Zakład Ogólnobudowlany Jan WAZ

Koniuszowa

Opinie o Zakład Ogólnobudowlany Jan WAZ

anonymous

STANISŁAW CHAM DESPOTA NIEUK KTÓRY MYŚLI ŻE ZJADŁ 10 ROZUMÓW A NIE WIE NIC .UŻYWA SOBIE NA PRACOWNIKACH A W DOMU PANTOFLASZ

job

a braciszek szefa powinien się wziąść za siebie i iść do psychopaty bo takich ludzi trzeba leczyć

job

patologia.... ludzi mają za nic oszukują na wypłatach trzymajcie się zdlala od tej firmy

jasiek

nigdzie nie ma ofert pracy z tej firmy @aport. Szkoda, bo, rzeczywiście budzą zaufanie. może w tym jest ich siła, że maja starą i wypróbowaną kadrę i stąd się bierze ich stabilność na rynku budowlanym.

Wdzieczny

Bylem tak wdzieczny za prace, ze jak zaczalem calowac mu stopy to nie mogli mnie oderwac...

agata

krystyna
@agata 05.03.2012 13:57
uważam że firma jest porządna i zawsze na czas jest wypłata i wiele bym dała żeby mój mąż mógł powrócić do pracy...

nie polecam i nie zgadzam sie wczesniejsza opinia - mobing, stres i krzyki w stylu rodzinnym - bratanka na wujka. firma rodzinna gdzie jeden robi za plecami co innego niz drugi wymaga kasa na umowie mininalna krajowa i niby na gebe miał wypłacac wiecej, nigdy tak nie było. wyzyskują tam pracownika który nie nalezy do rodziny. nie polecam i wszystkim ktorzy bedą mile zachęcani podczas rozmowy kwalifikacyjnej odradzam i zalecam trzymanie sie z daleka.

Zostaw opinię o Zakład Ogólnobudowlany Jan WAZ - Koniuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ogólnobudowlany Jan WAZ