radzić, to sprawdźcie cały rynek, ja chyba wolę prywatne firmy, choć tutaj dużo zależy od dobrego nastroju starego.

@Zainteresowany

To jakies odgrywanie się po zwolnieniu ;-) ? Jestem po spotkaniu rekrutacyjnym i mam pozytywne wrażenie. Pozytywnie też mowia ludzie z otoczenia.

@@Zainteresowany

Po prostu ludzie narzekają na obowiązek uzupełniania dokumentów. Ogólnie jest to ważne dla rozliczenia różnych bonusów itd. Obowiązek prowadzenie dokumentacji jest w każdej firmie.

Maria

czyli rozumiem że jakby wypełniać wszystko na bieżąco to potem nie ma się problemów? ja lubię pracę z dokumentami, nigdy nie odkładam na później więc chyba się do was zgłoszę :)

@Maria

Tak. Oczywiście jest to dość skomplikowane ale na początku ludzie są pomocni, a w tym można dostać informacje od dispo. Jeśli będą błędy w teczce to dostaniesz ją z powrotem z informacją o błędach i w celu poprawy. Kwestia żeby uczyć się na własnych błędach i pytać zamiast robić byle jak

TRICK
@@bylyZap....cz

To prawda.

@TRICK

Jak to w każdej firmie, w papierach musi się zgadzać :) Jestem ciekawa po jakim czasie mniej więcej ogarnia się tą dokumentację na tyle, że żadnych błędów już się nie popełnia ? :)

@@Zainteresowany

Mamy tutaj książkowe zachowanie Porsche Inter Auto, na początku jest usunięcie komentarza a później poprawienie "wizerunku" przez dobre opinie. Oczywiście sami to robią bo nikt tak nie napiszę, nazywaliśmy to PIAWOOD. I tak jest na porządku dziennym, zawsze przekształcają wszystko na swoją stronę nie licząc się z opinią i pracownikami.

Anonymous

Kiedy tam pracowałeś, bo piszesz, że nazwaliście..... Widzę kilka stanowisk, na które wysłałałam cv i rozmowa telefoniczna z umówieniem spotkania była dobra. Jak długo pracowałeś w tej firmie? Na co powinnam zwrócić uwagę? Mam doświadczenie w pracy dla korporacji dlatego aplikowałam do nich. Staram się jednak cokolwiek wywnioskować z tych komentarzy. Czy jest tutaj ktoś ze strony Porsche Inter Auto, może zająć stanowisko, czy raczej nie jest praktykowane ?

Jola
@Halina

Nigdy. To jest bat na sprzedawców ,aby ich zniszczyć dokumentami. Albo sprzedajesz albo siedzisz w papierach. Tak czy inaczej jest płaszczyzna aby ci dowalać a klient zawsze wsciekly ze nie masz czasu dla niego. Na rozmowach o trudnościach mówią to sobie zmień pracodawcę. A cyrki z jakas niby komunikacja czy rozwojem to są bajeczki.

@Jola

i ile osób ostatecznie tę placówkę zmienia? w sumie poważnie pytam i też ciekawa bym była jaki jest średni staż pracy i jak liczna część sobie z tym wszystkim radzi. odpowiednie przeszkolenie oraz właściwe predyspozycje załatwią sprawę?

Agata
@@bylyZap....cz

A co jest trudnego w uzupełnianiu dokumentów, z czym jest największy problem? Skoro nie wszyscy dostają auto służbowe, to jakie kryteria pracownik musi spełnić, żeby je dostać, no bo skoro niektórzy dostają, a inni nie, no to na jakiejś podstawie...A czy służbowe auto można wykorzystywać do celów prywatnych?

jasio

Pytanie czy Pia ma auta do sprzedania od ręki ? czy tylko na zamówienie ? ile płaci za auto prowizji?

Marzena

Ile zarabia specjalista ds. Analiz Marketingowych i CRM w Wa-wie? Może ktoś zna budżet na to stanowisko i nakreśli szczegóły :) Bardzo szkoda, że opiniując firmę nie piszecie, o który dział i gdzie chodzi, choć gołym okiem widać, że opinie są nie tylko o Wa-wie. Skąd kandydat ma wiedzieć, czy najniższa jako podstawa, to zarobki lakiernika we Włochach, czy sekretarki w Rybniku, jeżeli tego nie ma w komentarzu? :0

Sebastian

Jako były pracownik tej firmy (oddział w Rybniku) mogę jak najbardziej polecić. Zespół jest super a co za tym idzie atmosfera i chęci do pracy związane z tym aspektem od razu na wyższym poziomie. Z każdym można pogadać, zapytać, poradzić się i na pewno uzyskamy informację zwrotną i wsparcie. Dodatkowo istnieje jeszcze integracja poza firmą :) Papierologia i procedury faktycznie czasami przerażają ale w każdej pracy znajdzie się jakiś papier do wypełnienia a tutaj w każdej sytuacji można liczyć na informację zwrotną co trzeba poprawić. Wypłata na czas, zgodna z tym co jest określone w regulaminie wynagradzania - podstawa + premia. Z mojej strony mogę polecić ten oddział jeśli ktoś szuka pracy w branży samochodowej.

@Sebastian

Czy podstawy wynagrodzenia są na dobrym poziomie? I ile mniej więcej można zdobyć premii i za co? Ciekawi mnie też czy są jakieś możliwości rozwoju, szkolenia itp?

Xx
@Halina

Premie właśnie zmniejszyli ponownie bez rozmowy z pracownikami,Akceptujesz lub nie. Rozwoju nie ma szczególnie w dziale handlowym na Okęciu w każdej marce. Podstawa najniższa krajowa.

XX
@Halina

Podstawa na stanowisku handlowca za moich czasów to tak jak tutaj piszą najniższa krajowa. Reszta to premie zależne od marży zrealizowanej za sprzedaż, finansowanie, odkup i inne dodatkowe promocje które wchodzą po drodze jak również za spisanie zamówienia na samochód. Szkolenia są, do tego nauka języka oraz jakieś drobne upominki na urodziny oraz święta.

@XX

O to fajnie, że firma dba i daje coś na święta. Co dokładnie dawali, jak pracowałeś? Narzędzia do pracy miałeś wszystkie zapewnione jako handlowiec?

XX
@Jan

Tak - laptop, telefon oraz samochód służbowy w razie dojazdów do klienta :)

@XX

samochód też jest na użytek prywatny? jeśli tak to jakie dają i jakie zasady by co do tego były? te szkolenia tylko jeszcze by mnie ciekawiły, jakie konkretnie i co można z nich wynieść. często są?

@Sebastian

Cześć, Orientujesz się jak jest na stanowisku sekretarki? Jak z traktowaniem i czy na tym stanowisku również jest wszystko w porządku? Słyszałam różne opinie dlatego wole zapytać kogoś kto tam pracował

Jan

Sprzedawca samochodów nowych i używanych jet poszukiwany - warto składać cv? Zachęcił mnie ten motywacyjny system wynagradzania i rozwój osobisty. W praktyce, jak to wygląda? Bo rok robiłem przy sprzedaży samochodów w komisie, ale przypuszczam, że tak luksusowa marka kieruje się czymś jeszcze przy zatrudnieniu odpowiedniej osoby. Co trzeba spełniać, aby tam się móc załapać?

Jony

A jak się pracuje w Poznaniu na Krancowej magazyn , mechanicy warto pracować? Ile można zarobić?

Wiktoria

Narzeczony chce aplikować na stanowisko mechanika. Co powiecie na ten temat, warto? :) Jesteście zadowoleni z zarobków? W ogłoszeniu piszą np. o szkoleniach produktowych oraz możliwości rozwoju zawodowego, specjalnych zniżkach dla pracowników. Pokrywa się to z rzeczywistością?

trick

Dlaczego są usuwane niewygodne komentarze przez PIA ...?

Nik

Witam Chciałam dodać opinie o Porsche odrzucał Wroclaw Jednym słowem masakra nawet nie potrafi Pani z rekrutacji oddzwoni i powiedzieć ze nie wybraliśmy kogoś innego mimo ze po rozmowie dodała Dziekuje na pewno oddzwonię i poinformuje jaka jest decyzja Masakra myśli ze jak dziewczyna wyglada to w mózgu sieczka A ogłoszenie ciagle się pojawia bo zmiana pracowników ciagle jest Ale tak skoro burze się okularnice bo uważa ze ma mózg a potem gieno wielkie z tego wychodzi bo nawet puzda miła nie jest dla klientów tylko minę mak jak nie napisze już co….. Masakra niski niski poziom Wiara w ludzi ….zero Z daleka odradzam

@Nik

Cześć, Czy na pewno piszesz o właściwej firmie? Porsche Inter Auto Polska nie ma we Wrocławiu salonów. Pewnie to inny dealer?

JACKO

Ogólnie ile można tam zarobić bo za 4 tys.dziś to nawet klasa serdnia nie jest

@JACKO

To chyba jeszcze od stanowiska zależy, a o jakie pytasz?

Xxx
@JACKO

Zależy jakie stanowisko

Agata
@Xxx

No a gdzie się najlepiej zarabia?

Jacko
@Halina

Szukam cos biurowego asystent ale żeby nic nie sprzedawać.

@Jacko

hej a czemu nie chcesz sprzedawać? słyszałeś coś o warunkach może? ciężko jest lub coś się dzieje?

Aaaa

Witam, nie znalazłem żadnych opinii o serwisie Porsche w Poznaniu, miał ktoś do czynienia?

Szary

Te 4 tys można zarobić do reki na serwisie ?

Niestety coraz gorzej. Pensje podstawowe bez zmian ,prowizja coraz mniejsza więcej wymagań.

ByłyPracownik

Bo to są fakty

Grażyna
@ByłyPracownik

No to trochę słabo jak nie ma szans na awans. A podstawa to ile? Najniższa krajowa?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Porsche Inter Auto Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie ma reguły. Zależy od stanowiska. Raczej etapów nie ma dużo, ale czas oczekiwania na informacje zwrotną bywa długi. Zazwyczaj jednak rozmowa osobista jest już ostatnim etapem.

Wanda

Długi? To ile tak mniej więcej trzeba czekać?

Zostaw merytoryczną opinię o Porsche Inter Auto Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Porsche Inter Auto Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Porsche Inter Auto Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porsche Inter Auto Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Porsche Inter Auto Polska
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Połczyńska 118A
    01-304 Warszawa